Skocz do zawartości

Pure


Zigor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja trochę pograłem. Jak dla mnie zapowiada się naprawdę nieźle.

 

Model jazdy jest przystępny i łatwy do opanowania, ale to arcade jest, więc nic dziwnego.

 

Trikulce czesze się łatwo i przyjemnie, trzeba tylko znać trasę na tyle, żeby wiedzieć czy robiąc jakąś trudniejszą figurę w powietrzu, starczy nam czasu na jej dokończenie i nie wbijemy się w glębę leżąc na plecach na kierownicy.

 

System trików wygląda na przemyślany (ale prosty). Podjeżdżając do hopki wychylamy gałkę do tyłu i na szczycie szybko do przodu, aby się wysoko wybić. Bez tego nic nie zdziałamy. W powietrzu wychylamy gałkę w którymś kierunku i dusimy jeden z trzech przycisków geometrycznych. Udane triki ładują boosta, który jest podzielony na cztery części. Im bardziej naładowany tym trudniejsze (i dłuższe) triki można odpalić. Gdy boost jest zmaksowany możemy odpalić super-duper trik (L1 + R1).

 

Grafika jest śliczna, dużo szczegółów na trasie i płynna animacja przy 16 przeciwnikach (ciekawe jak będzie online).

 

Może wyjść z tego mały hit, chociaż wątpię, iż Pure ma szansę pobić jakieś rekordy sprzedaży, zwłaszcza, że coraz bliżej do premiery Pacific Rift i innych offroadowych wyścigów (Baja i Fuel)

 

Gra się bardzo przyjemnie - prawdopodobnie się skuszę. Dobrych ścigałek nigdy za dużo, nie?

 

 

Edit: Cieszy też szybki respawn, a nie jak w Motorstorm, gdzie przez 10 sekund muszę oglądać jak zawodnik "całuje" kamienie.

Edytowane przez JacobiCrash
Odnośnik do komentarza

Pogralem w demko i moim zdaniem to do Motorstorma temu baaaaaardzo daleko. No niby ladne. Niby te triki mozna robic. Ale poza tym to tak sobie. Motorstorm wciagnal mnie od pierwszej minuty zabawy i juz na pierwszym torze nie poddawalem sie poki nie zajalem pozycji medalowej. Tutaj pojezdzilem sobie jakies 10 minut, po czym wylaczylem i jakos mnie nie ciagnie...

Odnośnik do komentarza
Pogralem w demko i moim zdaniem to do Motorstorma temu baaaaaardzo daleko. No niby ladne. Niby te triki mozna robic. Ale poza tym to tak sobie. Motorstorm wciagnal mnie od pierwszej minuty zabawy i juz na pierwszym torze nie poddawalem sie poki nie zajalem pozycji medalowej. Tutaj pojezdzilem sobie jakies 10 minut, po czym wylaczylem i jakos mnie nie ciagnie...

haha, ja mam dokladnie odwrotnie - motorstorm szybko mnie znudzil, a w to demko gralem baaardzo dlugo i kilkakrotnie wygralem zanim mi sie znudzilo :) imo ta gra zdecydowanie przebija pierwszego motorstorma, choc w sumie porownania sa chybione, bo ta gra ma inny model gameplayu (samo jezdzenie nie jest trudne, liczy sie wykonywanie trickow i madre uzywanie boosta).

Odnośnik do komentarza
Pogralem w demko i moim zdaniem to do Motorstorma temu baaaaaardzo daleko. No niby ladne. Niby te triki mozna robic. Ale poza tym to tak sobie. Motorstorm wciagnal mnie od pierwszej minuty zabawy i juz na pierwszym torze nie poddawalem sie poki nie zajalem pozycji medalowej. Tutaj pojezdzilem sobie jakies 10 minut, po czym wylaczylem i jakos mnie nie ciagnie...

haha, ja mam dokladnie odwrotnie - motorstorm szybko mnie znudzil, a w to demko gralem baaardzo dlugo i kilkakrotnie wygralem zanim mi sie znudzilo :) imo ta gra zdecydowanie przebija pierwszego motorstorma, choc w sumie porownania sa chybione, bo ta gra ma inny model gameplayu (samo jezdzenie nie jest trudne, liczy sie wykonywanie trickow i madre uzywanie boosta).

