Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chelsea stworzyła wreszcie okazję, i to świetną. Niestety Torresowi. Zaplątał się w bramkarza, a potem angielskim stylem pałętał się z piłką przez pół minuty wokół pola karnego, czekając na okazję, aż będzie można się przewrócić. Mecz zrobił się aż zabawny.

Odnośnik do komentarza

Świetnie się ogląda, jak wielka jest różnica umiejętności pomiędzy Szachtarem a aktualnym Mistrzem Europy, inna klasa grania. Ale to Chelsea, oni tak zawsze. Pewnie i tak jeszcze wbiją ze trzy gole.

 

Noo, teraz to jakoś lepiej wygląda xd

 

Uważam, że to jeszcze nie koniec bramek na Old Trafford. Coś widzi mi się wysoki remis..

Odnośnik do komentarza

Chryste, jakim cudem jest ciągle 1-0? Przed chwilą dwóch kolesi stało z piłką jakieś pół metra przed bramką Chelsea.

 

 

Mam nadzieję, że Guardiola zrozumie swój błąd i wpuści Fabregasa czym prędzej. No chyba że on też kontuzjowany...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

W lidze tak gra, tutaj niestety wychodzi na to, że Chelsea ma tylko jednego piłkarza z przodu i z jakiegoś powodu padło na Torresa. Aha, bo jest wysoki i przynajmniej dochodzi do tych piłek. Dobra decyzja, a nuż by coś trafił i po totalnie jednostronnych 45 minutach byłoby 1-1. Di Matteo to śmierć futbolu, ale kompetentna.

 

 

Natomiast osoba, która kupiła za 50 mln funtów Torresa i oddała za darmo Drogbę, cóż...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No cóż, ten świetny wynik nie mógł trwać wiecznie.

 

 

Swoją drogą, jak ja gram w Football Managera, to mi nie pozwalają mieć w składzie samych Brazylijczyków...

 

 

 

 

Ferguson się kapnął po 45 minutach, że Braga ma cienkiego bolka na lewej stronie i Nani szaleje. Może być wyrównanie!!!!

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...