Skocz do zawartości

Skate 2


Kroolik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pograłem w demko zarówno jedynki, jak i dwójki i muszę stwierdzić, że gra mnie oczarowała! Samo jeżdżenie i skakanie sprawia wielką przyjemność, już chciałbym zostać skaterem w pełnej wersji, sterowanie w tej grze sprawdza się świetnie. Na dodatek inna perspektywa i bardziej techniczna gra, niż Tony Hawk. Po prostu prawdziwe jeżdżenie na desce gdzie kickflip nie jest prostą sprawą. Super gra się zapowiada, muszę jak najszybciej dorwać pełną wersję :).

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie. Skleiłem kilka filmików i chciałbym je zuploadować. W ogóle to gdzie nie wejdę (skate reel/ strona główna EA) nie mogę się zalogować O_o Niby wszystko cacy, ale jak daję LOGIN to niby wszystko jest ok (dobre hasło itp.), ale przekierowuje mnie na stronę główną bez żadnego logowania.

Odnośnik do komentarza

Nie zgadzam się. Nie każdy save'uje co chwilę replay'e a potem godzinami bawi się w ich obrabianie. Trzeba pamiętać, że przyjazny użytkownikowi interfejs to jedna z podstawowych rzeczy w grze, a Replay Editor w Skate 2 już w podstawowej wersji jest rozbudowany i niezbyt intuicyjny. W wersji rozszerzonej mógłby po prostu odstraszyć mniej doświadczonych graczy i pozostać opcją jedynie do jednorazowego sprawdzenia/zaliczenia achievementa. A 600 MSP dla prawdziwego fana gry, który jara się montowaniem filmów z gry nie będzie dużym wydatkiem. Chociaż w porównaniu do 400 punktów za skatepark Dyrdeka to trochę za dużo.

Odnośnik do komentarza

Gram od dziś w SKate 2 i muszę powiedzieć, że podoba mi się sporo bardziej od 1. Zadania są fajniejsze, grafika jakaś przyjemniejsza. Miasto jest o wiele fajniejsze niż w 1. Świetna gra

 

Jak się robi Finger Flipy ? Mam Questa i za (pipi)a nie umiem wykonać żadnego fingerflipa. Trick book nie pomaga :/ bo nic nie wchodzi

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

ooo, nie widziałem takiego buga. Ale fakt, 10 latków jak mrówków...

 

Orion, jezeli to jest to zadanie żeby przeskoczyć przez blokade, zrobić fingerflipa a potem late-flipa to zrób tak. Odbij się 3 razy, X+A żeby przeskoczyć przez blokade, wybij się Ollie, i natychmiast zrób fingerflipa - tak jak pisze w trickbooku, potem tylko late-flip, zadanie zrobione :P

 

EDIT: widzę, że za długo pisałem posta :P

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Zadania z prosami nie są zaliczane do kariery, więc nie ma jak stwierdzić ile Ci pozostało do końca.

 

Mikes > Przez ten błąd ten tryb robi się nudny. Teraz niestety prawie każdy to umie zrobić. Jak zależy Ci na wygranych to też go wykonuj. Sama umiejętność jego wykonanie nie daje wygranej.

Odnośnik do komentarza
Zadania z prosami nie są zaliczane do kariery, więc nie ma jak stwierdzić ile Ci pozostało do końca.

 

Mikes > Przez ten błąd ten tryb robi się nudny. Teraz niestety prawie każdy to umie zrobić. Jak zależy Ci na wygranych to też go wykonuj. Sama umiejętność jego wykonanie nie daje wygranej.

(pipi)e to, nie mam zamiaru bawic sie w jakies chore bugi. Niech wypuszcza patcha to pogram

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...