Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałem podobne, ale biały? Napaliłem się na białe buty,a le kurde to jest zrobione ze szmatki. Raz się wyjdzie na miasto i będą wygladały jak obrzygane przez żula.

 

Ale wyglądają bardzo fajnie(jakbym miał zamiar je trzymać w szafie to bym kupił)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie koszulę czerwona w kratkę, tajką jaką chciałem w h&mie. I przekonałem się, że w największej galerii handlowej w 400tysięcznym mieście nie ma ANI jednego fajnego cardigana. Nie licząc tego, który wisiał na manekinie w H&Mie, ale na sklepie oczywiście takich (pipi)a nie było.

Odnośnik do komentarza

8 dyszek.

 

22f9031344.jpg

 

Takie coś mi wystarczy, nie wymagam wiele. A po godzinie łażenia po sklepach znalazłem tylko, albo z grubej (pipi)a wełny z jakiegoś piżmaka, albo w paski i z jakimiś oczo(pipi)nymi rysunkami reniferów(WTF!). Chyba w końcu wciągne na allegro, najwyżej będę miał nową szmatę do podłogi jak przyjdzie rozciągnięty :sweat:

Odnośnik do komentarza

Czyli te same co ja. Kupiłeś tam gdzie my z Olszmitem? Ciekawe czy też Cie oje*bią na ściereczce i futerale jak mnie:) Ale okularki są mega

 

Dzisia dostałem. Mam takie fajne beżowe etui , woreczek ze ściągaczem i ściereczkę więc chyba nie o(pipi)al.i. Same okularki deluxe , jedynie wydają się minimalnie ciasne ale to może mi się wydaję :P

Odnośnik do komentarza

No ale pewnie nie kupowałeś w tym sklepie co ja tylko z allegro okazyjnie

 

 

Hehe napisałem do tego śmiesznego tksport 2 tygodnie temu to milczeli, ale jak napisałem negatywną recenzję sklepowi w internecie to wyzwał mnie na walkę na rapy po 2 godzinach od ukazania sie recenzji:)

 

Pi*erd*ole, będę pisał, że to dziadowski sklep w każdym możliwym miejscu w internecie :diablo: Bo nie chodzi o głupią ściereczkę i etui za 5 zeta! chodzi o zasady :diablo:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...