Skocz do zawartości

Warhammer 40k: Space Marine


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem zszokowany prawde powiedziawszy, zawsze marzyłem o grze z mechaniką Gears Of War i realiami Młotka Bojowego. No co prawda z GoW ten tytuł nie ma aż tak dużo wspólnego, niemniej to tpp akcji, nie mam pojęcia czy już prognozować hit/dobrą gre/ crap, ale tak czy inaczej będe śledził informacje o tym tytule. Qrde (nie)udany dodatek Battle March, wkrótce premiera MMO ze Starego Świata Młotka, potem Dawn Of War 2, i następne zapowiadane produkcje ze świata 40K, ten rok (i najbliższe) chyba należy do Warhammera :).

 

BTW: W takich momentach żałuje że nia mam Xboxa ;(.

 

BTW II: Mam wrażenie że sterowanie może być skopane, albo to koleś tak pokracznie grał.

 

BTW III: Cytat z (nie)słynnej Polygamii

,,A mnie zastanawia czemu na poly nie ma ani grama informacji o premierze Warhammer: Battle March? Wogole mało sie slyszy o tym tytule. To az taki crap ze nie warto sobie nim glowy zawracac czy o co chodzi?"

 

Że pracujemy nad tym, żeby móc go fajnie pokazać ;>

Nie wiem co jest gorsze, czasem opinia tego serwisu czy raczej jego użytkownicy... .

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

No panowie!!! Czapki z głow bedziemy mieli to na konsole to juz wiecej niz pewne:)

Trailerek pozbieral mnie z podlogi (jako ze uwielbiam ten klimat):

 

W40k Battle Trailer

 

Jako ze relic robi swietne gry z tej serii pokladam duze nadzieje w tym tytule. Jesli wszystko pojdzie ok to Gearsy nie dosiegna nawet do piet temu tytulowi:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W sumie fajnie by było móc wybrać zakon ale raczej wątpię ,że będzie taka opcja ale cóż ultramarines nie są tacy źli ^^

 

Mam tylko nadzieję ,że będziemy walczyć nie tylko z orkami . Chętnie bym rozwalił paru eldarów czy innych tyranidów :D

Pozostaje tylko czekać na kolejne trailery. Świat warhammera jest na prawdę rozległy i daje duże pole do popisu twórcom tej gierki ... byleby tylko nie skopali samej mechaniki rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...