Skocz do zawartości

LEGO Indiana Jones: The Orginal Adventures


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Huh,

6 czerwca ponoc premiera Indiany. Po dosc sporym sukcesie Star Warsow w edycji Lego przyszla pora na Indiane Jones'a. Nie dziwie sie tworcom. Star Warsy byly calkiem dobre ;)

Dema na MP nie bedzie, jest tylko dostepne na PC :( Miejmy nadzieje, ze jednak wypuszcza na konsole.

Liste achievementow mozna zobaczyc tutaj

Gra zapowiada sie calkiem calkiem. Polaczenie trzech filmow w jedna gre to calkiem dobry zabieg. Pewnie kupie bo lubie Indiane, a premiera nowego filmu tez pewnie pozytywnie wplynie na sprzedaz gry.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie nie wyjdze na rok, bo Ford powiedzial, ze nie wyklucza nakrecenia Indiany 5. Co roku - bez sensu, nic nie mieliby do dolozenia.

z tego co widze na filmikach to gra bedzie miala fajny, humorystyczny klimacik. ;) Mam nadzieje, ze nie bedzie trzeba 6h, aby ja skonczyc. Oby tez kamera byla dobra, a nie dziadowska, bo ona ma spory wplyw w tego typu grach. Czekam do 6 czerwca, ale narazie smiac mi sie chce z cen w sklepach - 199,-. Poczekam az stanieje i dorwe w dobrej cenie na allegro.

Odnośnik do komentarza

Mógłbym dać za tą grę (jeżeli bym nie piracił xD) max. 69 zeta. Mam niestety przeczucie, że ta gra nie pozamiata tak samo jak SW. Aczkolwiek czuję, że jak tylko wyjdzie chociaż jedna dobra ocena to ją zassę, ale póki co nie wróżę jej sukcesu.

 

I jeszcze Lego Batman... A jak te dwie gry się sprzedadzą to mamy gwarancję, że za jakiś czas pojawią się kolejne Lego cośtam

 

Może zabrzmię dziecinnie, ale mogliby dać sensowną grę z uniwersum Bionicle, tylko nie tej legowatej, lecz komiksowej. To uniwersum ma potencjał, i to nie tylko u 10-latków.

 

Mam nadzieje, ze nie bedzie trzeba 6h, aby ja skonczyc.

 

A przepraszam cię bardzo, ale na co innego liczysz? W końcu mimo wszystko, ta gra jest wciąż skierowana do dzieciaków. A żę sprawia frajdę i starszym to inna kwestia....

 

P.S. Jeszcze jak liczę na Indy'ego, to dla mnie Batman będzie kompletną klapą ;/

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza

w londynie jakis czas temu jak bylem przejazdem trafilem na targi play live i tam mozna bylo pograc we wczesna wersje indiany :)

 

z tego co pogralem i zobaczylem to narpawde lux to wygladalo kamera byla calkiem ok choc zdarzaly sie momenty kiepskie ale ogolnie gameplay elegnacki :)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W obie części Lego Starwars bawiłem się świetnie, a to za sprawą co-opa. Jeśli Indiana Jones będzie w tej gestii podobne to się skusze, tylko taki dylemat - czy brać wersję na X-a (na gamescore i acziwkach mi nie zależy) czy też skusić się na tańszą wersję na PS2? Grafika nie ma tu chyba znaczenia...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
I jak, gra juz ktos? Ponoc naprawde jest duzo zabawy i kupa smiechu wink.gif Niech tylko mi sie ta cholerna sesja skonczy smile.gif

Polecam obczaic ten filmik. Pokazuje caly gameplay i poczatek gry wink.gif

 

I dokładnie tak jest, aktualnie w to gram. Ogółem gra jest jak LSW: mnóstwo dobrego humoru i fun'u z tej gry. O dziwo, jest to jedna z niewielu gier które skłaniają mnie do wyciśnięcia z tej gry 100% Jedyne co można jej zarzucić to znikoma inteligencja drugiej postaci kiedy gramy single, ale można to przełknąć.

 

Sa juz pierwsze recki, np. TeamXbox dal 8.5 wiec calkiem sporo.

 

I na taką też ocenę u mnie zasługuje. Bardzo solidna pozycja, chyba sobie zrobię powtórkę z filmów o Indy'm bo jednak parę wątków pozapominałem.

 

Aha, no i ma całkiem prostą połowę achievów , a reszty nie wiem, bo tajne :P

Odnośnik do komentarza
A gdzie jestes, ile mniej wiecej Ci zostalo i jak z czasem przejscia calosci?

 

Trochę ostatnio rzadko gram...skończyłem pierwszy rozdział (przy okazji: każdy rozdział ma 6 poziomów a nie jak w LSW 5) i jestem w drugim poziomie drugiego rozdziału. Przejście każdego z nich to jakieś 20-30 minut, myslę że wszystko można zamknąć w 7-9 godzin zależnie czy ktoś bedzie chciał wycisnąć z niej 100% czy tak tylko przelotnie przejść.

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza

Gra robi wrazenie. Mega duzo smiechu, jak ktos zna dobrze filmy z Indiana to bedzie bawil sie 2 razy lepiej. Granie samemu nie ma sensu, najlepiej gra sie z kims, na 2 pady. Gra miazdy iloscia funu, zagadek, humoru, scenkami itp. Mocne 8. Nie jest wcale taka krotka, a zeby zebrac wszystkie artefkaty momentami trzeba sie pomeczyc. Stosunkowo prosta, choc momentami jest duzo przeciwnikow. Fajne lokacje, zroznicowane. Jak skoncze to juz ustalilismy z kobieta, ze kupujemy Star Wars'y w wersji LEGO. Gra warta 120 zl. Pelny cooperative. Dla fanow indiany i lego - must have. A dla achievement hunterow - latwe 1000 gs, ale ja nawet nie bede masterowal, akurat to mnie nie bawi.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ma ktoś jakieś filmiki lub poradniki ze zdjęciami do artefaktów i skrzynek pocztowych :)? Bo zostały mi one jeszcze, no i pozbierać śróbki.

 

Gra jest na jeden dzień intensywnego grania. Super jest zabawa gdy zaczyna się wojna, kolega vs. ja :D. Zabawe przedłużają dodatkowe postacie i artefakty :). Polecam

 

PS. Sory, że odświeżam starego kotleta :P.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wkurzyłem się... w artifact roomie dokupiłem już wszystkie artefakty, świecą się sobie ładnie, do kryształu w środku płyną niebieskie promienie. No i buga mam... Jak wchodzi się do pokoju, to postument z kluczykiem już jest. Biorę kryształ, kładę na postumencie, nakłada się na niego kolejny postument. Nie da się włożyć kluczyka, bo tam już jakiś wirtualny siedzi. No i nie da się go przekręcić. I dostępu do poziomów dodatkowych ni mam... A do tego nagle pojawiło mi się 4mld pieniędzy (???).

Edytowane przez MrSatan
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dostałem Indiane wraz z konsolą. We dwie osoby gra się naprawde fajnie, kamera nie robi wygibasów, teksturki sa eleganckie. Mam dopiero 14% gry, ale i tak jest miło. Naprawde polecam na zimowe (haha) wieczory z dziewczyna ;)

 

A jak te dwie gry się sprzedadzą to mamy gwarancję, że za jakiś czas pojawią się kolejne Lego cośtam

 

No no...Lego: God of War :) Kreatos z kwadratową głową :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...