Skocz do zawartości

kus kus


Gość _Milan_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Oci,pialem na jej punkcie, od tygodnia gdzie tylko moge to ja podmieniam.

 

Na dzien dzisiejszy wygrywa z pyzami chyba nawet, o frytkach, ziemniakach i ryzu nie wspominajac.

 

szukam innych fanow tej kaszy, nie wierze ze jestem sam.

 

rozmawiajmy

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kuskus jest wyku.rwisty, żałuje ze troche mam problem w okolicy u siebie zeby to dostac, ale raz na jakis czas ide do jakiegos carreforu'a czy czegos takiego i biore zapas - wypasiona sprawa, niesamowicie szybko mozna przygotowac, doskonale sie nadaje do sosów, miesa, idealny substytut ziemniaków, ryżu czy makaronu.

 

jeszcze podobnym szacunkiem darze purre ziemniaczane w proszku, aczkolwiek tutaj wiecej chemii jest niz w rzeczonej kaszy

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

zgadza sie, ja pierwszy raz sprobowalem miesiac temu, zawsze bylem anty gdy slyszalem slowo "kasza", no ale jak dziewczyna przyrzadzila smazone cukinie z kus kusem to nie mialem wyjscia, i wpadlem ;]

 

wlasnie wchlanalem kurczaka ze sosem smietanowym, ofkoz z kus kusem, ja nie wiem, to jest mega uniwersalne, nie ma problemu jesc kuskusa z ketchupem, czy innym sosem, w tym tygodniu sprobuje zrobic sobie tortille z miesem i kuskusem, sadze ze wyniki beda znakomite.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Ohohoh.... Dzieki za ten topik. Kupie sobie rozne kasze, bo glownie na ryzu i makaronie jade ;F.

 

Umiecie gotowac kasze? Ja robilem na wodzie z kostka rosolowa, potem przerzucalem na patelnie z olejem na koniec sypiac ziolami salatkowymi Kamisa. Kawalek 'martwego zwierzaczka' i jest dobra szama. I mizeria sie do tego nada jeszcze ;].

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...