Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i karton po najkach schowaj, bo IMO to lekkie buractwo.

I ta koszulka. Wiem, że pewnie miał być super elo maczing, ale jeszcze bardziej wydłuża górę (a i tak masz już za dużą i długą bluzę) i wyglada to, jakbyś miał pod bluzą spódniczkę.

 

 

Karton się przypadkiem tam wbił :rolleyes: .

Jak komuś nie chodzi to łapcie is.

 

 

Jeszcze raz wielkie dzieki za komentarze, na pewno zastosuje się do rad, by was zadowolić :wub:

Odnośnik do komentarza

wielad standardowo na tle drzwi przed impreza a dokladniej 2 dni po czyli fotka z dzis mojego fitu z piatku

 

fitap3.jpg

 

koszula- nie wiem skad dostalem od dziewczyny

pasek - pull&bear

spodnie-zara

buty zara

 

imo spodnie wyszly na fotce ujowo, ale zapewniam ze w realu prezentuja sie zdecydowanie lepiej, raz ze tak nie blyszcza (tutaj pewno wina flasha) i dwa ze nie widac tych zlotych szwow wewnatrz, buty bardzo wygodne do tanczenia i w sam raz do koszuli i bardziej elegantszego fitu

czekam teraz na wasz krytyke :) ktora zreszta nic nie zmieni jak zawsze ale milo jest posluchac co zle wyglada a czego nie zakladac.

 

 

edit: jak juz aparat w reku to dorzuce na deser zestaw do pracy, nic specjalnego ot zeby nie wygl;adac niechlujnie za barem, dodam ze sweter kupilem za 30zl a koszule za 25, czyli jak na wydatek 55zl uwazam ze zestaw dobry.

sweter reserved a koszula NY

sw1jg9.jpg

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza

wygynam smialo cialo wygynam smialo cialo :P no fakt pręże sie jakbym jakis pudzian byl i w bicepsie mial z 50cm :P

butki super wygodne skorzane do tanca, cala noc mozna przebalowac i nogi nie bola :)

no fakt banny jakos uwagi na ten kolorowy mix nie zwrocilem :P to jakie spodnie bys polecil do tej koszuli i jaka koszule do tych spodni? promocje teraz sa ja kasy troche odlozylem to moge zaszalec :)

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza
Bez kitu. Twoja laska chyba nie ma gustu ;f. Po pierwsze, koszula jakby taka za mała, po drugie - kropeczki ? No kur/wa. Litości.

 

nie obrazaj mi dziewczyny trawestyto, to nie sa kropeczki, trzeba sie przyjzec zeby zobaczyc wzorek, i to taliowana koszula ma byc obcisla pozatym ja lubie takie koszule, nie lubie takich workowatych.

 

 

edit: zeby nie bylo nie spinam sie bo cenie krytyke, ale tu wypowiadamy sie na temat mojego fitu a nie gustu mojej dziewczyny.

 

 

@Yaxa: wyciagnieta by wygladala mega ujowo, raz ze jest dluga i waska, siegala by gdzies za kieszenie, dwa jakos nie lubie :P ale sweter do niej bylby dobry, myslalem o takim cardinganie jak mial...hmm nie wiem kto tu pare stron taki prezentowal czy cegla czy tori nie chce mi sie sprawdzac teraz, ale w troche innym kolorze, moze jasniejszy.

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza

Koszula kościołowa stylizowana niby na wczesny PRL, ale ta stylizacja jest bardzo realistyczna, wręcz nie do odróżnienia. Dodatkowo wsadzona w spodnie, a spodnie podciągnięte jakbyś się bał, że popuścisz i przycisnął je do pupci jak najbliżej. Jeszcze do koszuli wracając- jest za bardzo przylegająca i chyba przykrótkie rękawy, wygląda jakbyś miał tylko ją jedną i chodził w niej do tego kościoła od jakichś 10 lat. Efektu dodają guziki, fhói nie pasujące kolorem, dające jednoznaczne skojarzenie jakobyś oryginalne uj.ebał podczas tych przeróżnych przygód. Bo w końcu przez 10 lat dużo guzików można zgubić, c'nie.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Pojade od dołu, jak nigdy.

 

Buty, ladne, eleganckie, a jak jeszcze mowisz, ze wygodne, to baja:)

 

Spodnie masz chyba za duze, gorna czesc sie dziwnie uklada, i obawiam sie, ze to nie jest akurat wina aparatu. Chociaz moze akurat takie ujecie, nie wiem.

 

Koszula - sam nie wiem co o niej myslec, srednio mi sie podoba z jednej strony, z drugiej jest ok. ;]

 

Ogolnie na plus.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...