W Motorstorma dużo nie grałem, ale Pure również zrobił na mnie znacznie większe wrażenie. :) Świetna grafika, prostota obsługi, ale przede wszystkim ogromne pokłady "miodu", widoczne nawet w tak krótkim demie. Wisienką na torcie jest natomiast ścieżka dźwiękowa: 26 licencjonowanych utworków, utrzymanych w różnych klimatach, z czego większość doskonale pasuje do rozgrywki. Zapowiada solidny tytuł i trzeba się będzie poważnie zastanowić nad zakupem. ;)

Odnośnik do komentarza
Pogralem w demko i moim zdaniem to do Motorstorma temu baaaaaardzo daleko. No niby ladne. Niby te triki mozna robic. Ale poza tym to tak sobie. Motorstorm wciagnal mnie od pierwszej minuty zabawy i juz na pierwszym torze nie poddawalem sie poki nie zajalem pozycji medalowej. Tutaj pojezdzilem sobie jakies 10 minut, po czym wylaczylem i jakos mnie nie ciagnie...

Dokładnie w MS dzieje się o wiele więcej, coś wybucha, jakiś tir spada na dach buggy, motocyklista zalicza spotkanie z ścianą. A Pure to taki SSX tylko na kładach. Nie można się zatrzymać, pokręcić baczków, poza tym błoto... z kolejnym przejazdem w ogóle nie widać aby cos się zmieniło na trasie pod tym względem. Bardzo dobra muzyka, grafiak, dobre oddanie szybkosci, przyjemna gierka, ale do MS jej daaaaleko.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dobrze powiedziałeś Yeti że to taki SSX na Quadach- co mi jak najbardziej odpowiada. Dziwne że póki co o tej serii snowboardowej coś ucichło, a tak pozostaje nam Pure które łata niejako te pozostawiona przez EA Big dziourę. Jest ślicznie, szybko, tricki napędzają boosta i mamy coś na kształt Uber Trików. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza

Jako że wcześniej psioczyłem na motorstorma, to strasznie żałuję. Dlaczego? bo gra ma "pałer", mam fulla ale zagrałem ze 20 minut to wywaliłem w kąt. Teraz gdy zagrałem w pure demo tą chwilkę, to dla sprawdzenia znów odpaliłem motorstroma i wiecie co? nie mogę się oderwać. W pure nie czuć tego feelingu podłoża, po prostu czuję że skręcam gałką w lewo, w prawo i trasa sama cie prowadzi, zwykły arcade, a w motorstormie trza uważać na wszystko i troszkę pomyśleć nie trzymając boosta nonstop. Cholera strasznie spodobał mi się motorstorm ;] jedynie w czym ulega to w grafie.

Edytowane przez Kornolio
Odnośnik do komentarza

Grałem w demo, podobało mi się i co pewnie wielu odbierze jako potwarz, to bardziej niż motorstorm (nie umiem racjonalnie tego wytłumaczyć, więc bez dyskusji :lol:) . Nie przepadam za wyścigami arcade, ale te są na tyle proste i przyjemne (strona wizualna zjada MS, a MS2 bać się na razie wcale nie musi), że jako przerywnik sprawdzić się może bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy zauważyliście ale po wykonaniu tego małego jakby treningu przed wyścigiem muzyczka z motorstorma leci a konkretnie z trailerów pacific rift czyżby mała prowokacja? ;)

Ba ! To jest jeden z kawalkow ktory jest w pelnej wersji Motorstorm1 :D

Zaplacili za licencje dla wykonawcy to maja....ale prztyczek w nos jest...

Ja tam wole jednak MS (chociaz Pure zaskakuje pozytywnie).

Odnośnik do komentarza

A ja nie mam pojęcia dlaczego PURE porównywany jest do MS? :huh: Przecież to dwa zupełnie inne podgatunki wyścigów? Co tu jest do porównywania? Że quady są w jednej i drugiej? Że błoto na trasie występuje? To tak jakby porównywać Burnouta z Gridem... Mi Pure najbardziej kojarzy się ze Sledstormem na PSX'a. Demo mi się nawet podoba. Grafika super. Jeździ się i czesze triki też fajnie, ale w wysypie hitów tej jesieni ta gra się u mnie nie przebije... Jakby wyszła na początku wakacji to miałaby szansę...

Odnośnik do komentarza

Chindoos zadajesz za dużo niepotzrebnych pytań...

 

A ja nie mam pojęcia dlaczego PURE porównywany jest do MS?

Ja widzę to tak. Robimy to prawdopodobnie dlatego, że Motor Storm i Pure są do siebie zbliżone klimatem wyścigów. Miejscówki w dzikiej dżungli od pierwszego momentu przywodzą na myśl wyścigi w MS. Dużo porządnych chopek (chociaż tutaj są różnice pod względem ich wielkości w co niektórych sektorach), błocko miło chlapiące po twarzy zawodnika, wszędobylskie przeszkadzajki, ciała walające się po trasie w razie klepy lub nieudanego lądowania. MS SSX jak w mordę strzelił. Gesty zawodników oraz ich komentarze podczas wyścigu również dają podobny klimat co w MS.

Przypuszczam, że szukasz dziury w całym na siłę. IMO ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...