Skocz do zawartości

Horror/Death Rap


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ICP znalazło się kiedyś w rankingu nagorszych zespołów w historii muzyki (Blender), na liście VH1 "50 najgorszych piosenek metalowych" ("Tilt'a'Whirl"), a w środowisku fanów klasycznego rapu są raczej tępieni.

 

1 INSANE CLOWN POSSE

They sound even stupider than they look

Two trailer-trash types who wear face paint, pretend to be a street gang and drench cult devotees in cheap soda called Faygo, Violent J and Shaggy 2 Dope are more notorious for their beef with Eminem (who pistol-whipped an ICP homey in 2001) than their ham-fisted rap-rock music. They claim that a “dark carnival” visited them one night, prophesied impending apocalypse and made them its messengers. Between this circus gospel, they find plenty of time to rap about 40-ouncers and venereal disease.

Appalling fact While appearing on The Howard Stern Show in 1999, Shaggy 2 Dope told Sharon Osbourne to “buff my pickle.” She declined.

Worst CD The Wraith: Shangri-La (D3, 2002)

Odnośnik do komentarza

Większości krytyków daleko do obiektywnych ocen poszczególnych kapel,których nawet nie słuchają,no bo jak pozytywnie ocenić clownów będąc fanem np abby:P

 

A teraz taka mała prośba poszukuję albumu Shy one - Where I stand I will fall jakby ktoś coś to będę dźwięczny :)

Edytowane przez sebaxfan
Odnośnik do komentarza

demorazy10smgb9.jpg

 

http://rapidshare.com/files/187250396/Wybu..._Brudu.rar.html

 

http://www.sendspace.com/file/jxcwcy

 

01. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #01] Wychodzę Na Piwo (Jako BROK) [3:23]

02. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #02] Nieśmiertelny Feniks [3:46]

03. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #03] Własność Kąta Prostego [5:21]

04. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #04] Po Wybuchu [3:21]

05. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #05] Teoria Autoewolucji [2:28]

06. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #06] Diagnoza Martwicy Mózgu [4:19]

07. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #07] W Cieniu Miecza Rycerza Ciemności [4:59]

08. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #08] Nekrolog W Celi Maniaka [1:57]

09. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #09] Cięty Dryf Pióra Gwiazdy [1:31]

10. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #10] Litery Wydrapane Pazurem Pantery [2:34]

11. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #11] W Budzie Hycel [1:17]

12. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #12] Każdy Luźny Kot Olewa Psa [3:13]

13. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #13] Syna Słońca Świtu Nieskończona Opowieść [5:14]

14. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #14] Po Wybuchu 2008 [1:22]

15. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #15] Głos Syreny Maszyny Śmierci [2:00]

16. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #16] Nekrolog W Celi Maniaka 2 [2:14]

17. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #17] Teoria Autoewolucji 2008 [2:19]

18. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #18] Czarna Magia Białego Tygrysa [1:58]

19. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #19] Ogniu Magii Mistycznej Mantry [0:45]

20. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #20] Miś Dżi Emsi Bez Martini [1:23]

21. Wybuch - [Produkt Trudu Rodu Wroga Brudu #21] Spal Lufę Mej Grupie [2:13]

Odnośnik do komentarza
HELL o!!!

 

No to powrocilem zza grobbu od razu z nowym trackiem :)

 

ssijcie i krytykujcie :)

 

http://wyslijto.pl/plik/83dqzoi575

 

Pozdrowienia :)

 

Ostatnio bylo smutno teraz jest agresywnie . Trzeba zachowac rownowage ,prawda ??

 

Tytul = Vir 2sn

 

TXT :

 

A (pipi) wam wasze dupy tak ja nienawidze tego swiata (pipi) bog honor ojczyzna kolo (pipi)a mi to lata ,twoja smierc - mala strata

nie zgrywam (pipi) kozaka tylko czekam az otworzy pysk (pipi)ona szmata

na ulicy gnoj w (pipi) a mijaja kolejne lata ,patrzysz na mnie i uwazasz mnie (pipi) za wariata

widzisz w moim oku drzazge belki nie widzac w swoim ,zastanawiasz sie ile jeszcze bede tak (pipi)ic?

