Skocz do zawartości

Spiderman: Web of Shadows


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

http://seizecontrol.com/uk/?loc=uk

 

Oficjalna strona, polecam załozyc konto, developerzy stawiają na społeczność która bedzie decydowała np. o aktorach pdkładających głosy. Już teraz można głosowac na krzyki jakichś tam ludzi, zapowiada się CHOLERNIE klimatyczna gra, zdecydowanie najmroczniejszy spiderman w serii, niezwiązany z zadnym filmem więc zapewne porządnie go dopracują. 2 była świetną grą, osobiście nie mogę się doczekac, za 6h coś wypłynie nowego.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

widziałem narazie mało mówiący teaser, ale zapowiada się bardzo dobrze. cieszy oparcie na komiksach bo chociaż z tego co słyszałem poprzednie gry na postawie filmów były niczego sobie to komiksowe uniwersum daje szersze pole do popisu.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście to na każdego spider'a czekam z wywieszonym jęzorem, tak samo jest w tym przypadku :) a na dodatek cała ta mroczna otoczka mi odpowiada tylko błagam, nie dawajcie znowu Venoma, dużo bardziej chchiałbym jakiś solidny wątek o Carnage'u :)

 

widziałem narazie mało mówiący teaser, ale zapowiada się bardzo dobrze. cieszy oparcie na komiksach bo chociaż z tego co słyszałem poprzednie gry na postawie filmów były niczego sobie to komiksowe uniwersum daje szersze pole do popisu.

 

Wiesz, Ultimate Spider-mana (opartego na komiksie) przeszedłem 2 razy (jedna z naprawde niewielu gier które przeszedłem więcej niż raz) a na dodatek znajduje się ona w mojej czołówce ;) z kolei jak przypomnę sobie tragiczne spidery oparte na 2 i 3 części filmu to brrrr.....wolę zapomnieć :wacko:

Odnośnik do komentarza

Ja również nie odczuwam entuzjazmu. Ale to pewnie dlatego, ze grałem tylko w wersję PC drugiej części (która była IMHO strasznie nudna, monotonna i ogólnie kiepska a słyszałem, że konsolowa wersja lepsza ale nie miałem okazji zagrać) i trójkę, która nie zbierała zbyt pochlebnych recenzji i również była w moim odczuciu lekko monotonna (+ że grałem w nią również na PC to muszę powiedzieć, że była słabo zoptymalizowana), mam świadomość, że tamte były w większym(trójka) lub mniejszym(dwójka PC) stopniu powiązane z filmem, ale mimo wszystko do tej części podchodzę z dystansem(mimo, że już nie jest powiązana z żadną ekranizacją pajączka). No i był jeszcze Spider-Man Friends or Foe i po demku zapowiadał się nawet ciekawie, ale nie miałem okazji zagrać w pełną więc się nie wypowiem.

Edytowane przez MESHtro
Odnośnik do komentarza

Pomijając naprawdę badziewną, drugą część na PC, pozostałe odsłony Spidermana podobały mi się. Pierwsze, komiksowe części na PSXa były naprawdę "czymś" wielkim, szczególnie po tych dwuwymiarowych platformówkach z Pegasusa. W dwójeczka (PS2) i trójeczce (X360) uwielbiałem godzinami tak po prostu bujać się między wieżowcami Nowego Jorku. Sam nie wiem czemu, ale sprawia mi to dużą frajdę. Mam nadzieję, że w Web of Shadows nie pominą tego "free-roamingowego" patentu, bo byłaby duża szkoda. Marzy mi się również fabuła ściśle powiązana z symbiotami (tak, jak pisał Konar$ky - dawać Carnage'a). Venom też może powrócić, ale w bardziej komiksowej stylistyce. Czekam i wiążę z grą spore oczekiwania :)

Odnośnik do komentarza
Był jeden fajny Spiderek, reszta to odcinanie kuponów i szkalowanie universum.

Jak staną na rzęsach i zrobią fajną grę to biję się w pierś, ale zakładam zgoła co innego.

 

To samo zrobię, jeżeli chociażby jedno słowo w tej grze będzie brzmiało "Venom". Cholera, 3 gry już z nim zrobili w roli głównej, ile można?! A reszta wrogów spidiego to ch.uj?

Odnośnik do komentarza

Tak kurde przyczepili się do Venoma bo to niby ,,główny czarny charakter" ale jeśli on jest główny to co z innymi?? Rozpłyną się w nicości?? Jedyna gra w której było dużo czarnych charakterów ostatnio to Spider-man FoF ale to był shit. bez jajec ale powinni zrobic z kimś innym.

Edytowane przez Prototype 0_0
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam mieszane uczucia...z jednej strony mamy śliczny model spidey'ego ale za to np. screen 5 wygląda jak S3 z PS2 w podbitej rozdziałce ;/ Ale cieszy mnie Vulture, zawsze go lubiłem. Poza tym, pokazali również to co słyszałem wcześniej, czyli możliwość bycia dobrym lub złym. Póki co jest na skraju między solidnym tytułem, a średniakiem :/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zaje.bista gra!

Fanów Ultimate Spider Mana nie muszę namawiać, bo gra jest dużo lepsza od kreskówkowej wersji przygód pajęczaka.

 

Dla ludzi którzy nie mieli do czynienia z poprzenimi częściami przytoczę scenkę rodzajową. Odwiedził mnie dzisiaj kolega casual PC gamer. Pokazałem mu Dead Space, GoW2 i Spider Mana i stwierdził że Człowiek Pająk zrobił na nim największe wrażenie.

 

Poczucie swobody śmigania na sieciach jest w tej grze najlepsze ze wszysktich gier o Spajdim.

Co trzeba zaznaczyć, to przyjazność sterowania, ale zarazem świetnie zrealizowana walka, która ma dużo głębi i pozwala na swobodę.

Dodatkowo mamy elementy rozwoju postaci, combosów i specjali.

 

Pograłem trochę, chciałem obczaić i straciłem 3 godziny z życiorysu.

Gierka wkręciła mnie na tyle, że w pierwszym czapterze natłukłem wszystkie misje poboczne, co dawno w żadnej grze sandbox'owej mi się nie przytrafiło z racji braku czasu.

 

Szczerze polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Jak jest z otoczeniem i "zyjaczym" miastem? Na screnach/vids bylo widac ze ulice sa puste,itp pelnej mamy cos wiecej poza "zombiakami" czy innymi potworami?

 

Miasto żyje, przechodnie chodzą, samochody jeżdżą, co więcej, przy większych zadymach (co przy kostiumie symbiotycznym zdarza się często), gdy jakiś cywil ucierpi, możemy go uratować, co polepsza nam karmę lub porzucić.

 

Miasto jest fantastycznym terenem działań., otoczenie reaguje dobrze, możemy niszczyć fasady budynków, rzucać autami.

 

Animacja Człowieka Pająka jest genialna, akrobacje podczas lotów, ciosy i specjale, wszystko to robi świetne wrażenie.

 

No i bardzo pasuje mi, że level'up następuje za kolekcjonowane markery (porozrzucane po całym mieście), tak że eksploaracja popłaca.

 

Jak narazie nie miałem jakiejś epickiej walki z bossem, coś co mógłbym porównać do walki z Rhino na parkingu, z Ultimate Spider Man'a.

 

Muszę też pochwalić pracę kamery, która przy takich zmianach kątów i perspektywy cały czas nadąża.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...