Skocz do zawartości

Dead Rising: Chop Till You Drop


Jacobss

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dobrze przeczytaliście. Ten wspaniały survival-horror z Xboksa 360, zmierza na Nintendo Wii.

 

Tutaj potwierdzenie.

 

A tutaj po polsku.

 

Do teraz nie mogę w to uwierzyć, jedna z moich ulubionych gier zmierza na Wii! Ta gra posiada cudowny klimat, fabułę oraz grywalność. Do tego są w niej całe tony zombiaków, a krew leje się hektolitrami.

Pierwsze screeny są dość obiecujące - nie odbiegają za dużo od swojej pierwszej wersji.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

etam taki-tam hit, taka tam jatka z byle fabułą. A Wii pociagnie 1/2 zombiatków, albo zrobią cięcia w planszach, albo bardzo prostą animację przeciwników, żeby wiilotem się sprawdziła grywalność trzeba będzie obniżyc poziom trudności. No i gore na Wii, poleje się zielona krew oj poleje... No i hektolitry soku & mleka z 5l baniaków prosto do bezdennego żąłądka nic-nie-kumającego Franka Westa lol.

Odnośnik do komentarza
etam taki-tam hit, taka tam jatka z byle fabułą. A Wii pociagnie 1/2 zombiatków, albo zrobią cięcia w planszach, albo bardzo prostą animację przeciwników, żeby wiilotem się sprawdziła grywalność trzeba będzie obniżyc poziom trudności. No i gore na Wii, poleje się zielona krew oj poleje... No i hektolitry soku & mleka z 5l baniaków prosto do bezdennego żąłądka nic-nie-kumającego Franka Westa lol.

Może byś chociaż przeczytał newsy na ten temat? :huh: Jest dokładnie wyjaśnione na czym cięcia będą polegać. A jeżeli chodzi o fabułę, to albo jej nie zrozumiałeś, albo w ogóle całego wątku głównego nie przeszedłeś. W połowie gier na Xboksie 360 fabuła jest tylko pretekstem, do dalszego strzelania, czy też siekania. A tutaj gra opiera się na fabule. Cudownie wyreżyserowane scenki, z kapitalnymi wątkami pobocznymi, czyli - psychopaci, sekta, ludzie w desperacji. Do tego są wspaniałe elementy zaszczucia w grze, masa przedmiotów do użycia i niesamowicie mroczna muzyka.

Odnośnik do komentarza
etam taki-tam hit, taka tam jatka z byle fabułą. A Wii pociagnie 1/2 zombiatków, albo zrobią cięcia w planszach, albo bardzo prostą animację przeciwników, żeby wiilotem się sprawdziła grywalność trzeba będzie obniżyc poziom trudności. No i gore na Wii, poleje się zielona krew oj poleje... No i hektolitry soku & mleka z 5l baniaków prosto do bezdennego żąłądka nic-nie-kumającego Franka Westa lol.

Może byś chociaż przeczytał newsy na ten temat? :huh: Jest dokładnie wyjaśnione na czym cięcia będą polegać. A jeżeli chodzi o fabułę, to albo jej nie zrozumiałeś, albo w ogóle całego wątku głównego nie przeszedłeś. W połowie gier na Xboksie 360 fabuła jest tylko pretekstem, do dalszego strzelania, czy też siekania. A tutaj gra opiera się na fabule. Cudownie wyreżyserowane scenki, z kapitalnymi wątkami pobocznymi, czyli - psychopaci, sekta, ludzie w desperacji. Do tego są wspaniałe elementy zaszczucia w grze, masa przedmiotów do użycia i niesamowicie mroczna muzyka.

 

lol

Edytowane przez Yahoosh
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Nie chcę znowu wyśmiewać Nintendo ale to już jest gruba przesada. Dead Rising ma rzesze fanów i mogłoby się stać powodem dla którego starzy wyjadacze kupiliby ich konsole. A tak wyszło jak zwykle. Capcom dał ciała. Gra jest pozbawiona elementu, który napędzał cały ten cyrk - ogromnej ilości zombie.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Chrzanić zombiaki i sterowanie. Nie dlatego uważam tą grę za jedną z najlepszych w historii. Klimat, fabuła i cutscenki. To jest to za co lubię tą grę i ją przechodziłem z 6 razy, próbując różnych zakończeń itd. A jak patrzę na trailery z wersji na Wii, to wygląda jakoś tak, jakby Capcom na tyle zmienił tą grę, że fabuła zeszła na dalszy plan i zrobili bezmózgą siekankę zombi różnymi przedmiotami.

