Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest, czy nie, blokowane, czy nie dla mnie to bez różnicy. Czekam na premierę i kropek

 

więcej o skinie:

Konami tweeted earlier today: “To those wondering if the MG Rising Cyborg Ninja US pre-order skin is coming to the UK, don’t worry. It’ll be included in all EU versions.”

 

p.s

i jak tu nie Lubiec Kojimy :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Trailer faktycznie słaby. O ile Cyborg jeżdżący samochodem mi nie przeszkadza(chociaż mógłby chociaż trochę zamaskować swój wygląd np płaszczem jak w MGS4) to zaprezentowany fragment gry wygląda po prostu słabo. Nie to żeby do tej pory MGR jakoś specjalnie porywał w kwestii wykonania enviro, ale całe otoczenie jest wyprane z kolorów i wszystko się zlewa ze sobą. W porównaniu do wersji demo, gameplay z trailera wygląda jak wersja alpha i zaczynam się trochę bać o ten tytuł. W końcu nie oszukujmy się, został miesiąc do premiery i gra na dniach trafi do tłoczni, więc nawet jeśli Platinum Games dokręca ostatnie śruby, to na pewno nie w kwestii grafiki. Chyba że jestem przewrażliwiony pod wpływem nowego DMC, który powala stylówą i soczystymi kolorami ...niech już wychodzi to demo, bo trailer ostudził solidnie moje nerwowe wyczekiwanie na MGR'a :/

Odnośnik do komentarza

Chyba że jestem przewrażliwiony pod wpływem nowego DMC, który powala stylówą

hahaha-o.gif

 

 

 

(chociaż mógłby chociaż trochę zamaskować swój wygląd np płaszczem jak w MGS4)

Cyborg Ninja w samochodzie powinien się maskować, a Justin Bieber, gimbus jako Dante pasi jak ulał. WTF?

 

Platinum Games dokręca ostatnie śruby, to na pewno nie w kwestii grafiki

Nie wiem jak będzie wyglądał Rising (pewnie dobrze bo robią ładne gry), ale jedno jest pewne. PG wie co to jest slasher i robi GRĘ, a nie tak jak NT coś dla graficznych dziwek. Co swoją drogą i tak się im nie udało, bo ucięcie 30 klatek poszło na marne. Gra wygląda gorzej niż czterolertni DMC4.

Edytowane przez dunpeal
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dramat, do dzisiejszego dnia byłbym w stanie sobie rękę uciąć, że MGR będzie po prostu kosił na każdej płaszczyźnie, a po obejrzeniu tego traileru jestem zmartwiony - sterylne, brzydkie otoczenie i nudnawy gameplay. Premiera za pasem, zaraz się okażę że tylko na PS3 taka padaczka(graficzna), hehe. Demo rozwieje wszystkie wątpliwości, na razie trochę się zawiodłem.

 

A propos - grafika w pięcioletnim DMC4 >>> DmC i nie wiem co musiałby prezentować full abym zmienił zdanie + 30klatek.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

@dunpeal: chyba nie do końca zrozumiałeś co napisałem(pomijając fakt że jeszcze dopowiadasz sobie rzeczy o których nie wspomniałem ani słowem) więc Ci wyjasnię. Pisząc o "stylówie" mam na myśli art design DmC a nie optymalizację kodu i pod kątem wykonania enviro, nowy Devil kosi. I tak, wiem że MGR będzie genialnym slasherem(może nawet najlepszym w jakiego grałem) i koniec lutego będzie dla mnie przyśpieszonym Dniem Dziecka, ale stałe 60 klatek, podkręcony system walki z Bayo i Blade Mode nie zmienią faktu, że w świetle najświeższych materiałów, MGR zapowiada się na puszczone w 60 fps'ach kilometry blachy falistej, rur i betonu w różnych odcieniach wypranych szarości i zieleni. Może nie jest to coś co skreśla grę, ale oceniając grę jako całość, takie kompromisy są tak samo słabe jak 30 fps'ów w DmC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...