Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

totalnie niekobiece i jeszcze te groszki :o

 

 

Jak to nie kobiece? Lol, właśnie moim zdaniem na odwrót, ja niestety noszę tylko takie obuwie sportowe, jestem drobna i pewnie śmiesznie wyglądałabym w innych adidasach. Noga wygląda w nich bardzo zgrabnie. Może Ci się tylko wydaje, ale gdybyś zobaczył je na nodze, to zmieniłbyś zdanie.

 

Nie sypnę takim argumentem, bo skoro Ci się nie podoba, to nie będę robiła z tego wielkiej tragedii, to ja w nich będę chodzić ;-)

 

ok, no to czekamy w 'pokaż jak się nosisz' ;D ;)

 

 

/dziś kupiłem raczej elegancką koszule w paski za 29 zł w top secret, będzie na jakaś uroczystość czy coś hehe

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W związku ze zbliżającą się obroną pracy dyplomowej kupilem taki garnitur casual jak ma Janiak (musicie wyobrazić sobie spodnie do niego zamiast dżinsów)

 

25398.jpg

 

Jestem zadowolony :rolleyes:

wyglada bardzo dobrze, jaka to marka ?

 

Bytom.

 

Koszt calego garnituru...400zł (po świąteczne wyprzedaże dają radę ;] ).

Marynarka wyglada na zrobiona z modnego ostatnio materialu podobnego do zamszu, swoja droga mam taka sama czarna ze scotch'a i jest rewelacyjna do dzinsow czy chinosow, ale spodni z takiego materialu sobie nie wyobrazam

 

Z czego jest ten komplecik ?

Odnośnik do komentarza
Ostatnio kupilem :

 

 

M8442700-OWE-RF.jpg

 

strasznie pedalskie. cale biale i pod koszule mozna zalozyc. ale z tym wzorem na wierzch bym tego nie zalozyl.

 

niezle sie odegrales ;] ja mam chociaz rekawy dobre ;]

 

nie odgrywam sie, poprostu pisze co mysle, inni co jechali po moim ficie tez wrzucali swoje rzeczy i jak mi sie podobaly to pisalem ze mi sie podobaja, takie sa tu reguły.

poprostu uwazam ten rysuneczek za pedalski ale bez niego chetnie byl wzial ta koszulke.

Odnośnik do komentarza
@Burth hahaha. Mam kumpla co założył skóre, zielone bojówki i białe adidasy i się lansował w czinkłeczento matki.

 

 

co w tym dziwnego? no dobra,

skreslić czinkłeczenot ;D

Fajnie masz na chacie jak Cię to nie dziwi Karol O_o

Odnośnik do komentarza
Jeśli ten 'twój' kolo, to wieśniak i skóra typu 'pilotka z allegro za 100 zł' bojówki rybackie i adidasy adi racer

to rozumiem, wiocha i wogole

 

ale, da się tak ubrać 'ładnie' ;]]

 

mój błąd, zapomniałem, w jakim otoczeniu sie obracasz i takie kwiatki sa ;)

 

Bingo ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...