Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

czapa jeszcze ujdzie

:-)

 

No ja za twoim stylem tez nie przepadam. ;p A nie ubieram sie dla kogos ino siebie, ale topic jest to czasem cos wrzuce. Koszulka ze zlotymi nadrukami rzadzi, bede wyluzowany na maksa i bede 16tki rwal pod liceum, sisisisisisisi. :)

Odnośnik do komentarza
czapka spoko, ale ani polo, ani tiszerta bym nie założył :|

 

A ja lubie rzucac sie w oczy a nie byc szara mysza i mam beke z ludkow, kekekeke. A tak juz swoja droga nie lubie niestandardowych koszulek stad i taki zakup.

 

Walek najlepszy. Nie wiem co prawda czy do kladzenia papy uzywa sie walka, ale i tak kazdy forumiant zrozumie przekaz podprogowy.

 

Fail, idz lepiej starej powiedz, ze marnujesz jej kase za abonament na net i silisz sie na mierny zart.

Odnośnik do komentarza

Ciapa na dach i kasa jest

 

Ogólnie koszulka dobra, Mass ma znakomite koszulki jak i wykonanie materiału, mam kilka. Nie do zdarcia. Ale czapka, padaka. Nie cierpię "prostych daszków". Tandeta i styl Tedzia. Czarnuch założy i pasuje, ale białas ni ch,uja.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Dokladnie, czarnym to pasuje, bialym juz nie bardzo.

 

O paczce z ameryki pisalem bo podobne koszulki mozna tu kupic za $5-$10 i pozniej babki wysylaja ludziom do polski taki shit zeby pokazac jak tu bogato, lol. Pracowalem kiedys w firmie ktora wysylala wszystko do polski, to wiem co bylo wkladane. Padaka, ze ja pier.dole.

Odnośnik do komentarza
http://allegro.pl/item634120201_lee_knox_m...rane_31_32.html

 

Teraz tylko jakies dobrze pasujace do tych spodni buty musze zakupic

 

2xJ ch,ujnia krotko mowiac

 

Znawcy sie ku.r.w.a z du.py maryny znalezli, a na podryw mlodych laseczek jak znalazl, nawet nokie n95 kupilem co by fajna muzyczke glosno puszczac, niochnioch! ^_^

Odnośnik do komentarza

Ja wiem wujek, że masz do siebie dystans itd. ale to nie zmienia faktu, że jesteś facet po 20stce (23, 24?), a ciuchy sobie kupiłeś dokładnie takie, jakie 13 latki kupują z mamusiami w skejtszopach, brakuje Ci jeszcze dziary CHWDP na plecach i JP na piersi.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Własnie nabyłem z tej kolekcji Matthew Williamsona dla H&M. O 10 wielka kolejka i szał w środku :) Żałuję, że nie kupiłem jeszcze takiej chusty, której chyba nie było na zdjęciach.

 

matthew-williamson-hm-product-shots-16.jpg

 

matthew-williamson-hm-product-shots-7.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...