Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

Po zainstalowaniu nowego dasha, nastała cisza (obraz był;p) głośniki monitorowe "nie grają" (X połączony przez HDMI). Sprawdziłem i to nie wina X'a bo normalnie działa z dzwiękiem na TVku przez HDMI, więc coś z monitorem, a to peszek (pipi)a. Ma ktoś jakiś pomysł?

 

Niekoniecznie to monitor, sprawdz na innym TV czy działa itd. Jesli to samo, to niestety konsola padła. Miałem taką awarię.

 

NXE jest OK, szybko chodzi, gry z HDD. Można w dashu słuchac jak znajomi grają i komentują.

Może być.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza
Po zainstalowaniu nowego dasha, nastała cisza (obraz był;p) głośniki monitorowe "nie grają" (X połączony przez HDMI). Sprawdziłem i to nie wina X'a bo normalnie działa z dzwiękiem na TVku przez HDMI, więc coś z monitorem, a to peszek (pipi)a. Ma ktoś jakiś pomysł?

 

Niekoniecznie to monitor, sprawdz na innym TV czy działa itd. Jesli to samo, to niestety konsola padła. Miałem taką awarię.

 

NXE jest OK, szybko chodzi, gry z HDD. Można w dashu słuchac jak znajomi grają i komentują.

Może być.

Jest tak jak piszę, sprawdziłem na TV i tam wszystko ok, a na monitorze zero dzwięku. Przed update'em jeszcze sobie poleciałem partyjke w GH3, po instalacji jedzie czołówka ,później te intro ale już wszystko bezdzwięcznie.

Odnośnik do komentarza
Dodali fajne rzeczy, instalkę na dysku (u mnie cisza i wentylatory chyba ciągle pracują tak samo) i party na 8 osób.

Nie jestem do końca zadowolony z takiego wyeksponowania avatarów, zawsze lubiłem GS i achievementy, teraz avatary wydają się być jakby ważniejsze.

A teraz pytanko, o co chodzi z tymi kolorami HDMI czy jakoś tak w opcjach obrazu, mam RGB i jakieś inne skomplikowane kody, wie ktoś o co dokładnie z tym chodzi i co warto ustawić?

 

Po godzinnym obcykaniu NXE, zgadzam się w 100 %, z tym wyeksponowaniem avatarów :/ , bardziej leżał mi stary system z GS i achivmentami.

 

Praktycznie dla mnie tylko 3 rzeczy, które dodali są przydatne:

-instalacja gier

-wyłączenie autostartu płyty, po jej włożeniu do napędu

-usuwanie zapisanych triali, czy gier z 0 wynikiem

 

Liczyłem jeszcze na zrzucanie, muzyki na dysk, o divx nie wspomnę, no ale lipa. Może z czasem, to dodadzą.

A ogólnie główna friendlista, to burdel totalny, jakieś grupy, wgrywanie avatarów, pokazywanie ludzi, których nie znam-nie mam na liście. Ehh, dobrze, że jest Xbox Guide, ten interfejs bardziej mi odpowiada.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co instalowali np. GTA IV na HDD (wiem, ze tacy udzielali sie w temacie), mianowicie: wystepowaly u was problemy z doczytywaniem textur, po odpaleniu gry z dysku? Resetowalem konsole ze 3 razy po instalacji, odpalalem gre na nowo, problem ciagle wystepowal (gra poczas szybkiej jazdy wygladala jak na PSXie).

Kiedy ja wkoncu usunalem i odpalilem z napedu, wszytsko smigalo normalnie.

Edytowane przez Ryofu Housen
Odnośnik do komentarza
Pytanie do tych co instalowali np. GTA IV na HDD (wiem, ze tacy udzielali sie w temacie), mianowicie: wystepowaly u was problemy z doczytywaniem textur, po odpaleniu gry z dysku? Resetowalem konsole ze 3 razy po instalacji, odpalalem gre na nowo, problem ciagle wystepowal (gra poczas szybkiej jazdy wygladala jak na PSXie).

Kiedy ja wkoncu usunalem i odpalilem z napedu, wszytsko smigalo normalnie.

 

Raz miałem taki problem ;) A tak to non stop ładnie działa :)

Odnośnik do komentarza
potestowalem to

problem jest dziwny i dokladnie wystepuje przy takich warunkach

sa 2 konsole

nr1 konsola miala betadasha i upgrade dzis do fulla

nr2 konsola nie miala bety, dzis ma fulla

 

profil utworzony na konsoli nr1 nie dziala na konsoli nr2

profil utworzony na konsoli nr2 dziala na konsoli nr1

cuda :)

Mówisz tutaj o profilach utworzonych na danych konsolach.

Ale co, jeśli profile już tam były?

Odnośnik do komentarza

NXE to wielka porażka. Pedalska muzyczka i grafika, interfejs jak dla dzieci, wszystko się wiesza i nie działa. Oprócz tego aby korzystać z większości funkcji trzeba mieć Golda. Ze świetnej konsoli dla hardkorowców zrobili jakiś dziecięcy shit. A mnie by wystarczył stary dash + zgrywanie gier na HDD....