nie bedzie jak psa szkolic mnie w dupe (pipi)any system poparty usankcjonowanym ustawami wyzyskiem umre z rozdartym

pyskiem tak ,idaley sa mi bliskie ,zeby za(pipi)ic ci w pizde i odjechac z opon piksiem. trzeba zrobic czystke wiesz posprzatac nasza rzeczywistosc . spalic krzyze zdeptac flagi ,anatema na lozysko .deifikujesz plod ,narodzenia cud , (pipi) szkoda tylko ,ze w dziececej (pipi)e gosci twoj fiut .prosto w krocze but ,zobaczysz klecho co to bol ,modl sie do trupa na deskach jak ten (pipi) glupi wol bo co kobieta nie moze o sobie decydowac ,zebys naznaczony wola boga mial co penetrowac ? wazne zeby rodzila nie musi wcale wychowac ,ludzi mozna hodowac a wiernych handlowac ,z bluznierstwem nie musisz sie chowac masz poparcie prezydenta ,(pipi)onego skrzata ,(pipi)any podwipieta ,mlaskajacy jak stwor z ulicy sezamkowej

trzeba od(pipi)ic mu ryj i na pal jego glowe juz prawie w sali sadowej ,czekam az zobacze toge

w sumie wcale sie nie dziwie jestem spoleczenstwa wrogiem . najgorszym koszmarem gdybys byl socjologiem

pogmatwany jak Kuklinski najpierw strzele ci w noge zebys padl na kolana ,pros o laske swego pana

zobacz jak latwo stac sie bogiem z pozycji barana

 

Podobno kreuje nas rzeczywistosc w ktorej zyjemy ,no to wykreowala (pipi) kawal (pipi)anej hieny

ucztujacej na truchle nadgnitego spoleczenstwa to ocena swiata a nie dywagacje szalenca

wypizdrzone 15 z gola dupa na widoku , plecaczek z misiami i historia 8 fiutow w kroku .

na(pipi)ane jak szmaty w kazda sobotnia noc dzisiaj znowu wrazen moc z kolega z klasy pod koc

candida pax homines trux decetira feras . i po co krytykancie zawszony ryj otwierasz

wy(pipi)alo ci oczy czy do ciebie nie dociera ,ze swiat w ktorym zyjemy to (pipi)ana wielka sciera

moralnosc siegnela dna ,wrazliwosc na innych zera ,jestem (pipi)ana emo-ciota bo czasem to dociera

bo nie zgadzam sie na swiat w ktorym zyjemy tu i teraz, bo gdy ide ulica to trafia mnie jasna cholera

na zaprogramowanych ludzi , roboty z ludzka tkanka , buntownikow z adidasa ,nie naznaczonych walka

to ze jeden z drugim kalka juz przestalo mnie dziwic , z kazdym nowym dniem ten swiat wydaje sie bardziej parszywy

falszywy obraz rzeczywistosci tak bardzo krzywy gdy otwieram oczy wiem ,ze to nie dzieje sie na niby

gdyby atomowe grzyby zjadly pol-ksiezyc i ryby byloby to antidotum na wszystkie smutki temidy .

pokolenie wojtyly i wyznawcy ratzingera ,pierdza w domach w fotelach przy transmisji co niedziela

na dole bloku smiec ze smietnika smieci wyzera ,a poszla cholera ,niech nie halasuje teraz

kiedy swiete slowa plyna z tele-(pipi)-obornika ,milosierdzie wspolczucie innych sloganow klasyka

sluby orzed oltarzem boga ,wasza mekka watykan , kobieta twoja wlasnoscia niech zamknie pysk jak kutas bryka ....

Milego ;]
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Za,(pipi)iscie, co to w ogole jest ? :D Nawet blasty sa o_O (pipi)a, wymiekam, fragmentami brzmi troche jak pewna rosyjska folk-black metalowa kapela ;D Najsownie, c'nie. Ogolnie to mi sie a.j.k.s sredio podoba, ale Odyn, fajnie nawineles w tym kawalku i to jest na plus, elo!

Knujemy we 2 kapele w klimacie wlasnie ostatniego kawalka z plyty ;) Gitary i darcie ryja ;] Takze dam znac jak cos sie wykreci.

 

Pozdro i dzieki za dobre slowa :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...