Skocz do zawartości

MAG


grzes_l

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam, takie pytanie techniczne. Mam MAGa co leży i się kurzy ale trzeba będzie się za niego zabrac wkońcu.

Jaką frakcję wziąść na początek tak bym się dobrze wprawić w gre?

Co polecacie?

 

Bez różnicy którą frakcję wybierzesz bo wszystkie są równe.

 

Ja mam pytanie odnośnie dodatku który ostatnio wyszedł. Ktoś z Was już go kupił? Warto wybulić kasę?

Odnośnik do komentarza

Witam, takie pytanie techniczne. Mam MAGa co leży i się kurzy ale trzeba będzie się za niego zabrac wkońcu.

Jaką frakcję wziąść na początek tak bym się dobrze wprawić w gre?

Co polecacie?

 

Bez różnicy którą frakcję wybierzesz bo wszystkie są równe.

 

Ja mam pytanie odnośnie dodatku który ostatnio wyszedł. Ktoś z Was już go kupił? Warto wybulić kasę?

 

co do frakcji to jeśli chce się pograć z Polakami to najwięcej aktywnych graczy jest w SVER...

 

a co do dodatku to myślę że warto, zwłaszcza jak przejadły Ci się stare mapy. nowe są neutralne tzn na mapie sver może grać np valor vs raven. są dwa punkty startowe losowane za każdym razem, tak więc nie ma mowy o tym że ktoś ma lepiej lub gorzej ...

 

jedyny minus to to, że dużo zależy od kierowcy [jedyne respawny to pojazdy, nie licząc punktów startowych], jak źle jeździ/zaparkuje i zniszczą pojazd [miny/rpg] to trzeba startować od początku...

 

chodzi o to, że nie ma czegoś takiego jak w BC2 w conquest, że po przejęciu pkt można się na nim respić

; w magu na każdej mapie są 3 pkt A B C ale jedyne respy jak wspominałem wcześniej to pojazdy, które rzadko ludzie bronią/naprawiają, a że mapy są duże...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

http://blog.mag.com/blog/2010/08/mag-moves-plus-our-new-beta-program/

 

w skrócie:

nowa beta po premierze końcowej wersji ? :teehee: : nowe bronie , nowe drzewko umiejętności i 3 nowe mapy w nowym trybie (trzy frakcje na jednej mapie 3x32 osób). nowy tryb jako przyszłe DLC ... ; klanowki 128 vs 128 :unsure: ...

 

nie doczytałem jak ta beta będzie działała jeżeli chodzi o aktualną postać ; maja niby wprowadzić dodatkowe sloty , czyli nie będziemy ograniczeni do jednej frakcji. od strony technicznej beta będzie do pobrania 24 sierpnia ale do działania będzie wymagała płytki z MAGiem.

 

a i obsługa MOVE będzie ...

 

ogólnie miło że Zipper cały czas wspiera MAGa

Odnośnik do komentarza

Niekiedy masakrycznie mnie wkurza ta gra, jeśli dostaniesz dowodzenie nad drużyną to musisz się modlić żeby cie od razu nie wyrzucili. Tak jak mnie dziś, po 10 minutach jak każdy latał gdzie popadnie, zachciało i się pretensji że to pewnie moja wina ze nie mogą przejść dalej i mnie z kopyta wyrzucili.

 

ps. Powiedzcie mi co za sens przejmować wieże chłodzącą, jak za nią są bunkry przeciwnika, moim skromnym zdaniem to rozwalić bunkry a potem na spokojnie zająć wieże

Odnośnik do komentarza

Niekiedy masakrycznie mnie wkurza ta gra, jeśli dostaniesz dowodzenie nad drużyną to musisz się modlić żeby cie od razu nie wyrzucili. Tak jak mnie dziś, po 10 minutach jak każdy latał gdzie popadnie, zachciało i się pretensji że to pewnie moja wina ze nie mogą przejść dalej i mnie z kopyta wyrzucili.

 

ps. Powiedzcie mi co za sens przejmować wieże chłodzącą, jak za nią są bunkry przeciwnika, moim skromnym zdaniem to rozwalić bunkry a potem na spokojnie zająć wieże

Jeżeli cały pluton jest kumaty i dowódca potrafi skoordynować squady to można przejąć dwie wierze w miarę jednocześnie. Co za tym można wtedy zaatakować bunkry i zrobić mały blitzkrieg i zająć od razu cooling towers. Ale rzadko zdarzają się takie mecze.

 

Co do tego nowego updatu to kupowanie broni i lvl cap widoczny na zrzutach jest kijowy(czekać do 15 lvl na Aimpointa ? )

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nowy patch 2.0 do MAG w przeciągu miesiąca:

 

-PlayStation Move support

-An increased level cap that goes to level 70

-A revamped Skill Tree that allows for the deepest character customization and specialization ever found in a first-person shooter

-A brand-new in-game economy that lets you earn credits to spend on weapons and items from the also-new ?Supply Depot?

-?Clan Deploy? feature that enables clan leaders and officers to queue up to 128 of their fellow clan members into a -single game

-A ?MAG News? page that brings players up to date on all the latest happenings the moment they log in

-A multitude of updates that refine existing weapons, maps, and vehicles

-Important bug fixes and other enhancements that streamline the overall experience

 

http://www.vg247.com/2010/09/16/mag-2-0-patch-detailed-by-zipper-interactive/

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Ta łatka to chyba tylko do bety!!!???, bo w normalnym magu nic nie miałem....

raczej nie do bety.

Z tego co pamietam beta testerzy juz testowali move z Magiem wiec po co by im bylo dodanie 2 raz tej samej funkcji ;)

 

Już miałeś ten update u siebie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jak to w końcu jest z tą Betą MAG 2.0? Jest w PSS ale po ściągnięciu i nawet odpaleniu gry o odpowiedniej godzinie nie mam nic poza wyświetlonymi godzinami kiedy można grać. Ktoś grał już w Interdiction? anyway szukam ludzi do gry po stronie Valor (jak zawsze ;))

 

ehh post wyżej było że wszystko masz na blogu:

http://blog.mag.com/blog/2010/09/thanks-for-playing-the-2010-mag-beta/

beta się skończyła ale piszą żeby nie kasować bo będą używali tego w przyszłośći.

zebrane info posłuży do wydania niedługo [?] patcha 2.0 - kompletnie przebudowany rozwój postaci, obsługa MOVE i inne rzeczy..

sama beta 2.0 też miała kilka wersji, niestety nie udało mi się zagrać w ostatnią gdzie chyba zrobili coś z nożami ... bo niestety obecnie to wg mnie największa bolączka MAGa ; na 10 zgonów z 7 razy ginę od noża ... :wacko: pozostaje czekać na łatke 2.0

Odnośnik do komentarza

dziękuję,przepraszam za niedoczytanie. Czy ktoś już grał w Interdiction? ściągnąłem dziś to DLC (do mojej wersji SLES 00588) ale niestety graczy jest po 4,5 do każdej gry w każdej frakcji ;/ po godzinie czekania odechcialo mi się. Może to ta pora, godzina 20, a może za mało ludzi to kupiło...

 

bardziej to drugie ; ludzie byli ale na początku jak DLC było świeże. teraz to faktycznie ciężko będzie Ci zagrać. pozostaje liczyć że dadzą jakąś promocję np za darmo dla posiadaczy PS+, albo w zastawie z następnym DLC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...