Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu doczekamy się trybu Plunder only. Ten weekend przyniesie także test nowego poziomu HP, który ma być obniżony do 65% obecnej wartości (tak jak w Crushing).

 

oooo, z tym HP to by bylo cos, dla mnei obecnie multi w U2 to śmiech do rozpuku na całej sali.

"mam w (pipi)e ze ładujesz mi w klate caly magazynek z ak47 bo w tym czasie rzuce ci granat i tak zginiesz", ale gre wlasnie sprzedałem wiec chyba juz tego nie sprawdze. Kiedy zaczyna sie weekend?:) dzisiaj czy od jutra?

Odnośnik do komentarza

Zmiana zostanie wprowadzona dzisiaj o godz. 19 i potrwa do poniedzialku do godziny 20. :)

 

Sam jestem ciekaw jak to bedzie ze zmniejszona iloscia enerfii, a z rozgrywki Grabiez (Plunder) sie ciesze bo ja lubie. ;)

Mogli jeszcze zrobic osobny tryb "terytoria" bo tez jest fajny. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

jak sprawuje sie obecna gra (pytam o fabule, gra online odpada! ) ??

zastanawiam sie nad wymianka Modern Warfare 2 - - > Uncharted 2: Among Thieves.

walcie porosto z mostu!!! plz... and thx. :)

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

ja dzisiaj zaczelem singla przechodzic chyba z czwarty raz nie wiem bo sie juz w tym pogubilem ale mniejsza oto wazne ze sie nie nudzi tyle czasu gram w te gre i .... to sa obrze ulokowane pieniadze nie pamiętam kiedy tak długo bawiłem się z jednym tytułem chyba to się jeszcze nie zdazyło a multi tez jest za(pipi)i..ty

Odnośnik do komentarza

Wlasnie po dwoch dniach od zakupu i kilkunastu godzinach grania ukonczylem kapitalne Uncharted 2. Gra jest niesamowita. Przede wszystkim grafika, ktora pokazuje nam praktycznie fotoreal i olbrzymia moc drzemiaca w PS3. Tu wszystko jest megarealistyczne, otoczenie napchane jest detalami, tekstury sa wysokiej jakosci a cut-scenki zostawiaja w tyle praktycznie cala konkurencje! Ciezko nie wczuc sie w gierke, ktora prezentuje sie az tak obłędnie! W dodatku sama produkcja jest megagrywalna. Strzelanie intensywne jak w pierwszej czesci, eksploracja i elementy platformowe rozwiazane zostaly bardzo dobrze, a zagadki, mimo iz raczej proste, sa niezle wkomponowane w calosc. Kolejny plus za niesamowite akcje, jakie dzieja sie podczas przygod Drake'a! Nie chce spoilowac, powiem tylko, ze niejednokrotnie zostalem powalony wydarzeniami na ekranie!

 

Uncharted 2 to zdecydowanie scisla czolowka jesli idzie o gry na PS3! Nie pamietam, ktory tytul ostatnimi czasy wciagnal mnie az tak bardzo. Chyba Bioshock... Tak czy siak osobiscie polecam przygody Drake'a! Gra roku jak nic!!!

 

PS. Chloe faktycznie super laseczka :thumbsup: i zakonczenie fajne :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jakie skiny postaci dostaje sie w limitce ?

Z tego co widzialem to chyba jest Eddy i, no wlasnie i kto jeszcze ? Moze Navarro czy jak mu tam bylo :)

To nie jest Eddy tylko jeden z najemników. A ta koszulka Drake'a też kiepska. Nie ma czego żałować. Tym bardziej, że złote bronie można zabrać od kogoś. Dziwi mnie, że nie dali Eddy'ego lub Romana. Ja swój kod sprzedałem na allegro za 31zł.

 

65% energii sprawdza się doskonale. Wreszcie można grać. Mam nadzieję, że wprowadzą to na stałe.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

A ja mam nadzieję, że jednak z tego zrezygnują. Mogą ew. dać oddzielny tryb TDM z 65% hp

Teraz niestety nie da sie normalnie grać, szczególnie ze zwalonymi respawnami (które popsuły się po pierwszym patchu), gdzie robisz kilka kroków i za tobą odradza sie przeciwnik (lub kilku). Mając 65% życia nie ma nawet jak zareagować...

Poza tym aby zdobyć jakis sensowny wynik teraz trzeba albo biegać jak głupi z UZI (które teraz zabija dosyć szybko) albo kampic się z FAL'em.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

A ja mam nadzieję, że jednak z tego zrezygnują. Mogą ew. dać oddzielny tryb TDM z 65% hp

Teraz niestety nie da sie normalnie grać, szczególnie ze zwalonymi respawnami (które popsuły się po pierwszym patchu), gdzie robisz kilka kroków i za tobą odradza sie przeciwnik (lub kilku). Mając 65% życia nie ma nawet jak zareagować...

Poza tym aby zdobyć jakis sensowny wynik teraz trzeba albo biegać jak głupi z UZI (które teraz zabija dosyć szybko) albo kampic się z FAL'em.

 

Jeszcze nie grałem w teh nowy tryb 65%HP. Ale wg mnie powinien się przyjąć. Gra zrobi się bardziej taktyczna i nie będzie biegania na pałe. Kwestia czasu. Pamiętam jak w Mohaa wprowadzili real-moda :)

Odnośnik do komentarza

Pieprzenie. Mi się udało przeżyć trzy ostrzały (w tym jeden z granatnika) na jednym życiu. Teraz właśnie wychodzi kto jak gra. Na 65% radzą sobie jedynie osoby, które potrafią strzelać na ślepo i korzystać z osłon. Na tym właśnie polega Uncharted!!!!! I tak powinno zostać. Wreszcie załatwiam gości, którzy mimo serii z kałacha potrafią przeskoczyć przez osłonę i zabić mnie w ostatniej chwili z pięści. Teraz gość dostaje serię i umiera pod moimi stopami.

Po drugie wreszcie można kogoś zabić wisząc na jednej ręce. Wcześniej trzeba było władować cały magazynek co w takiej pozycji jest cholernie trudne. Kocham sytuacje kiedy gość nie ma się gdzie schować bo wiszę gdzieś pod sufitem i mam miażdżącą przewagę.

Moim zdaniem powinni wprowadzić 65% do wszystkich trybów z możliwością wyboru ilości energii.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...