Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Gość el becetol
To jest ogolnie jakiś warty przestrzegania standard że zdjecia z fitami trzeba wrzucać z uciętą głową? To troche bez sensu, w koncu ciuchy powinny pasować do mordy.

 

 

ps. Łukasz wrzucaj fita. Dezajnerską bajerke masz w postach, zobaczmy to w jpg. Wyzywam.

 

Edit. eh "odpisz" zamiast "edytuj" kliknąłem no i mam dubla. Niech jakiś mod to sprzatnie.

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość lukasz
To jest ogolnie jakiś warty przestrzegania standard że zdjecia z fitami trzeba wrzucać z uciętą głową? To troche bez sensu, w koncu ciuchy powinny pasować do mordy.

 

 

ps. Łukasz wrzucaj fita. Dezajnerską bajerke masz w postach, zobaczmy to w jpg. Wyzywam.

 

Edit. eh "odpisz" zamiast "edytuj" kliknąłem no i mam dubla. Niech jakiś mod to sprzatnie.

 

Wrzucę niedługo. Jak będe miał jakieś ładne zdjęcie ;-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie wiem, jakos niespojnie to wyglada.Albo kapelusz i inne buty, albo adki plascz i bez kapelusza. te trzy rzeczy dla mnei slabo wspolgraja, kolorystycznie spoczko, moze z wyjatkiem tych brazow (nie lubei hehe :P)

 

 

innym razem bez kapelusza ziomus

a plaszcz kozak

 

btw to chyba dawno bylo bo jakos 'cieplo' ubrany jestes hehe

Odnośnik do komentarza
Kapelusz to po pijaku kupilem na allegro, w zasadzie zalozylem zeby zobaczyc, jaka bedzie reakcja ludzi z malego miasta. I w sumie pozytywnie bylo :-)

 

Wczoraj jedna typiarka na rejon wyszła w podobnym i wygladała jak menel. Jeszcze jak usiadła na murku, to kazałam jej go położyć przed sobą. Ja osobiście nienawidzę czapek/kapeluszy/chustek.

Odnośnik do komentarza
nie wiem, jakos niespojnie to wyglada.Albo kapelusz i inne buty, albo adki plascz i bez kapelusza. te trzy rzeczy dla mnei slabo wspolgraja, kolorystycznie spoczko, moze z wyjatkiem tych brazow (nie lubei hehe :P)

 

 

innym razem bez kapelusza ziomus

a plaszcz kozak

 

btw to chyba dawno bylo bo jakos 'cieplo' ubrany jestes hehe

 

 

Kapelusz juz poszedl do szafy;) Plaszcz w zasadzie tez, bo cieplo teraz jest :-) A fotka byla zrobiona o ile pamietam 3 tyg temu, snieg wtedy lezal jeszcze ;-) A w klubie siedzialem tak ubrany, bo mnie przepizgalo ostro na dworzu, i musialem sie ogrzac ;)

 

@Lain, ja lubie kapelusze, ale ten, sam przyznaje, jest slaby :-)

 

Musze tego Goorina dorwac wreszcie;)

 

123055_w.jpg

Edytowane przez _Kamaz_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...