Jump to content

Time Hollow


Killabien

Recommended Posts

 • Replies 10
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 • 4 weeks later...

Pisałem posta o tej grze, gdzieś tak koło 3 chapteru, jednak z racji zawirowań czasowych nie dotarł on na swoje miejsce, a więc teraz wyrażę swoją opinię.

 

Gra bardzo dobra, Phoenix Wright to nie jest, ale jednak ciekawy w cholerę pomysł (te całe zabawy z czasem) i wykonanie. Boli troszkę to, że prosta ta gra i w sumie wystarczy 2-3 miejsca odwiedzić, przeprowadzić rozmowę i już otwieramy dziurę. Pod koniec troszkę się to komplikuje, ale w sumie nie da się zgubić. No i jest mały niedosyt, to wszystko się za szybko kończy, oraz za długo trwa przechodzenie między lokacjami. Mimo to jest to świetna gra i jedna z lepszych, w jaką ostatnio grałem. Na dodatek ma boskie intro!

 

Ci co nie wybrali Continue po skończeniu gry to pały ;].

Teraz już wiem, o co chodziło Killabienowi, kiedy mówił, że da się za 2gim razem grę skończyć w 10 minut ;]. I nie chodzi tu wcale o speedrun.

Link to comment
 • 5 months later...

Nie miałem pojęcia, że taka "nudna" tekstówka mnie wciągnie. Dobra pozycja, ale konieczna jest jako taka znajomość języka (dialogi są dosyć przystępne), bo inaczej nie ma nawet sensu w to grać

Link to comment
 • 1 month later...

Grałem w nią jakieś pół roku temu, ale z tego co pamiętam to nie byłem powalony. Po przejściu gry miałem taki uczucie jakbym stracił 10 godz. na średniej jakości anime. Historia była mało epicka, choć z drugiej strony bardzo osobista dla głównego bohatera. Bawiły mnie smaczki związane z imionami bohaterów, których też nie ma za dużo i są dość stereotypowi (choć poprzez manipulowanie czasem się zmieniają). Jednak rzecz która najbardziej mi się tej grze nie podobała to początkowe złudzenie że to gra będzie czymś więcej niż tylko japońską tekstową przygodówką. Tytułowa dziura wydawała się świetnym pretekstem do badania (nie tak znowu dużego) świata, a tak tylko przewijamy tekst i włóczymy się po lokacjach z nadzieją że pojawi się na nich jakaś postać z którą możemy pogadać.

 

Przesłanie gry kojarzy się ze słynnym "Powrotem do przyszłości" Roberta Zemeckisa - podróże w czasie mogą narobić wiele szkód, ale jak je naprawimy, to będziemy mieli nowy samochód :lol: :lol: (w TH nie chodzi o samochód ;) )

 

 

Link to comment
 • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.