Skocz do zawartości

Polski HC


FaithlessGod

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

do założyciela tematu - bój sie Boga, Wrinkled Fred, k2 i podobne kapele uwazasz za hc? no bez jaj ;)

ja polecam jeszcze zespół Sora, niestety tez już zakończyli działalność...

jej, wcześniej napisałem Bora zamiast Sora :D jak napisał kolega niżej, Castet też daje rade, mega klimat i śmiechowe scenowe teksty :)

Edytowane przez Dziewiątek
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Jeśli chodzi o polski hc to warto wspomnieć kapele Coalition, zwłaszcza że mają się chłopaki reaktywować z okazji gigu H20 i Death B4 Dishonor w Warszawie (7.05). Wydali jeden album i 2 splity (z Bora i Życie Jak Sen). Dodam, że miałem za szczyla okazję zobaczyć Coalition na żywo i piknie na.(pipi)iali.

 

PS. Zazdroszczę wszystkim chu.jkom którzy będą na tym gigu w stolicy :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Jeśli chodzi o polski hc to warto wspomnieć kapele Coalition, zwłaszcza że mają się chłopaki reaktywować z okazji gigu H20 i Death B4 Dishonor w Warszawie (7.05). Wydali jeden album i 2 splity (z Bora i Życie Jak Sen). Dodam, że miałem za szczyla okazję zobaczyć Coalition na żywo i piknie na.(pipi)iali.

 

PS. Zazdroszczę wszystkim chu.jkom którzy będą na tym gigu w stolicy :/

 

H2O odwołało trase i nie będzie ich w polsce, coalition z tej okazji tez nie zagra i w konsekwencji zagra chyba tylko dbd + jakies tam już nawet nie wiem bo sie w(pipi)iłem, miał byc gig roku w polsce a zostały popłuczyny : |

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

poza 1125.

nikt do uja pana regresu i calm the fire nie wymienił...

a schizma to gniot:P

 

beczny i do posłuchania jest preshunk...

 

Była jeszcze kapelka(nagrali jedną płytę) która nazywała się projekt- perka i gitarka z 11-tek tam była świetna nuta

oto oni:) Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

ostatnia płyta preshrunk jest nie do wyje.bania. takie słońce nie świeci dla ciebie czy nie jestem taki jak ty to koncertowe bomby. czekam aż chłopaki coś wydadzą nowego bo ich działalność ograniczyła się w poprzednim roku do darcia mordy przez lucasa na albumie słonia.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

FACE THE NIGHTMARES - Kapelka z Gdyni(zresztą moi znajomi od ładnych paru lat), całkiem spoko pomieszanie gatunkowe. Mały problem z koncertami a dokładnie z wokalem(prawnik i ma mało czasu) ale muza godna:

http://www.myspace.c...cethenightmares

 

"choice is yours" oraz "borders between us" moi pretendenci do wyj.ebanej siekany! co o niej myślicie??sam od nich płytkę za free dostałem a kosztowała 5 zeta.... teraz imposible do kupna/zassania chyba mieli tylko 500 sztuk....

 

ONE FOOT JAPAN - Gdańsko-Gdyńska formacja już dość znana na polskiej scenie- dobrze, mocno i tradycyjnie:)

 

A odnośnie CALM THE FIRE (też gdynia, najbardziej znana grupa z 3-city)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...

Bdk czyli bilety do kontroli :)

- http://www.youtube.com/watch?v=DC54-EjMZ7Y najlepszy kawałek dedykowany debilom ;)

 

 

- http://www.youtube.com/watch?v=1qT96YTARYA pamiętam ich ostatni koncert (ledwo ale pamiętam), tu macie co się działo na nim :), żeby wszystkie stypy takie były!!

 

 

 

Początkowo street punk później oldschool hardcore :)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 8 miesięcy później...

we wrześniu nakładem pasażera ukażą się trzy nowe winyle castetu. split z whitmanem, lp z coverami i jeszcze jeden split z jakąś kapelą z pomorza. na jednym numerze gościnnie igor z wrocławskiego we are idols. polecam wszystkim fanom bezkompromisowego panka z bekowymi tekstami prosto w ryj.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.