Skocz do zawartości

Ekskluzywny klub nerdów ze 100% na karku


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ktoś próbował przejść grę na platynowe 100% (hardcore czy jakoś tak - z zagranicznego forum, nie pamiętam dokładnie) - bez ręcznego zapisywania gry (korzystając tylko z autosave - w statystykach wyświetla się informacja, że zapisano grę 0 razy); nie być złapanym przez policję ani razu oraz nie zginąć ani razu.

 

Ja jestem w trakcie, może uda mi się osiągnąć 100% z tymi warunkami.

Edytowane przez Groosiek
Odnośnik do komentarza

100 % polecialo za 3 razem. Najpierw przechodzilem z wyborem "Zemsty", pozniej "$" a na koncu juz wszystko polecialem jak zly szukajac golabkow, paczek itp. Na liczniku zatrzymal sie czas na 84 h. Huh.

 

Czekam na dodatki do GTA IV, nowe misje - bo czuje... Niedosyt. Gralem tylko w GTA 3 dni przed premiera, czas na zmiane gierki w czytniku. :P

Odnośnik do komentarza

http://img364.imageshack.us/img364/5442/p1020915uf6.jpg

 

Nie było łatwo – Główny wątek nie był prosty dzięki czemu będę tą grę dobrze wspominał – stanowiła wyzwanie ale nie była irytująca – dobrze zbalansowany poziom trudności. Wszystkie pozostałe elementy rozgrywki potrzebne do uzyskania 100% wymagały cierpliwości ale były grywalne – Świetna gra.

Czas rozgrywki był zdecydowanie dłuższy ale wykonywałem sporo save’ów.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

100% w 80h. Troche mi zeszlo, zwlaszcza, ze ukonczenie glownego watku zajelo mi 28h. Ogolnie jestem troche zawiedziony. Mialem nadzieje na jakas nagrode(achievementy to juz swoja droga), jak chocby nieskonczona amunicja. W Vice City(i byc moze w innych - nie pamietam) za podobny wyczyn dostawalo sie 2 razy wiecej zycia i pancerza. Szkoda. Wolalbym to niz mozliwosc cheatowania.

Odnośnik do komentarza
100% Gta 4 ukończone w 60 godzin i 50 minut z perfekcyjnymi statystykami: Time busted: 0. Time wasted: 0. Saves made: 0 (korzystałem rzecz jasna tylko z autosave). Ktoś jeszcze pokusił się o tak wyśrubowane statystyki? ;)

Mam uwierzyć, że przeszedłeś całą grę na autosave bez śmierci/złapania?

albo wgrywałeś stan gry po zejściu, albo kody. Bo nie wierzę w inne rozwiązanie. Nawet przypadkowo przez samochód nie byłeś NIGDY śmiertelnie potrącony?

No ewentualnie jeśli robiłeś tylko to co gra kazała, bez zabawy, wariackich pościgów, wyskakiwania z helikoptera, strzelanin ala "Gorączka" i ogólnych szaleństw (motor 666km/h + murek). Jednym słowem zero przyjemności z gry.

 

EDIT:

Zresztą masz po 60 h 1005 zabitych ludzi, ja po 90h mam ponad 6000 :twisted:

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza
100% Gta 4 ukończone w 60 godzin i 50 minut z perfekcyjnymi statystykami: Time busted: 0. Time wasted: 0. Saves made: 0 (korzystałem rzecz jasna tylko z autosave). Ktoś jeszcze pokusił się o tak wyśrubowane statystyki? ;)

Mam uwierzyć, że przeszedłeś całą grę na autosave bez śmierci/złapania?

albo wgrywałeś stan gry po zejściu, albo kody. Bo nie wierzę w inne rozwiązanie. Nawet przypadkowo przez samochód nie byłeś NIGDY śmiertelnie potrącony?

No ewentualnie jeśli robiłeś tylko to co gra kazała, bez zabawy, wariackich pościgów, wyskakiwania z helikoptera, strzelanin ala "Gorączka" i ogólnych szaleństw (motor 666km/h + murek). Jednym słowem zero przyjemności z gry.

