Skocz do zawartości

Lista aktywnych graczy w PESa


Gość maciek88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciek88

Temat ma za zadanie ułatwić odnajdywanie ziomów do meczy (meczów?). Proponuje coś takiego:

 

GT: maciek88

Platforma: X360

Część: PES6

 

Żeby nie był to kolejny rozlazły topic możecie mi podsyłać PMki z info podanym powyżej, a ja będę co jakiś czas uaktualniał listę. Jeżeli ktoś przestanie grać w PESika to proszę również o mesydż aby dany GT nie wprowadzał niepotrzebnie ludzi w błąd. Jeśli pomysł jest w smak to niech ktoś go zamknie i przyklei. Pozdr. i czekam na PMki!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

KASiPIC

PS3

PES 2011

 

Zagadać PMką na PSNie o Szymona (bo to jest konto dwóch osób). Gram zawsze Interem, na razie po sieci rozegrałem około 45 meczów i wygrałem ponad 30 spotkań. Więc jeśli ktoś chce się zmierzyć - i akurat będę miał czas i warunki (bo net na stancji jest słaby 1 MB, na dodatek rozdzielony na 3 pokoje - 3 komputery i 2 konsole) - to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Szukam kogoś normalnego kto chciałby pograć w PESa 2011 przez necik, ale zaznaczam, kogoś NORMALNEGO, tzn, osobę/y które nie grają REALEM, BARCELONĄ, INTEREM, BRAZYLIĄ, ARGENTYNĄ...

Ci co grają w PESa wiedzą o co mi chodzi... Messi, albo CR i jazda przez całe boisko... I tak przez 90 minut.. Mówimy im stanowcze NIE!

Także, gdyby ktoś chciał to dajcie znać!

 

Aha, gram na PS3

PSN: fmbibi1502

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...