Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

co do skarbów jest ich 100+1bonusowy+1relict czyli wsumie masz 102 cuda do odnalezienia ;)

 

 

Pozdrawiam

Bucky

 

 

PS. mam wszystko :D koncze teraz crashinga, multi i wpada platyna w moje lapki

Chyba się przejadłeś w te święta. 1 bonusowy = relikt. 101 skarbów. Jak twierdzisz inaczej, to pokaż screena, na którym masz 102 skarby.

 

 

hmmm jestem w pracy ale zrobie screena i wstawie, nawet 101+relikt jest w oficjalnym poradniku BrandyGames, ale dla pewnosci dodam w spoilerze linka do filmiku gdzie koles na YT pokazuje gdzie jest skarb no101 ;)

 

 

 

w 5.30 koles idzie po 101 skarb i pokazuje go na liscie, u mnie jest idento,

 

 

pozdrawiam

bucky

Odnośnik do komentarza

Masz urojenia chłopaku. Daj screena na którym masz 102 skarby w menu gry. Nie dasz, bo nie masz. Masz tam jak wół 101 skarbów i pośród nich jest już strange relict. Nawet na tych filmikach które dałeś jest on na pozycji #23. :dry:

Nie wygaduj bzdur i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

 

 

nie chce sie klucic bo na tym to nie polega, w nocy bede grac to sprawdze wszystko i zdam relacje, jesli cos pomieszalem to szczerze przepraszam, ale to sprawdzimy ;)

 

 

POzdrawiam

 

 

PS. Grigori - Lalilulelo ;)

Edytowane przez bucky
Odnośnik do komentarza

osoby niekompetentne, badz niedoinformowane nie powinny się udzielać i Wymądrzać.

wszystkich skarbów jest 101 !!!

w 7:57 wpada mu trophy, a chwile później 8:13 podnosi 101 ^ ^

dodatkowy sie nie liczy, ponieważ przyznane jest za niego Trofeum "Relic Finder" Trofeum.

to tyle...

Odnośnik do komentarza

Cholera, wczoraj mi się gra zawiesiła dwa razy podczas grania z multi (a już mieliśmy grać naszą ekipą z jakimiś ruskami ;/). Płytka nie wygląda może znakomicie (tzn. rys nie ma za wielu, ale jakieś popalcowania itp. których nie mogę wymazać, ani specjalną ścierką, ani niczym innym...) ale myślę, że taka maszyna jak PS3 powinna ją ciągnąć bez problemu. :|

 

 

BTW. Co do tych skarbów. Jest ich 100 + Strange Relic (znany z jedynki). Co daje nam 101 skarbów. Nie wiem, więc o co te kłótnie.

Edytowane przez Chaotizz_
Odnośnik do komentarza

Witam! Mam bardzo słabe łącze internetowe. Mam problem ze ściągnięciem nowego softu [chyba] 1.03. Czy jest możliwość ściągnięcia tego softu np na kompa [w pracy mam szybkie łącze] zgrania na Pendriva i wgrania do konsoli? Brakuje mi 2 pucharów za online. Nie mogę zagrać bo nie mam nowego softu i kółko się zamyka. Pozdrawiam.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Naughty Dog zebrało sporo pozytywnych opinii na temat trybu kooperacji dostępnego w Uncharted 2, dlatego już teraz rozważa, w jaką stronę powinno pójść kolejne DLC. Evan Wells w wywiadzie dla G4 wypowiedział się jak to będzie wyglądało.

http://www.ps3site.pl/wiecej-kooperacji-w-uncharted-2/29597/

Odnośnik do komentarza

Dobre...

jak podasz argument to tobie ziom usunie posta.

śmiechy, co sie z tym forum porobiło <lol2>

Człowieku, jak nie masz racji, to zamilcz, a nie innych obrażasz jeszcze i w błąd wprowadzasz. Z powietrza sobie ten sto drugi skarb wymyśliłeś. Jakie tu argumenty podawać, skoro po prostu tak jest. Policz sobie jak nie wierzysz. Wejdź na jakikolwiek portal z guide'ami. Spytaj ludzi którzy wiedzą lepiej.