 

EDIT:

Zresztą masz po 60 h 1005 zabitych ludzi, ja po 90h mam ponad 6000 :twisted:

Było ciężko, bo korzystałem wyłącznie z autosave. Jeśli byłem potrącony śmiertelnie przez samochód, zginąłem w głupi sposób to wczytywałem autosave. Oczywiście nie korzystałem z żadnych kodów. Bawiłem się grą, ale podczas zabawy nie zapisywałem jej, więc ukończenie gry sprawiało mi taką samą przyjemność jak wolna zabawa (zwiedzanie miasta, strzelaniny).

 

Ciężko było przeżyć wyłącznie korzystając z autosave: zbieranie gołębi - wiadomo - przez przypadek można być złapanym lub zginąć, więc około co 10 gołębi wykonywałem jakąś poboczną misję, aby zapisać grę (paczki Jacob'a lub samochody Brucie'go/Stevie'go). Podobnie było z jumpami, gdzie jeden mały błąd powodował, że można było po skoku być zgniecionym przez własny motocykl. Jednak taki hardcore dodawał grze smaczku, gdzie musiałem podchodzić do wszystkiego dość ostrożnie.

Dwa najtrudniejsze momenty: zbieranie gołębi na lotnisku, gdzie dostawało się na powitanie 4 gwiazdki. Aby uniknąć 4 gwiazdek konieczne było precyzyjne wylądowanie helikopterem na szczycie wysokiej wieży kontrolnej (helikopter osuwał się samoczynnie) i zestrzelenie gołębia, który tam siedzi. Później oczywiście odlot helikopterem i wykonanie czegoś co powodowało autosave. Z tym natrudziłem się sporo, ale w końcu się udało. Drugi moment to jump niedaleko posterunku policji i siedziby burmistrza miasta, gdzie po wyjeździe dostawało się cztery gwiazdki. Oczywiście po skoku musiałem najpierw zgubić policję resztką pozostałego życia i zrobić coś na autosave.

Największą przyjemność sprawiła mi właśnie taka gra, gdzie rzeczywiście należało uważać na życie bohatera. Ciekawe czy ktoś również tym sposobem ukończył grę?

Odnośnik do komentarza

Sorki ale jakbym miał grać tak jak ty, uważać na wszystko, wczytywać save po nieudanej misji/śmierci to by mnie szlag trafił.

Zero wojenek z policją, szaleństw po chodnikach czy impulsywnych skoków z wieżowców / wyskoków z helikoptera na wysokości satelity itp.

Pograj sobie teraz tak na luźno, zobaczysz ile straciłeś.

Odnośnik do komentarza
Sorki ale jakbym miał grać tak jak ty, uważać na wszystko, wczytywać save po nieudanej misji/śmierci to by mnie szlag trafił.

Zero wojenek z policją, szaleństw po chodnikach czy impulsywnych skoków z wieżowców / wyskoków z helikoptera na wysokości satelity itp.

Pograj sobie teraz tak na luźno, zobaczysz ile straciłeś.

Grałem wcześniej w ten sposób, doszedłem do około 30%, ale znudziło mi się to dość szybko i postanowiłem zagrać od początku z bardziej realistycznym podejściem do Niko. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

132 godziny 19 minut 3 sekundy

 

2 razy złapany

112 razy zginąłem

1367 zabitych ludzi

Poziom uzależnienia - przedawkowałem :(

Najdłuższa sesja - 7 godzin 51 minut 32 sekundy

Minęło 266 dni

899 przejechanych ludzi

494,36 mil pokonanych pieszo

875,75 mil przejechanych samochodem

201,1 mil przejechanych motorem

325,91 mil przelecianych helikopterem

454,8 mil przejechanych jako pasażer taksówki

Średnia prędkość w samochodzie/na motorze - 36,88 mil/h

Najdłuższe stoppie na motorze - 306,86 stóp

Najdłuższy skok - 522,49 stóp

Najdłuższy lot Nico - 219,92 stóp

29746 wystrzelonych pocisków

 

No i najbardziej nołlajfowe :):

 

90% skoków odnalezionych samodzielnie

88% gołębi odnalezionych samodzielnie

1000 GS na koncie, w multi przegrałem coś koło 200 godzin

10 miejsce na świecie w trybie Race

 

mapacb1.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.