Skocz do zawartości

Eye of Judgement


Snake_Plissken

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Gość Gosc_Katanka_*

Nie trzeba kupować dodatków, by zdobywać trofea. Mało tego, nie trzeba byc podłączonym online. Wszystkie trofea robimy offline. Wczoraj na www.Polygamia.pl opisałem dokładnie za co się trofea w EoJ otrzymuje. Zerknijcie tutaj, jest wszystko opisane (wystarczy podstawowa talia i nieco czasu):

 

"Trofea w Eye of Judgment wymagają od gracza nieco wysiłku i inwencji twórczej. Nie są bynajmniej nastawione na ilość i poświęcony czas, a raczej na jakość i skuteczną strategię oraz dopasowanie skutecznej talii. Sam opis trofeów może Wam nic nie mówić i wbić sporego klina. Ja tak miałem. Pisany jest jakimś dziwnym językiem, jakby poetyckim, trochę archaicznym.

 

Wszystkie trofea robimy grając offline. Nie da się zdobyć wszystkich pucharków w dowolnej kolejności. Po zdobyciu pierwszego, odkrywamy nowe i tak dalej.

 

 

Każdy set posiada 6 tematycznych talii. 5 z nich sprzedawanych jest w osobnych opakowaniach-zestawach jako Theme Deck, natomiast jedna stworzona jest tylko wirtualnie, na potrzeby gry. Każda z tych tali opiera się o inną taktykę. Wyjątkiem jest Set1, który posiada jeszcze talię startową, od której każdy gracz rozpoczyna swoją przygodę z EoJ. Oto nazwy poszczególnych talii ze wszystkich setów:"

 

czytaj więcej ...

 

http://polygamia.pl/eye-of-judgment-wymagajace-trofea

 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem wszystko wskazuje na to że trzeba mieć 100 wygranych, ponieważ zdobywając pozostałe trofea (challenge itp.) wygrywasz ok 40-50 pojedynków, potem zostaje wygrać jeszcze ok 50, dobić tym samym do setki i cieszyć się ze złota, więc jeśli ktoś chce szybko to trofeum zdobyć to czekam na invite'a i sposobem podanym w powyższym linku możemy zrobić to w max ok 30 minut ;) Dlatego właśnie ten ziomek zrobił to po ok 40 pojedynkach, widocznie wcześniej grając w gierkę i zdobywając pozostałe trofea musiał już mieć na koncie ok 60 wygranych...

Odnośnik do komentarza

Pytanie czy zaliczają wygrane offline na poziomie normal i wyżej i online, czy tylko jedne z nich. Mam w tej chwili 36 wygranych na Normalu oraz 1 wygrana online i 1 wygraną na beginner. Brakuje mi juz tylko 2 pucharków srebrnych i potem zostaje wygrywać złoto. Nie wiem czy jechać grę offline na normalu i jechac i jechać, aż się zdobędzie złoto, czy normalnie sobie grać online i z czasem to złoto się zdobędzie. Boję się, że będę grał offline czy online ciągle i ciągle i nie zaliczy mi wygranych do złota. To jest problem.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że widzisz problemy tam gdzie ich nie ma ;P Właśnie wysłałem Ci invite'a więc jak chcesz możemy pomóc sobie nawzajem i zdobyć złoto w godzinkę. Wystarczy, że będziemy postępować zgodnie z opisem podanym w linku powyżej, a dla leniwych lub nieznających angielskiego chodzi o to, że jedna osoba zakłada grę i zaprasza drugą, tamta się wycofuje i pierwsza w ten sposób wygrywa, zrobimy tak kilkadziesiąt razy co nie powinno potrwać zbyt długo i już masz złoto, potem się zamieniamy :D

Odnośnik do komentarza
Widzę, że widzisz problemy tam gdzie ich nie ma ;P Właśnie wysłałem Ci invite'a więc jak chcesz możemy pomóc sobie nawzajem i zdobyć złoto w godzinkę. Wystarczy, że będziemy postępować zgodnie z opisem podanym w linku powyżej, a dla leniwych lub nieznających angielskiego chodzi o to, że jedna osoba zakłada grę i zaprasza drugą, tamta się wycofuje i pierwsza w ten sposób wygrywa, zrobimy tak kilkadziesiąt razy co nie powinno potrwać zbyt długo i już masz złoto, potem się zamieniamy :D

 

ok, zrobimy to jutro wieczorem lub w niedziele wieczorem ? W chwili obecnej mam sporo pracy jeszcze :)

 

Odnośnik do komentarza

YEAH!!! Zdobyłem przed chwilą swoją drugą platynkę. Zdobyłem ją w Eye of Judgment właśnie. Nie zrobiłem tego sam, gdyż pomógł mi braciszek, kumpel z forum PSX Extreme oraz kumpel z forum Polygami. Bardzo im za to dziękuję i muszę przyznać, że to była bardzo trudna platynka i wymagała sporej wiedzy o EoJ, specjalnego przygotowania decka pod konkretne trofeum, znajomości kart z Set 1,2,3 oraz wieliu kart do dyspozycji. Poradnik - jak ugryść niektóre trofea juz niebawem napiszę :) Ale jestem zadowolony, wspaniała sprawa! Teraz pora na Uncharted i chyba Ferrari :)

Odnośnik do komentarza
Spoko, fajnie by było jakbyśmy się teraz w końcu umówili na moje złoto bo to ostatnie trofeum którego potrzebuję do platyny ;) Może ja też napiszę jakiś poradnik do tego bo mi to zajęło jakieś dwa dni w sumie ;P

 

Jestem do dyspozycji wieczorami i chętnie pomogę. Tylko w tej chwili gra brat i nie mogę go wywalić sprzed konsoli.

 

Odnośnik do komentarza

Aha to dlatego nie odpisujesz;) Wysłałem ci kilka wiadomości jakiś czas temu;P To podaj konkretny dzień i czas to usiądziemy i to dokończymy. P.S. Jak ktoś ma jakieś problemy z jakimś trofeum w tej gierce, np jakiś challenge za trudny to chętnie podam łatwy na to sposób (bez konieczności dokupowania czy nawet drukowania jakichkolwiek kart, sama podstawka wystarczy!) :D

Edytowane przez GrimReaperO
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...