Skocz do zawartości

Imprezy na ktore warto wpasc


Cerb

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze taki temat sie przyda, moze tak sie zdarzy ze na ktorejs z imprez sie spotkamy i bedzie mozna pogadac. Najblizsza warta wedlug mnie :

 

XIV 9-10 sierpnia 2008 OLSZTYN lotnisko Dajtki

Impreza 3 dniowa, mozna wpasc juz w piatek z tym ze w ten dzien nie ma zadnych atrakcji a istnieje tylko mozliwosc noclegu. W sobote sa wyscigi na 1/4 mili motocykli, a w niedziele samochodow. Jestem tam co roku i zapewniam ze naprawde warto wpasc. Organizacja spoko, teren imprezy bardzo duzy, zarcie ok i w miare tanie. Atrakcji jest sporo bo popatrzec na tych wariatow to sama radosc. Impreza odbywa sie na lotnisku a nocleg jest w nad jeziorkiem (jakies 300 m od lotniska), jeziorko z czysta woda, pod reka bar z piwem, ognisko i smazenie kielbachy, czyli wszystko co potrzeba do zycia przecietnemu niewymagajacemu facetowi. Wlasciwie to chyba jedna z wiekszych imprez w tym roku, reszta to zloty regionalne lub klubowe.

 

http://www.biker.riders.pl/

 

Ja bede na 100% no chyba ze na weekend zapowiedza burze z piorunami, mam chec wystartowac na 400 metrow, ot tak dla sprawdzenia. Jakby sie ktos wybieral to dajcie znac.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Imprezka zaliczona, warto bylo wpasc, naprawde warto. Organizacja i atrakcje ok, wieczorna impreza nad jeziorem jeszcze bardziej ok (podobo rozmawialem z drzewami i calowalem matke ziemie he he) no i padly dwa rekordy Polski jeden w klasie motocykli a drugi w klasie samochodow. Z motocykli filmik macie ponizej a z samochodow na pewno znajdziecie na youtube

 

 

Byly swietbe hostessy, masa konkursow, licytacji sprzetu audio ktory mozna bylo wyrwac za smieszne pieniadze szczegolnie na poczatku jak nikt nie bral tego na powaznie (firmy moze nie jakies kosmiczne ale i tak warte tych kilku zlotych). Noi masa, doslownie masa konkretnych motocykli i samochodow.

 

 

Kolejna impreza na ktora tez uwazam ze warto wpasc (ja bede tak na 99%) to impreza z cyklu Street Wars.

 

Olsztyn jako drugie miasto w Polsce (po Łodzi), zezwoliło na organizacje nocnych wyścigów na ulicach miasta. Pierwsza impreza odbędzie się już 23 sierpnia, a na jej potrzeby zamknięta zostanie jedna z publicznych dróg Olsztyna. Wyścigi zostały podzielone na 6 klas, podobnie jak większość wyścigów rozgrywanych na dystansie 1/4 mili. W odróżnieniu od wyścigów street legal organizowanych w Łodzi, w tych wyścigach będzie mógł wziąść udział każdy, niezależnie od miejsca rejestracji samochodu. Jak zapewniają organizatorzy, poza wyścigami nie zabraknie również dodatkowych atrakcji a wśród nich bogatego parku maszyn w którym pojawią się m.in: takie samochody jak Mercedes SLR, Dodge Viper, czy dragster Syclone VTG (moc: 750KM, 2,6s do 100km/h).

 

Tutaj wiecej info - http://www.rng.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
a Ty gdzies startowales? ; )

Mialem zamiar bo kumpel startowal i mielismy w piatek razem pocwiczyc, niestety odbebnialem cale 16 godzin w pracy zeby miec weekend wolny i nici ze startow. Kumplowi poszlo dobrze, a dwoch innych nawet sie do polfinalow zalapalo.

 

zaje,bista sprawa takie imprezy. jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to mam nadzieje, ze juz w przyszlym roku bede mial okazje dobic na taki zlot.

To nawet nie byl zaden zlot, ot bardziej impreza piknikowa, w niedziele jakies stragany, hustawki sie nawet pojawily, duzo calych rodzin z dziecimi itd.

 

na czym padly te rekordy?

Suzuki hayabusa 1400 Nitro (standardowo) i Audi RS4 (standardowo).

 

http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35190,55...sku_Dajtki.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na Street Wars w Olsztynie bylem, impreza fajna z dosc ciekawym klimatem cos ala NFS : Underground choc nie tak do konca. Fajne bylo to ze wszystko dzialo sie w centrum miasta na ladnie oswietlonej ulicy. Byla masa ludzi, troche "kosmicznych wozkow" w tym np. Corvetta z 1500 konnym silnikiem - jak to szlo ! Piekne, nie mowiac juz o ryku silnika przy ktorym wszystko inne brzmi jak piard niemowlaka. Fajny byl pokaz stuntu na motocyklach z tym ze ulica byla dosc waska i nie bardzo mogli sie tam wykazac. Na scenie na okolo godzinke wyskoczyl TeDe, nawet mi sie podobalo ;) .

