Skocz do zawartości

HHC varia


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Kur.wa straszny zastoj na subforumie panuje, nic sie nie dzieje, aj bym wiekszosc tematow wyj.ebal w piz.du (te ktorych nikt przez rok nie ruszal i zapewne nie ruszy). Zrewidowal caly regulamin i zastapil kims Deksa, bo z tego co zauwazylem, ten nie udziela sie za duzo. Trzeba to jakos zrestrukturyzowac.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cicho, ja jako starszyzna podforumowa [drugiego sortu] na swoim przykladzie napisze, ze to (pipi) da. Najpierw byl Verb i jego ekipa, pozniej bylem ja i moja ekipa vide Deks, a teraz jest inna ekipa i od momentu ustapienia starej wladzy byl regres. Nie mowie, ze tak bedzie zawsze ale wszyscy mieli checi a to spelzlo na niczym. Ale faktem jest ze ten moj regulamin jest teraz o dupe rozbic skoro forum jest otwarte. Nie sadze nawet, ze bylby potrzeny jako taki (kilka ogolnych prawd wiary i finito). Co do uzytkownikow, kazdy moze wejsc tutaj, kazdy wie o istnieniu tego dzialu, ergo gdyby ktos chcial, udzielalby sie. Rzeklem.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Ja uważam ,że regresu nie ma. Kiedyś np. tutaj był tylko polski hip hop teraz co najmniej na równi mówi się o tym zagranicznym. Kilku userów wie o co chodzi i czasami można dowiedzieć się coś ciekawego. Mi brakuje rozkminowych dyskusji , ale nic na sile. Może kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Ja uważam ,że regresu nie ma. Kiedyś np. tutaj był tylko polski hip hop teraz co najmniej na równi mówi się o tym zagranicznym. Kilku userów wie o co chodzi i czasami można dowiedzieć się coś ciekawego. Mi brakuje rozkminowych dyskusji , ale nic na sile. Może kiedyś.

 

Dla mnie jest. Mimo, ze wtedy byl tylko polski hip hop. Pomimo tego, ze zalapalem sie na koncowke tej "starej chwili" to byl klimat. Byly tez dyskusje, moze nie jakies ambitne ale byly.

 

Reszta lezy i kwiczy bo albo sa inne fora albo u nas jest tak kiepsko.

Podejrzewam, ze to drugie, ale jak to lukasz napisal nic na sile. Mozna sprobowac cos zmienic. Ja jestem za, choc w tej chwili moj glos jest wart tyle co jakiegos szaraka. Mimo wszystko chyba warto sprobowac, moze cos ciekawego sie wyniknie z tego wszystkiego.

Edytowane przez Woojas
Odnośnik do komentarza

Tylko tutaj ludzie nie chcą gadać o płytkach ani nic takiego. to czym się zajmują to wymienianiem jakich kawałków chcą i tyle. Jak ktoś zakłada już jakiś temat to zazwyczaj o pl płytce więc się specjalnie nie wypowiem. Imho wywalenie starych tematów jest niepotrzebne. Istnieje szansa że ktoś się w nich wypowie i ożyją.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Ale po co trzymac temat o tym, czy jest jaranie w Breslau?

ja skasowałem bardzo dużo tematów już , ale te old schoolowe bym zostawił. Właśnie tego typu o jaraniu w Breslau. Co komu to przeszkadza i co się polepszy na tym forum jak pokasuje to? Co do jednego to Woojas ma racje , kiedyś był klimat , teraz może trochę wyższy poziom jest , ale wszystko jakoś wyprane z emocji. Tak jak mówi Dante , ktoś daje linki a ktoś prosi o kawałki i koniec foruma.

Tematy gdzie wypowiadał się loco i mab3 to z łezką w oku wspominam ;-)

Odnośnik do komentarza
Ale po co trzymac temat o tym, czy jest jaranie w Breslau?

ja skasowałem bardzo dużo tematów już , ale te old schoolowe bym zostawił. Właśnie tego typu o jaraniu w Breslau. Co komu to przeszkadza i co się polepszy na tym forum jak pokasuje to? Co do jednego to Woojas ma racje , kiedyś był klimat , teraz może trochę wyższy poziom jest , ale wszystko jakoś wyprane z emocji. Tak jak mówi Dante , ktoś daje linki a ktoś prosi o kawałki i koniec foruma.

Tematy gdzie wypowiadał się loco i mab3 to z łezką w oku wspominam ;-)

 

lobo i mab3 chyba jako jedyni podtrzymywali klimat ;p Ale takie tematy jak jaranie w Breslau dla mnie osobiscie nie sluza, moze ktos znajdzie w nich pozytek. Pewnie przemowila niechec do jarania ;] Co do jednego jestem pewien. Usunac starych modow i dac tych udzielajacych sie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tematy dyskusyjne, a raczej ich brak to nie wina userow. Jest ich po prostu za malo, kazdy sie wypowie, jest te 5 postow i koniec, temat nie zyje, za malo osob sie udziela, a to juz jest niezalezne od wszystkiego co by mozna uczynic.

Odnośnik do komentarza

Właśnie. Trudno też wymagać jakiejkolwiek inwencji twórczej. Normalny user ma to do siebie, że napisze post'a wtedy jak ma coś do powiedzenia. I średnio 2 razy w roku następuje czas gdy w 2 miesiącach wychodzi parę dobrych płyt, zaczyna się rozmowa o nich ale z czasem jak każdy się już wypowie nasz kącik cichnie i czeka na drugi taki okres. W międzyczasie tk napisze o horrorach, dante wrzuci coś do nowości, lukasz napiszę parę postów a ktoś nowy napiszę posta w poszukuję...

Generalnie nie ma co dużo wymagać, od takiego małego kącika. Userów wypowiadających się tu jest mało i HHC jest na to skazane czekając na okres gdy zostaje wydanych parę dobrych płyt.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zna ktoś dobre blogspoty ze świeżymi albumami/przeciekami? Interesuje mnie zarówno underground jak i mainstream, ale bez gó.wnianych mikstejpów klejonych przez niewiadomo kogo. Kiedyś miałem pare dobrych źródeł, ale jakoś mi przepadły linki.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...