Skocz do zawartości

Skate 2


Kroolik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzychu_419

Gdzieś czytałem że Skate 2 ma jakąś mini fabułę, a w jedynkę nie grałem, więc czy te 2 części mają ze sobą fabularnie coś wspólnego czy mogę od razu śmiało brać skate 2 a pierwszą część olać?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pobrałem sobie dziś nowe DLC do Skate 2. Otrzymujemy 3 obszary do skejtowania. Miejscówki są dość ciekawe i myślę, że cena 400 MSP jest odpowiednia dla 3 sk8parków, więc polecam do kupna!! Przy tym otrzymujemy kilkanaście zadań, spotów i 3 contesty do odblokowania.

Edytowane przez HudyPL
Odnośnik do komentarza

Kiedy oblokowuja sie jakies photo-shooty do Thrashera? Bo okladke SBM juz mam, achievement wpadl, ale nadal nic do Thrashera, zakladka w blogu Slappy'ego tez pusta... I dlaczego po wykonaniu ktoregos z eventow zniknela mi zakladka z filmami w telefonie, chociaz bylo ich jeszcze calkiem duzo? Mam tylko zaliczone filmy (moze z 6), myslalem, ze musze zmienic sponsora deski, ale nic z tego... halp?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Table Hippy Jump rules

 

wlasnie za takie akcje uwielbiam Skate.

luzna jazda, bez stresu i zadan. lubie tak przyczepic sie do jakiejs fajnej miejscowk i probowac wyczesac cos efektownego. nie dobrze punktowana, ale wlasnie ladnie wygladajaca.

 

ostatnio wessalo mnie w RE5 i Fable 2, ale chyba musze wrocic na troche do Skate 2 ;)

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci, że za bardzo nie mam czym nagrywać i chęci do tego, ale na pewno bym nie wrzucił tych filmików na YT. Oczywiście nie mówię tu o Table Hippy Jump bo genialnie to wyszło. Wcześniejsze filmiki w tym temacie jakoś bardziej mi się podobały. Chcesz zobaczyć jak jeżdżę w jedynce albo dwójce to możemy pograć w sieci.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

mozemy zrobic jakas sesje wielosobowa. jeszcze w dwojeczke online nie gralem, bo mam od niedawna net na nowej chacie. chetnie wiec sprobuje. zreszta sa jakies online activities do wypelnienia, wiec tez chcetnie z kims powalcze w temacie (nie wiem dokladnie o co biega w tym trybie).

 

jestem raczej wieczorami - raczej poznymi.

widze, ze musze poszukac headsetu. gdzies mi sie zapodzial po przeprowadzce, a jak na razie nie byl potrzebny ;)

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...