Skocz do zawartości

mIRC #halo-arena


KarCzoH

Rekomendowane odpowiedzi

Już po raz trzeci dopadła mnie ta sama myśl. Weźcie ogarnijcie temat i zainstalujcie mIRC-a. Jest to bardzo wygodny program do komunikacji. Coś takiego jak Gadu Gadu, MSN czy Tlen ssie na maksa. Siedzenie na kanale mIRCa było by bardzo wygodne dla wszystkich graczy ze sceny Halo.pl Ustawki na customy czy też MM nie były by już takie trudne. Jak wiemy nie każdy do każdego ma nr GG lub maila na msn. Więc nawet na siłę nie ma jak się z nim skontaktować. Pisanie tematów na forum ustawki etc. są wielkimi niewypałami. A tak ... jeżeli wszystkie śmierdzące lenie :whistling: ze sceny zainstalują mIRCa i będą siedzieć na kanale zawsze można szybko sie ustawić na meczyk. Już nie mówię o tym jak śmiesznie może być jak ktoś zacznie sobie rozmawiać na głównym kanale, a 3 osoba doda swoje 3 grosze :D

 

Dobra poświęcę się i zrobię tutorial dla ludzi z IQ<90 8)

step 1: ściągamy mIRCa i instalujemy

step 2: ściągame NoNameScript i instalujemy do folderu mIRCa (przy instalacji powinno mieć dobrą ścieżkę do instalacji)

step 3: odblokuj mIRCa w Zaporze systemu Windows (firewall) ew. innym FireWall jeżeli masz zainstalowany

 

 

Po zainstalowaniu odpalamy NoNameScript (jest to dodatek do mIRCa który zmienia wygląd mIRCa i jest o wiele wygodniejszy).

 

step 4: File -> Select server

 

Lista Connect: wpisujemy swoją nazwę, email i nick

 

przykład

connectue5.jpg

 

step 5: zakładka Connect wchodzimy na Servers i z listy poprzez podwójne kliknięcie wybieramy Quakenet (random server)

 

Zaznaczamy znów u samej góry Connect i po prawej stronie dajemy Connect. W momencie jak się połączymy z Quakenet w oknie wpisujemy tekst /join halo.arena I to wszystko co trzeba zrobić, żeby się dostać na kanał :)

Wbijajcie i siedźcie na kanale :) Ja już z Miniem i innymi siedzimy na kanale ... Cu na kanale #halo.pl

 

EDIT:

 

KANAŁ #halo-arena

Edytowane przez KarCzoH
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli o mnie chodzi to pomysł wydaje mi się bardzo dobry, już mirek leży na dysku kompa i śmiga, mam tylko jedno pytanie: jesteście tam teraz? bo ile razy znajdzie mi wreszcie halo.pl to siedzą tam ludzie o ksywach, które raczej nie powodują aby moje komórki mózgowe odpowiedzialne za pamięć dostawały jakiś impuls (czyt. nie znam ich).

Odnośnik do komentarza
Jeśli o mnie chodzi to pomysł wydaje mi się bardzo dobry, już mirek leży na dysku kompa i śmiga, mam tylko jedno pytanie: jesteście tam teraz? bo ile razy znajdzie mi wreszcie halo.pl to siedzą tam ludzie o ksywach, które raczej nie powodują aby moje komórki mózgowe odpowiedzialne za pamięć dostawały jakiś impuls (czyt. nie znam ich).

Najważniejsze jest żeby każdy zainstalował i miał to włączone cały czas. Inaczej to nigdy się to nie rozkręci ...

Odnośnik do komentarza
Jeśli o mnie chodzi to pomysł wydaje mi się bardzo dobry, już mirek leży na dysku kompa i śmiga, mam tylko jedno pytanie: jesteście tam teraz? bo ile razy znajdzie mi wreszcie halo.pl to siedzą tam ludzie o ksywach, które raczej nie powodują aby moje komórki mózgowe odpowiedzialne za pamięć dostawały jakiś impuls (czyt. nie znam ich).

Najważniejsze jest żeby każdy zainstalował i miał to włączone cały czas. Inaczej to nigdy się to nie rozkręci ...

 

Ja specjalnie żeby móc mieć wlaczone przez caly czas i siedzieć zainstaluje linuxa dziś ;)

Mam nadzieje ze pomysl wypali to by bardzo ulatwilo ustawki.

Moze wreszcie zrobienie 4v4 nie trwalo by pól godziny.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...