Jump to content

Recommended Posts

Witam mam mały problem może ktoś będzie mi wstanie mi pomóc, chodzi o mój game tag na stronie mygamecard http://profile.mygamercard.net/Kargul214a nie widać żadnych moich osiągnięć ani gier w które grałem natomiast na stronie xbox.com wszystkie dane są poprawne takie jak na moim koncie w konsoli co może być przyczyną tego że strona mygametag pobiera nie pełne informacje z góry dzięki za pomoc

 

Tak od czasu założenia profilu na MGC grałem już online.

Edited by kargul21
Link to comment
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Znalazłem już sposób na ten problem pisząc do jednego z root adminów(morgon) forum mygamercard oto jaką otrzymałem odp: The solution is to use your MGC GamerCard on other websites. You can generate your GamerCard on the front page of the website using the form.Więc wystarczy tylko wygenerować gamecard a wrzucić go na jakieś forum a automatycznie gamecard pobierze dane z serwera xbox.com (aktualne) u mnie to pomogło więc może wam też pomoże.

Temat do zamknięcia.

Edited by kargul21
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.