Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

ja uważam,że NXE dyma po całości posiadaczy premium 20gb no bo ile my sobie tych gierek zrzucimy na ten dysk...aż jedną!A dyski 120gb są kur.wsko drogie i nie sprzedają ich oddzielnie.

Na allegro kupiłem jakoś dysk 120GB nóweczkę i od 17 będę się nim cieszył nieźle. Drogie? Zamiast gry, kup dysk po prostu.

A jak mozna przegrac dane - savy z jednego na drugi ? trzeba kupowac specjalne urzadzenie, czy mozna to jakos normalnie przeniesc majac tylko jednego X'a?

Odnośnik do komentarza
Wujek - ty chyba ostatnio twierdziles ze MS nie bedzie banowal bo nie wie jak wykryc ;)

 

A teraz zwracam honor M$ i zycze zbanowania wszystkich co cisna na kopiach przez net!

juz fala banow poszla ze 2 dni temu, ale nie mialo to zwiazku z NXE, wiec jak widac dzialaja chlopaki w MS

nowosc to to ze banuja tez profile wiec kary sa wieksze niz kiedys...

 

w NXE zapewne szykuja jeszcze bardziej drastyczne zmiany w tym kierunku...

 

co do upgarde z pena, to na pewno na poczatku MS nie bedzie udostepnial tego przez pierwsze miesiace na swojej stronie i tylko przez XBL

ale mozliwe ze tak jak inne wersje bedzie mozna je z HDD (od kolegi) zaciagnac i instalnac badz podpiac hdd z NXE...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

wchodzisz tam w opcje swojego profilu druga zakładka od lewej i tam masz ZMIEŃ TEMAT

 

a i cieszy mnie, że 95% gier szybciej wczytuje się z dysku. Wyjątkiem jest Halo3, ale nie gram i tak w nie. Fajnie, że z dysku 20GB dane wczytuje się 0.5-1 s. wolniej niż ze 120 GB. bałem się, że różnica będzie większa

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza
Jest jeszcze zoptymalizowana funkcjonalność, wymiana zdjęć (a w przyszłości filmów) ze znajomymi, dodatki pokroju zakładki primetime, avatary, chat dla 8 osób, tworzenie listy plików do pobrania z poziomu www. IMO sporo, ale to dopiero w pełnej wersji.

na jakiej zaadzie ma działać ta wymiana zdjęć ze znajomymi?Tzn. że zdjęcia zgrane np. z pen drive'a bedzie można wysłać do kogoś z friendsów??

Odnośnik do komentarza
tzn co ma MS komentowac?

przeciez system banow jest od dawna i dziala caly czas, tu chodzi glownie o uszczelnienie systemu a to akurat moga zmieniac do woli i nie informuja o tym...

a jak juz mieliby cos komentowac to zrobia to po fakcie nie przed...

No i M$ skomentowal. Mniej wiecej w ten sposob, ze chca poprawic wszystkim komfort rozrywki, blablabla i kazdy kto gra na piratach jest zly i narusza prawo ;).

Ani slowa nt. NXE.

Odnośnik do komentarza
No i M$ skomentowal. Mniej wiecej w ten sposob, ze chca poprawic wszystkim komfort rozrywki, blablabla i kazdy kto gra na piratach jest zly i narusza prawo ;).

Ani slowa nt. NXE.

teraz jest po fakcie :)

a to co napisales jako ich komentarz to nijak sie ma z tym za co bany byly

system banuje konsole zwyklych userow na ktorych zostaly uruchomione gry ktore nie mogly byc uruchomione bo nie byly dopuszczone do sprzedazy i to wykrywaja po jakis znacznikach okreslonych partii gier

czyli czy to byla kopia z kopii czy konsola przerobiona czy nie, calkowicie bez znaczenia, dalej nie ma systemu do wykrywania przerobek...

inaczej ujmując, ukarali tych co uzywali nielegalnie wprowadzonych wersji gier na rynek, do zwiekszenia ilosci takich banow oczywiscie przyczynilo sie piractwo, jakby ktos uzywa tylko swoich kopii zrobionych ze swoich legalnych gier to nie ma czego sie jak na razie obawiac...

Microsoftowi mozna przyznac ze sa pomyslowi, teraz wystarczy ze sami w siec wrzuca gry podpuchy i moga wykosic piratow bez koniecznosci sysytemu wykrywania samej przerobki...

 

NXE jak wszyscy pisali juz nie moze byc banowane bo by musieli zbanowac pol konsol i podcieli by sobie sami gałąź na ktorej siedza...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

No właśnie, miałem o tym pisać. Po odpaleniu gry z HDD, tak mniej więcej po 5 minutach grania konsola zaczyna buczeć. Dzieje się tak z każdą grą, nawet podczas grania z płyty (wtedy buczenie wentylatorów jest zagłuszane przez napęd DVD, ale jak wyłączę grę i wrócę do dasha to wiatraki dalej "dają"). Próbowałem odkurzyć przystawiając rurę do wylotów wentylatorów, niestety, bezskutecznie. Konsolę kupiłem w czerwcu, jest to model z maja br. Do października nie było żadnych problemów, jedynie napęd głośno chodził. Myślicie, że powietrze w sprayu rozwiąże sprawę?

Odnośnik do komentarza

a nie jest tak ze wczesniej to wam DVD zagluszalo prace wiatrakow a dopiero teraz jak DVD w gole nie chodzi to uslyszeliscie te wiatraki?

innego wytlumaczenia nie widze, chyba ze MS w tym nowym dashu zmienil charakterystyke chlodzenia wiatrakow i teraz przy mneijszych temp. predkosc ich wzrasta

 

ale taki stan rzeczy moze miec tylko dobry wplyw na konsole wiec moze to jest zabieg swiadomy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...