 

Nie tak to sobie wyobrażałem. Wersja na X360 była po prostu intrygująca z kultem, psychopatami etc. A tutaj jak na to patrzę, to gdzieś to wszystko poszło.

 

Szkoda gadać. Mam nadzieję, że jak już wyjdzie wersja na PS3 (kto czytał ostatnie wieści, ten wie, że w końcu to nastanie - tak jak to było z Lost Planet) to dostaniemy porządną konwersję z X360 (gdzie wszystko zostanie zachowane), a nie takie popłuczyny. Naprawdę spodziewałem się po wersji na Wii więcej. Myślałem, że wsadzą tylko słabsze tekstury, gorszą rozdziałkę, mniej zombiaków i tyle, a klimat i fabuła zostaną nietknięte. A tak po zapowiedzianych (ze scanów) i trailerów wynika, że przebudują tą grę tak, że stanie się zwykłą siekanką bez duszy.

Odnośnik do komentarza

Ale co tu dużo można zmienić? Zaczyna się wrzesień, premiera w listopadzie, w dwa miesiące nie zmienisz koncepcji gry (taka powinna już być dawno temu zatwierdzona i gotowa) i wielkich zmian nie zrobisz. Dwa miechy przed premierą, gra wchodzi po prostu w fazę beta testów i zmianie mogą ulec drobnostki, ale nie grafika, klimat czy też gameplay.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Chrzanić zombiaki i sterowanie. Nie dlatego uważam tą grę za jedną z najlepszych w historii. Klimat, fabuła i cutscenki. To jest to za co lubię tą grę i ją przechodziłem z 6 razy, próbując różnych zakończeń itd. A jak patrzę na trailery z wersji na Wii, to wygląda jakoś tak, jakby Capcom na tyle zmienił tą grę, że fabuła zeszła na dalszy plan i zrobili bezmózgą siekankę zombi różnymi przedmiotami.

 

Nie tak to sobie wyobrażałem. Wersja na X360 była po prostu intrygująca z kultem, psychopatami etc. A tutaj jak na to patrzę, to gdzieś to wszystko poszło.

 

Szkoda gadać. Mam nadzieję, że jak już wyjdzie wersja na PS3 (kto czytał ostatnie wieści, ten wie, że w końcu to nastanie - tak jak to było z Lost Planet) to dostaniemy porządną konwersję z X360 (gdzie wszystko zostanie zachowane), a nie takie popłuczyny. Naprawdę spodziewałem się po wersji na Wii więcej. Myślałem, że wsadzą tylko słabsze tekstury, gorszą rozdziałkę, mniej zombiaków i tyle, a klimat i fabuła zostaną nietknięte. A tak po zapowiedzianych (ze scanów) i trailerów wynika, że przebudują tą grę tak, że stanie się zwykłą siekanką bez duszy.

znasz ty sie wogole naa grach? gadasz takie glupoty ze z tego wynika ze grales pierwsze na jakies amidze a pozniej przerzuciels sie na x'a360 i pierwsza gra jaka zagrales bylo dead rising i jestes zachwycony.jaka tam fabula jakie skomplikowanie ktora gra capcomu miala skomplikowana fabule: devil may cry seria czy moze resident albo onimusha :lol: .nie jestem jakis anyfanem gier capcomu lecz przeciwnie uwielbiam serie dmc residenta ale te gry fabule stwaiaja na drugim miejscu badz jeszcze dalej

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

pogralem dzisiaj i... no, nie jest dobrze :=(

 

Nigdy nie narzekałem na grafike, ale mogli sie chociaz ODROBINE postarac, bo graficy chyba przez caly czas mieli w głowie cos typu "HEHE PRZECIEZ TO WII, (pipi)AC GRAFIKE, ZROBMY PIXELOZE NIKT SIE NIE SKAPNIE". Mniej zombiakow na ekranie, filmiki sa brzydkie, 2 kroki od bohatera grafika wyglada jak z psxa... Q_Q

 

Sterowanie za to fajne jest, jak sie zapomni o grafice to mozna pozamiatac troche zombiakow, chociaz znikaja dosc szybko i nie ma az takiej satysfakcji =<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...