 

A nie wymyślasz sobie i jeszcze teorie do tego dorabiasz. JEST 101 SKARBÓW WŁĄCZNIE Z RELIKTEM! Tak było, jest i będzie. I to jest koniec tej dyskusji, bo tutaj nie ma nad czym rozprawiać.

 

pisałem, ze jest ich 101 ( skarbów ) i wciąż tak uważam!

no... ale tego się nie dowiemy, bo osunąłeś posta.

Gratuluje !!!

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Chociaż raz sprawiedliwości stało się za dość i wszystkie nagrody zgarnia najbardziej na to zasługująca gra w tym roku (zaraz po niej Batman). Byłem pewny, że MW2 zgarnie większość tytułów na szczęście branża gier nie jest jeszcze tak "sprzedana". Po za tym jednej rzeczy można być pewnym ND to studio które na pewno nie osiądzie na laurach i za rok z hakiem dostarczy kolejny produkt z najwyższej półki (może w końcu Jak-a 4 zrobią). Tak jak to było z Crashami czy właśnie J&D.

Odnośnik do komentarza

Chociaż raz sprawiedliwości stało się za dość i wszystkie nagrody zgarnia najbardziej na to zasługująca gra w tym roku (zaraz po niej Batman). Byłem pewny, że MW2 zgarnie większość tytułów na szczęście branża gier nie jest jeszcze tak "sprzedana". Po za tym jednej rzeczy można być pewnym ND to studio które na pewno nie osiądzie na laurach i za rok z hakiem dostarczy kolejny produkt z najwyższej półki (może w końcu Jak-a 4 zrobią). Tak jak to było z Crashami czy właśnie J&D.

MW2 i tak się za(pipi)iście sprzedał, po co mieliby kupować kolejne nagrody? :P

Edytowane przez krak2610
Odnośnik do komentarza

Na razie jestem dopiero przy 7 rozdziale, ale już teraz mogę powiedzieć, że ta gra przebija jedynkę pod każdym względem.

 

Wiem już skąd tak wysokie oceny i GOTY. Akcja poprowadzona jest mistrzowsko, scenki są świetne i krótkie przez co nie odrywają od gry lecz jeszcze bardziej nakręcają. Dialogi naprawdę pierwszej próby, można się uśmiać. Gram z angielskimi głosami, polskie nie są złe, no ale nie mają startu do oryginalnych głosów. Wreszcie rozgrywka jest zbalansowana, opłaca się działać po cichu, wspinaczki są satysfakcjonujące, a strzelaniny są miłą odskocznią.

 

Muzyka jest świetna jak w jedynce, dźwięki otoczenia również. O grafice nic nie będę pisał (IMO najładniejsza gra jak na razie).

Odnośnik do komentarza

grę mam od 15 pażdziernika i gram w nią cały czas nie było jeszcze tytułu w którego grałbym tak długo najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem HICIOR TEGO ROKU (oczywiście według mnie - każdy może mieć inne zdanie) nie sądziłem że multi tak wciąga a singla przechodzę na crushing obecnie jestem w pociągu

Odnośnik do komentarza
grę mam od 15 pażdziernika i gram w nią cały czas nie było jeszcze tytułu w którego grałbym tak długo najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem HICIOR TEGO ROKU (oczywiście według mnie - każdy może mieć inne zdanie) nie sądziłem że multi tak wciąga a singla przechodzę na crushing obecnie jestem w pociągu

w pelni sie zgadzam

Edytowane przez Hysz
Odnośnik do komentarza

grę mam od 15 pażdziernika i gram w nią cały czas nie było jeszcze tytułu w którego grałbym tak długo najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem HICIOR TEGO ROKU (oczywiście według mnie - każdy może mieć inne zdanie) nie sądziłem że multi tak wciąga a singla przechodzę na crushing obecnie jestem w pociągu

ja rowniez

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...