Skocz do zawartości

QUAKE 2 (PSX) - poszukiwani gracze


S_A_K_U_L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A gdzie by się odbył ten turniej w Q2,bo mieszkam w GW woj.lubuskie...

Więc niewidzi mi się jechać do Warszawy...

No i podaj więcej szczegułów dotyczące turnieju...

 

 

pierwotnie turniej ma się odbyć na pomorzu (pomorskie), choć można ustalić inne miejsce, wszystko zależy od uczestników i kto gdzie jest w stanie dojechać. turniej planowany jest na sierpień, więc wystarczy pojechać na wakacje nad morze i już będzie blisko :D

 

w zależności od ilości graczy jaką uda się zebrać skołuje się odpowiednią liczbe stanowisk. ja osobiscie mam dwa multitapy xD każdy musi zorganizować sobie pada do gry.

Odnośnik do komentarza
Ja mieszkam na pomorzu :thumbsup: dla mnie jak z laczka strzelił do Lęborka

 

widze ze zapowiada się za(pipi)isty turniej ^^

 

jakieś propozycje co do ustawień? na turnieju może będziemy losować jaka ma być grawitacja, jaka prędkość, jaka siła wybuchów, chyba że coś się z góry ustali.

 

ktoś może załatwić projektor? ja jeden moge skołować, ale się jeszcze zobaczy

Odnośnik do komentarza

1.tylko co niektorzy pracuja jak ja :P ...wiec niezabardzo widzi mi sie taki wyjazd nad morze bo niestety mam troche pier.......ą robote,wiec marnie moze byc z tym wyjazdem.Najlepiej jakoms liste zrobic gdzie kazdy skad pochodzi i wybrac optymalne miejsce na turniej...

2.projektor to moze udalo by misie zalatwic o ile kuzynek ma jeszcze...

3.ja mam 2 pady :P ktore mozna rzucac o sciane lub podloge kto jak woli ^_^

Odnośnik do komentarza
1.tylko co niektorzy pracuja jak ja :P ...wiec niezabardzo widzi mi sie taki wyjazd nad morze bo niestety mam troche pier.......ą robote,wiec marnie moze byc z tym wyjazdem.Najlepiej jakoms liste zrobic gdzie kazdy skad pochodzi i wybrac optymalne miejsce na turniej...

2.projektor to moze udalo by misie zalatwic o ile kuzynek ma jeszcze...

3.ja mam 2 pady :P ktore mozna rzucac o sciane lub podloge kto jak woli ^_^

 

niech każdy chętny wypełni to co poniżej to będziemy mogli coś ustalić:

 

-Nick na turniej

-Miejscowość, województwo+najbliższe większe miasto (jeśli mała miejscowość)

-Gdzie najdalej jesteś w stanie na turniej pojechać (lub odległość w km)

-Pasujący termin w sierpniu (to będzie raczej weekend)

-Czy zabierasz tez innych graczy na turniej ze swoich okolic

-Co możesz załatwić na turniej (pady, mutlitap, projektor, konsole)

Odnośnik do komentarza

to ja może zaczne:P

 

Nick: SaKuL

Miejscowość: Siemirowice/Lębork, woj. pomorskie

Gdzie najdalej jesteś w stanie na turniej pojechać (lub odległość w km): 100km powiedzmy (do negocjacji)

Pasujący termin w sierpniu (to będzie raczej weekend): kazdy weekend w sierpniu mi pasi, praca PN-PT

Czy zabierasz tez innych graczy na turniej ze swoich okolic: 5 graczy z moich okolic (razem ze mną) + 2 znajomych z polski

Co możesz załatwić na turniej (pady, mutlitap, projektor, konsole): projektor, tv, 2x multitap, 2-5 padów, Q2 oryginal ^^ + kopie zapasowe na następne stanowiska xD, PSX)

 

Odnośnik do komentarza

-Nick na turniej - Haszczak

-Miejscowość, województwo+najbliższe większe miasto (jeśli mała miejscowość) Lubuskie Gorzow wlkp

-Gdzie najdalej jesteś w stanie na turniej pojechać (lub odległość w km) - Szczecin,ewentualnie cieszyn(jakies 500km od gorzowa :P )

-Pasujący termin w sierpniu (to będzie raczej weekend) - zdecydowanie weekend

-Czy zabierasz tez innych graczy na turniej ze swoich okolic - mozliwe (1osoba-kuzyn)

-Co możesz załatwić na turniej (pady, mutlitap, projektor, konsole) - 2xpady i moze projektor

Odnośnik do komentarza
alez niespodzierwany odzyw w tym temacie hehe. w q2 na padzie to nigdy grac nie umialem, ale brechy pewnie są ;)

 

no i tu właśnie jest to całe piękno tego turnieju!:D tu trzeba UMIEĆ grać :D bo za pomocą myszki i klawiatury to 5-letnie dziecko potrafi grać xD

 

UWAGA! xD choć Q2 obsługuje myszke, to nie ma mowy o graniu myszką na turnieju! xD

Odnośnik do komentarza

Nick: Samuel666

Miejscowość: Łódź, woj. Łódzkie

Gdzie najdalej jesteś w stanie na turniej pojechać (lub odległość w km): 120km

Pasujący termin w sierpniu: 2-3, 9-10, 16-17, 23-24, 30-31

Czy zabierasz tez innych graczy na turniej ze swoich okolic: na dzień dzisiejszy nie, jakby się coś zmieniło to napisze

Co możesz załatwić na turniej: pad + konsola + kopie

Odnośnik do komentarza

Nick: Wyso

Miejscowość: Kętrzyn, woj. Warmińsko - mazurskie

Gdzie najdalej jesteś w stanie na turniej pojechać (lub odległość w km): około 100km

Pasujący termin w sierpniu: każdy (oprócz ostatniego) weekend sierpnia. Nad morzem będę prawdopodobnie od 15-20 lipca

Czy zabierasz tez innych graczy na turniej ze swoich okolic: na dzień dzisiejszy nie, jakby się coś zmieniło to napisze.

Co możesz załatwić na turniej: 2 lub 3pady + konsola + kopia + multitap. Projektor? Hmm... może. Jeżeli bliższa odległość to może i tv.

Odnośnik do komentarza

-Nick na turniej nWo

-Miejscowość, województwo+najbliższe większe miasto (jeśli mała miejscowość) Białystok

-Gdzie najdalej jesteś w stanie na turniej pojechać (lub odległość w km) planeta Mars, bo tam podobno jest woda. dalej nie ryzykuje dopóki NASA nie sprawdzi.

-Pasujący termin w sierpniu (to będzie raczej weekend) sierpień mam wolny, jeśli turniej się odbędzie to chętnie odwiedzę miejsce turnieju żeby nieco odpocząć, odchamić <_<

-Czy zabierasz tez innych graczy na turniej ze swoich okolic nie

-Co możesz załatwić na turniej (pady, mutlitap, projektor, konsole) tylko dualshock raczej dla siebie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...