Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ptasior360

o właśnie to dobre pytanie...mam laptopa toshiba (system niestety vista)i chciałbym połupać sobie na xie za pomocą lcd w laptopie, czy dałoby rade???

aa notebok ma rozdziałke 1280x800 (16:9, a właściwie 16:10:)czyli ciut większą niż x

Edytowane przez ptasior360
Odnośnik do komentarza
Gość ptasior360

monitor w laptopie ma trochę większą rozdzielczość niż xbox-owa 1280x720, owszem można ustawić znacznie większą, ale nowych szczegółów Ci to nie doda.

komputerek ma wejście na monitor, (już raz podłączyłem do niego starą 15-stke i wszystko działało )

spróbowałem podłączyć xbox-a i jakoś komp nie chciał tego przełknąć, ekran się robił czarny....może trzeba wgrać jakiś program??

Odnośnik do komentarza

po pierwsze X ma różne rozdzielczości do FULLHD (1920x1080) włącznie, więc zastanów się co piszesz jeśli nie wiesz, a poza tym napisałem Ci, że w notebookach jest WYJŚCIE a nie WEJŚCIE (w standardzie - pracuje w tej branży, więc co nieco wiem), ale widać, że szkoda mojego czasu skoro wiesz lepiej...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość ptasior360

Nie wiem czy wejście czy wyjście, ale xbox-a da się podłączyć.

Co z tego że ustawisz fullhd jeśli szczegółów nie zyskasz. Ustawiając na crt 1280x720 a np 1920x1080 dalej w grach masz tyle samo szczegółów i allasing się nie zmniejszy... Tak mi się wydaje, ale lepiej niech ktoś inny się wypowie, może jestem w błędzie, chociaż wątpię

Odnośnik do komentarza
komputerek ma wejście na monitor, (już raz podłączyłem do niego starą 15-stke i wszystko działało )

spróbowałem podłączyć xbox-a i jakoś komp nie chciał tego przełknąć, ekran się robił czarny....może trzeba wgrać jakiś program??

No fajnie, ale konsola to nie monitor i tak jak pisał kielich laptop może wysyłać obraz, ale widocznie nie może wyświetlać obrazu z innego źródła.

 

A propos, co wątek laptopa jako wyświetlacza do konsoli ma do tytułu tematu?

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
jeju!!! heh,

 

chodzi mi o to co zrobic by media center na vista widzial xboxa 360 (przesylanie plikow itp), za pomoca kabla (skretki) lub za pomoca router

 

huh? nie wiele trzeba robić. Poza podłączeniem kompa i x360 do domowej sieci. Później na pc wybierasz zakładkę Media Centre, to samo robisz na x360, potem włączasz wykryj PC na x360 i tyle. Widać, że nawet nie próbowałeś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...