Skocz do zawartości

MAG


grzes_l

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł świetny, tylko ciekawe jak cooperative będzie wyglądał w praktyce. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić żeby 120 osób posłuchało rozkazu jednego dowódcy ;) Gracie na multi to pewnie coś o tym wiecie.

 

prawda :P ale z drugiej strony na końcu trailera pojawia się hasło 256 players, 8 squads... czyli jeden dowódca na 32-ch graczy. Ale faktycznie chaos będzie totalny. Ciekawe czy to będzie płatne? Raczej jednak osoba nie będzie hostem (hehe - Host ended game...)

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
Pomysł świetny, tylko ciekawe jak cooperative będzie wyglądał w praktyce. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić żeby 120 osób posłuchało rozkazu jednego dowódcy Gracie na multi to pewnie coś o tym wiecie.

 

Na konferencji, było mówione, że gracze bedą podzieleni na mniejsze grupki w poszczególnych stronach. Czyli pewnie każda z nich będzie miała poszczególnego lidera, którzy będą mieli z koleji jednego głównego.

 

Mnie natomiast martwi inna sprawa: jak to Sony upora się z Lagami przy tak dużej liczbie graczy?

 

PS. waldusthecyc mnie ubiegł...

 

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Powiem tak, nawet gdyby to było płatne i tak bym w to wskoczył, moim zdaniem możemy tu mówić o MMO, a konkretnie o bardzo ambitnym MMO gdzie nie liczy się skill w padzie a w myśleniu !.

 

no ja wiem czy nie za wcześnie na takie wnioski? może się okazać że to będzie bezsensowna jatka... Ja tez oczyma wyobraźni widzę taktyczną wojnę z użyciem pojazdów, ale sami wiemy ile rzeczy po drodze może się zmienić

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta gra to wielka niewiadoma-równie dobrze może to wyglądać jak gra z N64 i być zupełnie niegrywalna.

 

Bardzo ciężko będzie zrobić świetnie wyglądającą grę,bez lagów i z sensownym multiplayerem dla 256 na raz.

 

Oby ten render nie zasłonił Wam oczu,przed tą grą daleka droga ale jeśli się z obioetnic wywiążą to czeka nas konsolowa rewolucja w multi

Odnośnik do komentarza
Dla tych co oglądali trailer bez zrozumienia:

8 person squads

czy tutaj nie chodzi bardziej o osmioosobowe grupy?

 

no przecież 3 posty wyżej o tym mówiłem i właśnie o tym rozmawiamy. WTF?

 

przed tą grą daleka droga ale jeśli się z obioetnic wywiążą to czeka nas konsolowa rewolucja w multi

 

SAID BUT TRUE. Choć miło tak pomarzyć - to by istotnie była rewolucja...

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Dla tych co oglądali trailer bez zrozumienia:

8 person squads

czy tutaj nie chodzi bardziej o osmioosobowe grupy?

 

no przecież 3 posty wyżej o tym mówiłem i właśnie o tym rozmawiamy. WTF?

 

przed tą grą daleka droga ale jeśli się z obioetnic wywiążą to czeka nas konsolowa rewolucja w multi

 

SAID BUT TRUE. Choć miło tak pomarzyć - to by istotnie była rewolucja...

 

 

Przez caly czas piszecie o 8 grupach po 32 osoby,a to beda 32 grupy po 8 osob.

Odnośnik do komentarza
SAID BUT TRUE. Choć miło tak pomarzyć - to by istotnie była rewolucja...

SAD BUT TRUE jesli juz :)

 

to mmo, nie typowa strzelanka. gameplay bedzie na pewno tak rozlozony, ze kazda 8mo osobowa grupa bedzie miala co innego do zrobienia, albo bedzie musiala sie trzymac danego miejsca - tak, ze nigdy sie nie spotka np 128 osob w jednym miejscu. niemniej gra moze byc swietna :]

Odnośnik do komentarza

W Warhawku nie było lagów. Jak Sony musi to potrafi. Dla mnie to tylko ciekawostka. Połowie osób grających po sieci wydaje się, że umie grać. A połowa osób, która opanowała podstawy gry, to debile. Czyli, jak łatwo policzyć, na 256 graczy ok 190 w ogóle nie powinno przystąpić do gry.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Jakbyscie posluchali wywiadu to sporo jest odpowiedziane. Sugestia jest ze z doswiadczeniem i rozwijaniem postaci niektorzy beda mogli dowodzic coraz wiekszymi oddzialami (czyli jak mniemam grupami oddzialow 8-osobowych). Glowne zadania dla armii najprawdopodobniej beda przydzielane przez system (badz gamemasterow - ktorzy byc moze na poczatku beda generalami). Jest duzo niedopowiedzen ale tak rozumiem sugestie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...