Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gamekyo.com/news28820_ryan-patt...ar-solid-5.html

 

Wiadomo że seria będzie powstawać dalej. Wiadomo też, że Solid Snake'a w roli głównej juz raczej nie zobaczymy (może cyborg Snake?).

Stary rozdział sagi został zamknięty, ale czy definitywnie? Czy naprawde nie zobaczymy już nikogo z czołówki bohaterów z poprzednich cześci?

 

Póki co , możemy sobie pospekulować na ten temat.

 

Jedziem.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nie wiem, nie wiem. Jedna wielka niewiadoma... To nie będzie Snake, ani cyborg, ani klon ani jakiś ukryty bękart. To nie może być tak.

 

 

Snake umarł i koniec kropka. Nie wyobrażam sobie jakiegoś wskrzeszania, czy cuś.

 

Ba, ja nie wyobrażam sobie wydarzeń rozgrywanych po czwórce. Zupełnie nie wiem, o czym mogłaby taka gra opowiadać. O związku Otacona z Mei Ling? (Tak, wierzę, że do niego doszło) O nowych patriotach? A może o synu Ocelota? A może o synalku Raidena?

 

 

Niech potwierdzą, że to będzie prequel, a zasnę spokojny.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Nie wiem, nie wiem. Jedna wielka niewiadoma... To nie będzie Snake, ani cyborg, ani klon ani jakiś ukryty bękart. To nie może być tak.

 

 

Snake umarł i koniec kropka. Nie wyobrażam sobie jakiegoś wskrzeszania, czy cuś.

 

Ba, ja nie wyobrażam sobie wydarzeń rozgrywanych po czwórce. Zupełnie nie wiem, o czym mogłaby taka gra opowiadać. O związku Otacona z Mei Ling? (Tak, wierzę, że do niego doszło) O nowych patriotach? A może o synu Ocelota? A może o synalku Raidena?

 

 

Niech potwierdzą, że to będzie prequel, a zasnę spokojny.

 

ZABIJE CIĘ, CHOLERA OZNACZAJ SPOJLERY!

 

Do tematu - nie wiem jak się MGS4 potoczył, ale wiadomo, że nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Podejrzewam coś pomiędzy MGS2 a 4, jest wiele niewyjaśnionych sytuacji w uniwersum MGS, ale niestety boję się, że za dużo się namiesza w końcu :/.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Sorry Mr. Blue, ale z ciekawości mogę zajrzeć, bo info o MGS5 a spojlery z MGS4 to dwie różne sprawy -_-.

 

Nie zwalnia Cię to z obowiązku oznaczania spojlerów. Dzięki Tobie mam już skopaną zabawę...

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Ja na dodatek powiem, że połowa rzeczy w tym spoilerze jest poprzekręcana.

 

Ale to chyba normalne, że dyskusja o następnej części będzie korzystać z wątków z poprzedniej, co nie? jak ja jeszcze nie miałem zaliczonego MGS4 to bałem w ogóle wchodzić na to forum.

 

A i jeszcze jedno: Czy ty raven, przypadkiem, nie zahaczyłeś też o spoiler Grigoriego w temacie o komentarzach newsów na ps3? On tam napisał, zupełnie co innego o losach Snake' a do tego co ja tu napisałem. Masz zagwozdkę.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

W takim razie ja sie nie moge po prostu doczekać tego co wymyśli Kojima... choć już czwórką byłem znudzony lekko...

Nie sadze tez aby MGS5 to miało być coś wielkiego, seria sie skończyła, koniec, kropka. Jak niektórzy chcą jeszcze jakiegoś odcinania kuponów tj. jakieś poboczne historie to prosze bardzo...

Kojima to człowiek który "nie wie jak skończyć" i niech sie wezmie lepiej za coś innego.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Seria skończyła się na MGS4. Umiejętnie zakończona, nie pozostawia żadnych niedomówień czy niezamkniętych wątków, więc następna część jest niepotrzebna. Chyba, ze jest prologiem i opowiada o losach Big Bossa (rekrutacja Sniper Wolf?) lub wczesnych poczynaniach Liquida. A tak, nie widzę dla niej miejsca w uniwersum.

 

Gdy tak pomyśleć, to kontynuacja części czwartej byłaby dobrym pomysłem, za około... 20 lat, nie wcześniej.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Big Boss przeszczepił sobie wszystko. Pewnie razem z "małym bossem" i śledzioną

Leże. :rotfl:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niech oni nie robią MGS5. :closedeyes:

 

Jestem dokładnie tego samego zdania. MGS4 skończył się w sposób w 99% zadowalający (mimo wszystko liczyłem ,że SS zginie). Niech już zostawią tą serię, póki cieszy się dobrą sławą. Podobnie było z Tomb Raiderem. Pierwsze 4 części w powszechnej opini były kwintesencją przygód Lary i TYM Tomb Raiderem. Piątą część pomijam z uwagi na to ,że to była retrospekcja, ale też nie była zła. Później pojawiło się The Angel of Darkness, które nie podtrzymywało ducha swoich poprzedniczek, przez co "notowania" serii spadły.

Edytowane przez Vekolud
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...