Skocz do zawartości

Ekskluzywny klub nerdów ze 100% na karku


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Yogi powodzenia ze znalezieniem 200 ukrytych gołębi bez mapki. Może to zająć tysiące godzin.

 

Możliwe :) ale czy nie jest lepiej pogłówkowac najpierw samemu? Czy może najwygodniej byłoby przejść grę na czas byleby miec juz te 100% za sobą i móc napisać na forum "50godzin? łee tylko tyle?"...

Hmm w każdym GTA korzystałem z mapki do ukrytych paczek i stuntjumpów... Mi nie chodzi o czas, tylko nie chcę biegać dziesiąty raz po mapie szukając jakiegoś cholernego gołębia, który jak się okazuje jest na dachu kościoła :|

Odnośnik do komentarza
Dobra panowie, 100% pękło - 64h. I gdzie te pozostałe 36 :/ ? Już nie licząc tego, że w KAŻDEJ INNEJ części za 100% miało się nieskończoną amunicję (i niezniszczalne auta z tego co pamiętam)... I może ktoś mi powie gdzie jest ten Annihilator za te kurewskie gołębie i Rastah SUV za paczki?

 

Co do SUVa, to z ostatnią paczką nim właśnie jechałeś... W(pipi)iłem się, jak zadzwonił do mnie Jacob i powiedział mi że to samochód dla mnie... Ta, tylko że jak paczke dowiozłem, to całego mi ostrzelali, wiec go zostawiłem. Ale później znalazłem takiego samego :)

Odnośnik do komentarza
trochę bzdura, że te auta - nagrody się nie respawnują. Tak samo, jak z wozem od Floriana. Bo się nie respawnują, prawda?

Infernus (żółty) masz zawsze tam, gdzie jest ten, którego chce Stevie (nawet jak już mu go zawieziesz). Annihilator jest na dachu blisko safehouse'a w Alqonquin. Co do SUV'a to nie wiem.

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza

Hehe.. Oficjalnie dołączam do excluzywnego klubu nerdów :)

 

Z ciekawszych statystyk - 60 i pol godziny czystego grania, 895 GS (jak na razie, choc nie wszystkie multi sa zachecajace, te wyscigi...), 670 mil przejechane samochodami i prawie tyle samo taksowkami, 100mil z buta, zginelo 1280 ludzi + ja 37 razy, 0 aresztowan, 500 skradzionych samochodow i tyle samo ludzi przejechanych. 421 gwiazdek nabytych, 351 evaded, ponad 11 tysiecy wystrzelonych pociskow, godzina czasu spedzona in cover i na rozmowy tel, 360 telefonow do ludzi :) Sorry za ten spam ale nahypewany jestem dzis jak nie wiem :)

Yogi powodzenia ze znalezieniem 200 ukrytych gołębi bez mapki. Może to zająć tysiące godzin.

Możliwe :) ale czy nie jest lepiej pogłówkowac najpierw samemu? Czy może najwygodniej byłoby przejść grę na czas byleby miec juz te 100% za sobą i móc napisać na forum "50godzin? łee tylko tyle?"...

Sa pewne granice MoniqaPS2PSP :D Liberty City to prawdopodobnie, najbadziej rozbudowane miasto jakie powstalo do tej pory w grach komputerowych. Szukac tych golebi na wlasna reke, wiedzac ze moga byc one w KAZDYM miejscu jakie wymyslili sobie autorzy jest wg mnie szalenstwem (albo ktos ma naprawde duzo czasu i brak innych gier pod reka :) Jesli ktos ma ochote to niech robi sam bez mapy. Jedyna nagroda bedzie wlasna satysfakcja (bo i tak nikt nie uwierzy potem). Po wykonaniu tego zadania proponuje przejsc sie po ulicach swojego miasta i znalezc 100 5 groszowek na ulicy. Pewnie jest to mozliwe, stopien trudnosci podobny :D

Odnośnik do komentarza

Małe zdziwienie przeżyłem jak widzę, że niektórzy z Was zrobili 100% w 45h i 49h ;O Ja mam 92% i ok. 80h na liczniku, więc bardzo prawdopodobne, że obiecywane przez twórców 100h znajdzie swoje potwierdzenie, poprostu trzeba się delektować, a nie lecieć na zbity łeb :P Tylko, że chciałem się spytać co dokładnie jest potrzebne na te 100%, bo w najnowszym PE piszą coś takiego:

10% - zaliczenie wszystkich możliwych zabawowych wypadów z przyjaciółmi (Little Jacob, Brucie, Packie, McReary) - czy ten ostatni na pewno się w to wlicza? Bo po przejściu gry nie ma się go już w kontaktach, więc to było by nieporozumienie gdybym przez to nie mógł osiągnąć 100%, a nie pamiętam już jakie wypady z nim zaliczyłem...

5% - ukończenie misji dodatkowych zlecanych przez 10 randomowych przechodniów - mam narazie 12 misji u nich ukończonych to już mi dodało jakiś % gry za to czy dopiero dostane całe 5% jak zaliczę wszystkich?

5% - wygranie w wybranych mini-grach (bilard, rzutki, kręgle i QUB3D) - to obojętnie z kim mam wygrać i jeden raz w każdą z gier wystarczy?

 

Fab3r - albo się pomyliłeś albo nie wiem... ten infernus co chciał Stevie to nie był chyba żółty i jak sprawdzałem raz to według mapy powinien stać koło ronda na pierwszej wyspie i go tam nie było... Natomiast żółtego infernusa dostawało się od pedałka Floriana, ale teraz pytanie czy ten infernus od niego cały czas tam stoi? Jeśli tak to prosiłbym o zaznaczenie na mapie, w którym to było miejscu...

 

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie mam 100% i nie będę, bo gołębi nie chce mi się ganiać godzinami, jak też dostarczać bryk i robić skoków.

 

Ale piszę tu dlatego, że na http://socialclub.rockstargames.com/ są statsy i zdaje się, że najlepsi robią 100% w 15godzin. Szybko :) aż mi się nie chce wierzyć, bo gołębie, bryki i skoki zajmą z 5h min (znając perfect ich lokalizację).

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...