 

Co mi sie nie podobalo ? Za krotki odcinek do sciagania (jakies 200 metrow), za dlugie przerwy miedzy startami (porazka calkowita) no i pod koniec impreza lekko zdechla i kazdy olal wyscigi, chyba nawet finalow nie rozegrali. Kiepskie bylo naglosnienie na samych wyscigach i to ze park maszyn, scena z muza, ulica gdzie odbywaly sie wyscigi byly w dosc znacznej odleglosci od siebie, kazda z tych atrakcji w innym miejscu. Ale warto bylo wpasc.

Odnośnik do komentarza

30-31 sierpnia (sobota/niedziela) hala Łuczniczka w Bydgoszczy zapraszam na imprezę motoryzacyjną. Nie wiem co tam będzie, bo przejeżdżając pod kładką dla pieszych, widziałem dosłownie przez chwilę tylko bilboard. Mam wolne od pracy, więc może wpadnę. Komu się nudzi, a mieszka, tudzież będzie w tym czasie w mieście nad Brdą, może również sobie wpaść chociaż nie wiem czy to impreza 'na którą warto wpaść'. ;p

 

EDIT: Przejeżdżając drugi raz, doczytałem, że to jakiś tuning motorshow. ;p

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza
Vitam

 

 

Z przyjemnością pragnę poinformować ze w dn. 31 Sierpnia odbędą sie PIERWSZE samochodowe wyścigi uliczne w naszym regionie na dystansie 1/4 mili organizowane przez Prezydenta Miasta Bytom

wraz z Automobilklubem Śląskim oraz nami - Hondą Śląsk.

 

Jedziemy o Puchar Prezydenta miasta Bytom! w 6 klasach pojemnościowych.

 

Impreza odbędzie sie w połączeniu z inauguracją otwarcia nowego odcinka obwodnicy w Bytomiu łączącej z Piekarami.

Start imprezy-godz 11.

Zapisy do wyścigu od godz 10.

 

Startują wszyscy chętni po wypisaniu zgłoszenia oraz posiadaniu :

- ważnego prawa jazdy

- ważnego przeglądu technicznego

- ważnej gaśnicy

- odpowiedniego stanu ogumienia

 

Klasy zostały podzielone względem pojemności :

 

1. do 1100

2. 1101-1300

3. 1301-1500

4. 1501-1700

5. 1701-2000

6. powyżej 2 litrów

Wiadomo - nie możemy na miejscu do końca zweryfikować czy ktoś nei wsadził 2l a staruje w klasie 1,3- to już Wasza ucziwość.

oczywiście jak i turbina tak i diesel są przeliczane odpowiednio przez mnożniki x 1,5 i 1,7

 

Do wygrania- naprawde duuuuuużżżżeeee puchary oraz myśle że w końcu można sie pobawić na normalnej nawierzchni

a nie takiej jaką oferuje lotnisko.

 

 

Co do mapki umieszczonej na stronie:

 

cała ul. Węglowa będzie zamknieta dla ruchu -jak i obwodnica -

na której na całej dlugosci bedzie zrobiony parking.

 

co do powrotu na 1/4 po przejeździe :

 

po przejechaniu linii mety jedziemy do ślimaka kóry nas prowadzi na dół na ul. Strzelców Bytomskich gdzie bedzie sie odbywac normalnie ruch potem z Strzelców w lewp na Dąbrowe Miejską i PAnowie - prośba - nie gońcie sie tam żeby jakiego dzwona nie było.

 

 

na koniec moge dodać że wkrótce podobne imprey w : Katowicach oraz Tychach

 

Wiecej info w temacie ->

http://www.honda.slask.pl/forum/viewtopic....p=173970#173970

 

Wszystkich chetnych do pomocy przy obsłudze imprezy - zapraszam na obwodnice na godz 8 rano

 

Pozdrawiam

Wilu

Odnośnik do komentarza

No i "StreetBike Freestyle" zaliczony, bylo naprawde konkretnie bo impreza przygotowana profesjonalnie. Szkoda tylko ze placyk do pokazow byl troche maly i widac bylo ze chlopaki nie mogli rozwinac tam skrzydel. A latali naprawde konkretnie, umiejetnosci niektorych naprawde powodowaly opad szczeki, a troche juz tego w zyciu widzialem. Polski stunt z roku na rok jest coraz lepszy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Kuzaja nie było.

Ogólnie bardzo pozytywnie było. Nie licząc zimna (cały dzień staliśmy) i niskiej płacy (6 dych za wszystko, wcześniej nie zostaliśmy poinformowani).

Ale się pooglądało, podotykało :P, po podziwiało. Staliśmy najpierw na Żeraniu, potem na Karowej. Tam dużo się działo. Sołowow przejechał praktytcznie całą trase na trzech kołach (nawet amor mu nie został :P), Evo się zapaliło, kostka brukowa latała na wszystkie strony, jeździło kilka ciekawszych aut. Na żeraniu na naszych oczach prawie rozjechano małe dziecko (przez głupote ojca).

Wygrał Kuchar, świetnie jeździł i zasłużył. Dobrego szampana dostali :P

Edytowane przez Hubi.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...