Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

Po instalacji płyta MUSI być cały czas w napędzie żeby można było grać, ja pierdole już tyle razy się o tym mówiło...

 

nie sikaj dzieciaku

 

czy po uruchomieniu gry z dysku płyta jest jeszcze potrzebna? czyli. np. konsola sprawdza zawartość dvd-romu tylko przy uruchamianiu czy także co level itp?

pytam bo brat rozważa kupno Xa, i gra w GoWa czy CoDa na multi była by łatwiejsza

konsola sprawdza RAZ przed uruchomieniem gry, gdy bedziesz chcial plyte wyjac to wrocisz do dasha.

Pozatym gdy gralem w GOW2 na COOP i gdy 1 gracz sie wylogowal to czytnik sie zakrecil ;) (mialem ze 2 razy tak)

 

Przeczytałem newsa na xboxonline.pl i tam było napisane że się da...

tyle że tylko na pewnych grach, i płytę trzeba wyciągać poprzez: wsadzenie "szpikulca" w otworek do awaryjnego wyjmowania płyty

Głownie chodzi o online. Nie pozostaje nic innego jak samemu spróbować.

Odnośnik do komentarza

Dobra to tak, odpalam forze, jestem w menu głównym i wychodzę z gry. Tylko, że mnie się pyta o update i kupa. Może coś źle robię?

 

Instalować nie będę, sorry ale już miejsca na HDD nie mam. :/

 

Sorry że post pod postem ale muszę to napisać bez edycji ;]

[sorry, ale nie ;-] - senti]

 

Wystarczy, że włożycie jakąś gre która będzie wymagała aktualizacji. Włączacie ją i jak zapyta czy chcecie aktualizować to zatwierdzacie na NIE, po czym wychodzicie do interfejsu i jesteście już na LIVE. Połowa funkcji niestety jeszcze nie działa, ale profil można sobie chociaż z aktualizować.

Edytowane przez sentinel
Odnośnik do komentarza

jednak jest dobrze, tylko ze te ostatnie gry sa na koncu z data ze gralem je w 1970 ;). Dawniej mialem podobna sytulacje, widac to po COD2 - calak ale nie zaktualizowany, widocznie to naprawili gdy ktos np. gra dlugo offline i w koncu sie polaczy

 

Dark AlexX - pierw zaczynalem od COD4 a on napewno mial aktualizacje (nawet sie pytal) bo pierwsze to zobaczylem obrazek z gry (ekipa SAS na statku - 1 lvl) na karcie zakladce

Odnośnik do komentarza

Juz chyba zaczynaja cos robic - przynajmniej zmiany na stronie http://www.xbox.com/en-US/default.htm

Mi nowa aktualizacja bardzo sie podoba, a motyw zywymi ludzikami moze kiedys bedzie jeszcze fajniej wykorzystany ! Np podczas loadingow na Live pojedynek marionetek :starwars:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...