Skocz do zawartości

HHC varia


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz

Myślę ,że przyda się temat gdzie będziemy pisać offtop czy jakieś swoje przemyślenia w jakim kierunku ma płynąć to sub-forum.Parę rzeczy mimo ,że wprowadzają ruch tutaj uważam za godnych pożałowania czy skasowania.

 

1)Za dużo tematów "śmiesznych"

2)Temat o necro włączyć do horror rapu , za dużo rozdrabniania

3)Jak ktoś podaję linki to niech podaję sam działający link i najwyżej okładkę zminaturyzowana czy tracklistę a nei (pipi) wszystko tak na bezczela ctrl+C i ctrl+v.Wygląda to obrzydliwie , w szczególności temat "nowości"

4)Za dużo tutaj warezu a za mało dyskusji.Tutaj kiedyś normalnie o płytach się gadało a nie tylko linkami się wymieniało i tak zaj.ebanymi z innego forum.

Tyle ode mnie.Piszcie swoje przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Proponuję wy(pipi)ać wszystkie linki do pirackich nagrań. Nie wiem dlaczego feniu na to pozwala, skoro to otwarte subforum. Do tego linki idą najczęściej na bezczela bez [ code] .

 

Dawno tu nie zaglądałem i szczerze mówiąc myślałem że będzie to inaczej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

stona w każdym sub-forum o muzyce są linki chodzi tylko o sposób w jaki one są przekazywane.Zobacz na temat nowości.Reiko skopiowała jakiś link nie patrząc chyba nawet ,bo cały code jest zrzucony i trzeba przewijać minutę ostatnią stronę ;/

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Horror i to co uprawia necro powinno być w jednym worku.Co do "stylistyki klaunów" to nie wnikam , bo nie słucham ich.Jestem przeciwko rozdrabnianiu tematów i tyle.Kogo obchodzi podział na stylistykę? Horrorcore to horrorcore.Zresztą pół biedy z tym , to fdorum dyskusyjne a zero dyskusji jest.Przejrzyj starsze tematy , gdzie teraz się wymienia opinię o jakiś płytach?Gdzie nie wejde to w ch.uj linków , w większości nawet nie sprawdzonych i wsio.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Pomimo tego też, jestem za karaniem za wrzucanie linków.

Niby dlaczego? Linki do rapidshare są "legalne" więc trzeba się dzielic muzyką tak mówił Pan Bóg. Dyskusji nie ma bo za mało jest ludzi mających coś ciekawego do powiedzenia. Ja na ten przykład nie dyskutuję bo mam podobne poglądy i do tego w temacie hh nie mam takiego doświadczenia jak np.Lukasz

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Pomimo tego też, jestem za karaniem za wrzucanie linków.

Niby dlaczego linki do rapidshare są legalne więc trzeba się dzielic muzyką tak mówił Pan Bóg.

 

Gdybyś wstawił jakiś znak interpunkcyjny to bym nie miał wątpliwości co do przekazu, a tak mogę się tylko domyślać że sugerujesz że linki do pirackich mp3 są legalne. Na tym forum zgodnie z regulaminem - nie są. Rozumiem że Admini toleruja to i spox, sam piracę. Ale jeśli już ktoś to robi ,to powinien mieć na uwadze że należy przestrzegać reguły [ code] która uniemożliwia namierzenie takiego linka z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Chodziło mi o to że linki do torrenta są zabronione a rs nie...więc dlaczego nie dzielić się i tak każdy piraci ile wlezie.

 

edit.Poprawiłem;] bo wyszedł taki misundestanding...

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Pomimo tego też, jestem za karaniem za wrzucanie linków.

Niby dlaczego? Linki do rapidshare są "legalne" więc trzeba się dzielic muzyką tak mówił Pan Bóg. Dyskusji nie ma bo za mało jest ludzi mających coś ciekawego do powiedzenia. Ja na ten przykład nie dyskutuję bo mam podobne poglądy i do tego w temacie hh nie mam takiego doświadczenia jak np.Lukasz

Ja tam się jakoś super nie znam , dużo osób tutaj ma większa wiedzę , ja w ogóle np. praktycznie na bieżąco nie jestem tylko słucham nowych płyt paru osob.Tak to nic więcej.Spokojnie pisz , bo widziałem ,że dobre płyty wrzucasz(del the funky)

Odnośnik do komentarza

To nie dzielmy na horror/death, tylko zróbmy topis o Psychopathic Rec. i o Psychological... Bo Necro czy Ill Bill w jednym worku z Blaze'em czy Twiztidem to IMO nie "tenteges"... Co do postulatu linki + dyskusja, to się zgadzam, ale naprawdę mało osób się tu udziela, więc może być ciężko...

Odnośnik do komentarza

Masa starych nieodwiedzanych i idiotycznych tematów - proponowałbym to wyczyścić. Akon czy Nate Dogg? Dajcie spokój. Wogóle bym zamknął i zaostrzył rygor, lepiej mniej członków, ale jak już to mających coś do powiedzenia. No i osobne subfora dla polski i zagranicy by się przydały, w których by się pisało o muzyce, zero linków, te tylko w odpowiednim temacie. A w forum ogólnym, ogólne tematy, bo jak narazie to tu straszny burdel jest...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

a w czym akon czy nate jest głupszy od

" klasyczne ujęcie vs wynalazki...

... w zasadzie wszystko vs wszystko. beef up!"

bo specjalnie nie widzę różnicy między nimi

Zamknięte na pewno nie będzie a specjalne subfora nie sa potrzebne puki ludzie nie zaczną na poważnie pisać.

Odnośnik do komentarza

sorry Dante, ale topic który założyłem jest ogólny, w myśl tego Akona, moge założyć "fifti czy popek - kto ma bardziej skurfysyński ryj", albo najlepszy grill, nikt nie pisze, bo jest tu śmietnik, popatrz jak w XTC jest czysto. W Underze się jakoś sprawdza...

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Wyje.bałem z 29 tematów , generalnie nie zakładajcie już tematów bekowych , jeden wystarczy.Polecam przejrzeć stare tematy , kiedyś mab3 i loco tu pisali xD Pomijam już takie forumowe legendy jak owiany zła sławą gimber mleqolaq

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Może wypadałoby zamknąć temat Kanye czy 50 ( http://www.psxextreme.info/Kanye-West-czy-...ent-t55506.html ), bo przecież już grubo po premierach. Nie mówię, że trzeba... :>

Po premierze owszem , ale temat służy również do starcia dwóch filozofii rapu , które obecnie "run" USA.Z jednej strony metroseksualny rap typu Kanye czy Pharell z drugiej gangsta rap w wykonaniu 50 centa.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
To już nawet freestylować nie można? Może w ogóle zamknij całe HHC...

Myślę ,że freestyle układany na forum dla konsolomaniaków to jeden z najgłupszych pomysłów jakie tutaj były za mojej kadencji.

Odnośnik do komentarza

no, ale (pipi)a pisanie sobie wierszyków na forum internetowym to dziecinada i tyle. ja popierdam w całej rozciągłości. jak masz ochote się uzewnętrznić to wrzuć tekst to wspomnianego tematu może ktoś przeczyta.

Odnośnik do komentarza

klaun morderca, śrubokrętem w oko ci się wwierca

juggalo mówią nie

piszczysz i jęczysz jak dymana panienka

juggalo mówią nie

zaliczasz z pociągiem dzwona

juggalo mówią nie

twój temat to sprawa zupełnie popier.dolona

xD

 

dziękuje

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...