:(

Odnośnik do komentarza

NXE generalnie przypadło mi do gustu,nawet te awatary nie przeszkadzają za bardzo,mam nadzieję,że szybko poprawią wyskakujące usterki jak np zawiechy na friendliscie,generalnie wydaje się z początku mało czytelny,ale idzie się przyzwyczaić,jednak nie jest to dla mnie jakaś wielka innowacja i coś nad czym należy się wyjątkowo zachwycać..

Odnośnik do komentarza
Mówisz tutaj o profilach utworzonych na danych konsolach.

Ale co, jeśli profile już tam były?

wystarczy ze nadpisze profil, np. zmiana wygladu avatara, zdobycie achiva itp. kazde nadpisanie profilu daje to samo jakby byl utoworzny

 

ale do tego trzeba potwierdzenia na innych konsolach przy podobnych warunkach, a widac wielu mialo betadasha wiec po update na fulla niech sproboja na innej konsoli z NXE zobaczyc czy profil jest rozpoznawany, dziwne ze taka martwica w tym temacie bo wiele osob beta mialo...

 

...generalnie wydaje się z początku mało czytelny,ale idzie się przyzwyczaić,jednak nie jest to dla mnie jakaś wielka innowacja i coś nad czym należy się wyjątkowo zachwycać..

wydaje sie i jest malo czytelny, slabo rozwiazali to przewijanie zakladek, moja konsola, po przejechaniu na maxa w prawo widac to tak jakby to byla jedna zakladka i nie bylo wiecej

nie jest juz tak intuicyjny i czytelny jak stary a to ma znaczenie dla nowych posiadaczy

 

oczywiscie popieram glosy ze w dashu siedzi sie chwile a reszte w grach wiec tak naprawde nie ma znaczenia jego wyglad...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

ehh niezawsze zmiany sa na lepsze, mam neta 2mb przy przegladani zawartosci Live o wiele dłużej mi sie wczytuje , za pierwszym razem po uruchomieniu po instalacji nowego dasha obraz był smużacy i rozmyty myslałem ze juz bedzie serwis za 3 razem powrociło do normy, obecnie najlepszy dash jest na ps3 (chociaz niema takiej społecznosci jak xbox live) ale dlamnie utrudnione jest przegladanie.. Instalacja tez srednia jest jak sie gra np w 4 tytuły a ma sie dysk 20 gb z czego naprawde do syspozycji jest 14... no tak trzeba kupic tersje 60:P mogli by cos innego zmienic...Tak samo Them'y nadawały klimat a tu sa na jednej zakładce ucięte do połowy....

Odnośnik do komentarza
NXE to wielka porażka. Pedalska muzyczka i grafika, interfejs jak dla dzieci, wszystko się wiesza i nie działa. Oprócz tego aby korzystać z większości funkcji trzeba mieć Golda. Ze świetnej konsoli dla hardkorowców zrobili jakiś dziecięcy shit. A mnie by wystarczył stary dash + zgrywanie gier na HDD....

:(

nic nie poradzimy skoro grami i konsolami rzadza juz casuale

Odnośnik do komentarza

IMO powinna byc opcja wyboru pomiedzy starym, a nowym interfejsem (wkoncu nowe funkcje mogli tez umiescic w starym, zmaina wygladu konieczna nie byla). Ja tam sobie bardzo cenilem przejrzystosc, i intuicyjnosc obslugi starego dasha. Ten juz taki przejrzysty nie jest (tak wiem, ze mozna sie przyzwyczaic, ale czemu na sile?), avatary srednie na mnie wrazenie robia, co za tym idzie duperele zwiazane z nimi tez. Ze niby szybszy? Tej czesci nie kumam nawet, bo stary wydawal mnie sie wystarczajaco "szybki" (ba, NXE zdarzylo mi zlagowac podczas przewijania zakladek, z niewiadomych przyczyn). Moze i fajnie wyglada, ale na mnie taka bajerka kiepsko dziala.

Ze zbugowane bedzie, to bylo wiadomo od poczatku. Przyjdzie poczekac na kolejne latki.

 

Gdyby byla mozliwosc, powrotu do starego dasha, nawet bym sie nie zastanawial...

Odnośnik do komentarza

Update się udał.

 

Miałem konsole z wgranym beta XNE ( oczywiście z pendrive'a - nie oficialnie ).

Konsola sama nie chciała się po podłaczeniu do sieci aktualizować.

Ale wystarczyło wejść w zakładkę NETWORK i TEST XBOX LIVE a wszystko poszło gładko :)

Najpierw Xbox ściągnął jedną małą łatkę , zrestartował się i ściągnął coś dużego :)

i po 10 minutach w sumie wszystko było cacy

 

ŻADNEGO BANOWANIA :)

 

 

Odnośnik do komentarza

MS kiedyś pisał, że osoby którym się nie spodoba wygląd nowego dash'a będą mogły odpalić na nowym dash'u stary wygląd.

Kurka gdzie to jest? w ogóle da się? NXE wcale mi się wizualnie nie podoba, co do nowych możliwości, jak najbardziej ZA!

 

Juchy, ja mając swój HDD w konsoli na której zainstalowałem Betę, wczytałem swój profil, po czym włożyłem HDD dziś do konsolki, która się odrazu pytała o update ( nie była podpięta do neta, chciała zainstalować betę z HDD ) dałem NIE, mogłem się normalnie zalogować na profil, zrobiłem update do FULL i dalej działa...

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...