Skocz do zawartości

LEGO Indiana Jones: The Orginal Adventures


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam marzę o Lego: James Bond :)

Ja też i założę się że takie coś kiedyś wyjdzie.

 

Kupiłem sobie wersję z Pandą i mam problem. Panda chodzi idealnie, a Indiana nie ma dźwięku podczas wstawek filmowych, a same wstawki pojawiają się jakby na pauzie, czytnik coś tam mieli i dopiero po chwili jest filmik. To może nie przeszkadza strasznie, ale totalny brak dźwięku wkurza. Zastanawiam się czy to może wina NXE i HDMI. Czy ktoś z was mógłby to sprawdzić u siebie? Będę wdzięczny bo nie wiem czy wymieniać płytkę.

 

A sama gra totalnie miodna. Świetnie się bawię i dopisałem do listy pozostałe gry Lego. Kapitalna zabawa!

 

Odnośnik do komentarza
Zapewne będzie coś jak Complete Tetralogy Lego Indiana Jones...

 

Ja tam marzę o Lego: James Bond :)

Wczoraj najlepsza z żon mi kupiła LEGO Indianę (za kilka dni będzie) i znów będzie klockomania (właśnie kończę LEGO Star Wars 2 OT)

Gdzieś swego czasu czytałem o LEGO Harry Potter.

Ja bym dołożył jeszcze z pobożnych życzeń (szanse na ich wydanie są -666%):

 

LEGO Friday the 13th

LEGO Night of the Living Dead

LEGO Fear and Loathing in Las Vegas

marzenia... :twisted:

 

a na poważnie (czyli realne do zrealizowania)

 

LEGO James Bond

LEGO The Lord of the Rings

LEGO Narnia

itd. czyli wszystko co się sprzedaje i zyskało popularność

Odnośnik do komentarza

Interesujacy bylby James Bond, a prawa do HP ma EA ;).

Cos ostatnio pisali ze moze bedzie byc moze Lego Racer. Przymierzam sie powoli do Lego Batmana lub SW (gralem troche na X1 ;)). Gierka naprawde dobra - niby dla dzieci ale kazdy facet bedzie sie dobrze bawil. Ja jakis fanem nie jestem IJ, filmy poza 1 czescia mi sie nie podobaly lecz gra daje rade, spedzilem przy niej 15h by zrobic na 100%. Przyjemnie sie gra zwlaszcza we 2 osoby.

Odnośnik do komentarza
Cicho LEGO Army Of Two :P

 

 

Rozwaliłeś mnie :D

 

Ale swoją drogą to właśnie skończyliśmy z dziewczyną w co opie Lego Indiane ;) Zostały nam tylko bnusowe levele co by na 100% wszystko wyrwać ;) Chyba że błąd jakiś wyskoczył że po zebraniu wszystkich artefaktów, skrzynek i kaski nie ma achi :/ Jutro kończymy bonusowe levele tylko muszę dowiedzieć sie gdzie klucz znaleźć :P

Odnośnik do komentarza
Po prostu nie odkrywasz wszystkiego. Sporo stud'ód jest ukrytych, w ścianach, pod powierzchnia itd. W każdym lepszym poradniku jest opis wszystkiego do zdobycia. O ile pamiętam bonus co nalicza study x ileś tam też powinien zadziałać ale większa przyjemność jest z odkrycia wszystkiego :)

No ale naprawde odkrylem wszystko . z pod ziemi wyciagnolem co sie da , w 2 sekretnych wejsciach w sianach bylem . rozwalilem co sie da :) i dalej mi brakuje kilku :/ .

Zastanawiam sie do czego jest ten Wielbłąd ? ma jakies zastosowanie czy tylko tak dla ozdoby i co z ta ryksza ? wsiadam do niej i pokazuja sie niebieskie stundy wiec je zbieram ale dwa sa wysoko i ze trzeba do nich podskoczyc i jak mam to zrobic ? jak odstawie ryksze to stundy znikaja :/ ?

 

Zobacz sobie na filmik na youtube i obejrzyj cały, analizując czy czegoś nie ominąłeś. Ja tak zrobiłem no i się udało :).

jak masz taki filmik to zapodaj bo szukalem na YT i odnosnie tego levelu nie znalazlem ani jednego filmiku.

 

EDIT : nawed YT potrafi sprawic problem :/ juz znalazlem filmiki zaraz obczaje .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...