Skocz do zawartości

To jest bardzo wazny temat


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Bez owijania w bawelne przejde od razu do konkretow, gdyz w zyciu jest tak ze mozna sobie czasem pozartowac, a czasem trzeba byc powaznym.

 

Otoz jak zapewne zauwazyliscie team evo po raz kolejny wygral turniej w Halo 3. Zapewne was zastanawia dlaczego tak sie dzieje. Odpowiedz jest prosta i nie jest to zadna tajemnica. Tydzien przed Xbox Fun Day gralem z chlopakami w Halo 3 poprzez Xbox Live. Zagralismy dwa mecze i dzieki temu panowie zebrali na tyle duzo doswiadczenia i skilla od swojego sensei, ze mogli wygrac turniej na iksboks fan dej. Podobnie bylo przez turniejem hujo minus masters w Krakowie i jezeli mnie pamiec nie myli to tak samo rowniez bylo przed PGA.

 

W zwiazku ze zblizajacym sie WCG chcialem po raz pierwszy dac szanse wszystkim, by znowu jeden team nie zdominowal turnieju.

 

Jezeli jestes kapitanem planeta teamu halo 3, to mozesz zglosic sie do mnie po niezastapione wskazowki czy sparing.

 

Dziekuje za uwage.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zer jeszcze jeden temat i ode mnie dostaniesz warna. Zakładaj takie coś jak już w głównym forum Halo-Areny, nie w podforum

nosz chyba temat sie tyczy WCG czyli turnieju... wlasnie nie chcialem spamowac, wiec zalozylem go w odpowiednim dziale.

:foch:

 

 

Kerlo wszyscy beda miec szanse...

 

zeby tylko potem niedomowien nie bylo... grac dobrze trzeba... ja tylko swa magia ukierunkowuje gracza by gra dala mu odpowiednia brke.... tak jak w harrym potterze rozdzka wybiera czarodzieja... tak ja przyczyniam sie by brka wybierala swojego spartana.

 

acha wlosow nie trza scinac, nie klam pawel... andrzej ma oka we wlosach ktore mu pomagaja celowac.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...