Skocz do zawartości

Mlg Meadowlands VoD


BarteQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niespodziewalem sie przegranej str8 to byli jedni z faworytow.

Carbon tak jagby z nikad wyskoczyl, nikt nie myslal ze str8ta pokonaja :P

Classicowi dobrze za to strasznie idzie, jak wygraja to bedzie zaskoczenie ^^

 

Carbon to najlepszy team H2 nieliczac FB wiec nie mozna mowic ze sobie wyskoczyli tak o :blink:

 

Chodzilo mi o to ze nikt na nich az tak nie liczyl jak na str8. Nie widzialem jakos zeby ktos mowil ze crb bedzie mial 1 miejsce, wiekszosc na str8 stawiala.

Edytowane przez miniu
Odnośnik do komentarza

Piękny finał, obydwie drużyny grały doskonale. Final Boss znowu pokazali, kto tu rządzi, nawet pomimo ciężkiej sytuacji w jakiej się znaleźli (wyjście z LB to dopiero masakra, szczególnie, że trafili tam na drużynę, która ich do Looserów wrzuciła). Ale FB to FB, wiadomo że są solidną firmą, większym zaskoczeniem jest wysoka pozycja Team Classic. Kur.wa, ci ludzie "z nikąd" jak to się o nich mówi (tak, wiem, że są baaardzo znani on-line) podczas swojego PIERWSZEGO startu w lan'ie MLG zajęli 2-gą pozycję? No to ja nie mam pytań, ci ludzie jeszcze namieszają w tabelkach i naszych głowach, mam nadzieję, że uda i się w czerwcu dojść do pierwszego miejsca. Ich gra jest niesłychanie skuteczna.

 

Zeratul, zastanów się co ty gadasz. Przegrali na własne życzenie? Grają jak (pipi)? Kur.wa człowieku oni grali z FB, najbardziej utytułowanym i doświadczonym zespołem EVER, w dodatku trenowali z nimi przed samym turniejem, więc obie drużyny doskonale znały swoje strategie i obydwie grały niesamowicie dobrze, coś takiego nie szybko zobaczy się znowu.

Odnośnik do komentarza

chodzi mi o to jak deprawujaco na nich porazki dzialaly... to samo bylo z instinct... dopoki wygrywali wszystko bylo cacy... jak zaczeli przegrywac to juz byl koniec wspanialego team playu. Chociaz jak fear spwnowal 3/4 fb na construct snajpa to chyba niejednemu galy wyszly na wierzch :blink:

 

jak ogre 1 spierdzielil sprawe z flaga, to od razu bylo "dont worry about this"... tego nie bylo u ich przeciwnikow.

 

I jasne FB jest najbardziej utytulowanym teamem, ale sami przyznali, ze malo cwiczyli i naprawde zarowno classic i instinct mieli duze szanse ich pojechac... no ale chyba doswiadczenie wygralo.

 

 

Podsumowujac calosc.

 

Ogladalem tylko wczoraj bo w sobote pilem, spedzilem caly dzien wgapiony w laptopa wkurzajac sie jak mi polaczenie zerwalo. Ogolnie widac bylo jak ilosc ogladajacych rosnie, gdy zblizal sie final (coraz czesciej byly problemy z polaczeniem). Ogolnie poziom wyiebisty... no i zaiebiscie wszystko bylo transmitowane...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...