Skocz do zawartości

Mirror's Edge


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

pytanko - w rozdziale drugim ile jest walizek do zebrania?

 

http://www.savevid.com/video/mirrors-edge-...-locations.html - korzystam z tego filmiku, pokazuje on mi lokacje tylko dwoch ukrytych walizek, co wydaje mi sie dziwne, bo w poprzednich rozdzialach byly po 3 walizki.

 

w razie co da sie jakos cofnac do poprzedniego rozdzialu z menu? Obecnie bowiem jestem w chapter 3...

Odnośnik do komentarza
A czasem nie jest tak, że ta pierwsza walizka jest liczona jako dwie? Ja wczoraj robiłem to trophy i też pokazywało mi tylko dwie walizki, a są w każdym trzy. Więc pomyślałem, że tą pierwszą zalicza jako dwie, albo w tym kanionie są 2 do zebrania. Innej możliwości nie widzę.

http://www.youtube.com/watch?v=DYTCs-d9d9U&translated=1

 

jednak sa 3 w tym rozdziale ^_^

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Ha ha Speed run to jedna wielka sciema Ea barany jedne mysla ze ludzi oszukaja moze raz na jakis czas nie zadzialac przycisk albo sie nie zlapac ale ku...rwa jak 7 razy pod rzad mi sie nie lapie zeby stracic dobry czas to cos tu kur...wa nie tak dzis gralem z 5 godzin i nie mialem jednego czystego przebiegu bo jak sie nie zlapala rury albo zapominala skoczyc. :D Hardcore to malo powiedziane to jest jawne skur....... ze strony Ea... Zobaczymy ile mi starczy sil i nerwow na te (pipi) bo to gra nie mozna nazwac:P

 

Ps.. ta platyna by byla o wiele lawiejsza w tej grze, no coz przez spierdo... Ea (Platyna jest hardcorem)

Odnośnik do komentarza

Daniel, pamiętaj jesteś hardcorem :D

Widzę, że ciebie też gra oszukuje :D

Dotrwaj do ostatniego levelu, to zobaczysz DICE (developer) w pełnej krasie.

 

Ale ty na pewno biegniesz najlepszą trasą? Weź wyślij pm na ps3 jak będziesz dostępny. W ME swojego czasu przecinałem powietrze, także może coś podpowiem. Np. jak się rurki chwytać w trakcie skoku :D

Odnośnik do komentarza

Nie no, Panowie. ME nie jest trudny do splatynowania ;) Nie, nie chwalę się. Nie, nie chcę nikogo prowokować ("Patrzcie, tri mówi, że kolejna trudna platyna jest dla niego łatwa. Ściemniacz.") ;) Choć przyznam, że z jednym levelem miałem problem ("Ha! A jednak!") ;) Była to miejscówka w kanałach, tuż przed tym dużym pomieszczeniem ze słupami, zawsze brakowało mi kilku sekund, choć byłem pewien, że wszystko robię wystarczająco szybko. Całkiem przypadkiem znalazłem sposób jak zaoszczędzić troszkę czasu. W tym levelu było miejsce, w którym należało otworzyć duże drzwi, przycisk znajdował się na balkonie, naciskało się przycisk i zeskakiwało na dół i czekało... i czekało... i czekało... I w trakcie jednego z "czekań" zacząłem rozmawiać z kumplem na czacie. Krótka chwila rozmowy, wracam do gry i co widzę? Drzwi otwierają się szybciej niż wcześniej! Gra w tym miejscu doczytywała dane zabierając czas!

Odnośnik do komentarza

Daniel, pamiętaj jesteś hardcorem :D

Widzę, że ciebie też gra oszukuje :D

Dotrwaj do ostatniego levelu, to zobaczysz DICE (developer) w pełnej krasie.

 

Ale ty na pewno biegniesz najlepszą trasą? Weź wyślij pm na ps3 jak będziesz dostępny. W ME swojego czasu przecinałem powietrze, także może coś podpowiem. Np. jak się rurki chwytać w trakcie skoku :D

 

Hehe:D bedzie dobrze ja mam czas :D bo platyn jak (pipi) nie wbijam wiec powoli dojde do dobrego poziomu i bede zapierda..... jak maly samochodzik tak mi sie wydaje..!

 

Ps.. Pozdro Dla partaczy z Ea:D

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

Nie no, Panowie. ME nie jest trudny do splatynowania ;)

 

Wipeout łatwy do splatynowania, ME też, street fighery, to też banał. Weź jeszcze Daniel dodaj, że Ninja Gaiden 2, to prościzna.

Wychodzi na to, że najtrudniejsze rzeczy są proste :D

 

Tri: level o którym mówisz, to właśnie level 2, z którym Dani walczy. To według mnie najtrudniejszy speedrun, po ostatnim levelu. Przynajmniej ja miałem problem z ostatnim chapterem.

Odnośnik do komentarza

Juz bym zapomnial o tym chapterze tylko gulpia pinda zapomniala sie zlapac na koncu planszy jak przeskakujesz z budynku i sie lapiesz rurek z flagami;D i ukonczylem plansze na 11;07 dwa razy odwalila numer:D zabic pindoline to malo:D jutro mysle ze zmecze.. Ten chapter jak kupie dobry klej do raczek i posmaruje jednej pani w grze zeby sie lepiej rurek lapala:D

 

Chapter 2 Done..! uwalila mi na koncu ostatni skok trzy razy sie nie zlapala dobrze ze zapas czasu mialem:D juz zygalem tym levelem:D

 

Ps: Sorki ze znowu post pod postem napisalem :D(i pewnie nie ostatni)

 

Zmeczylem Speed run wbije chore 50 gwiazdek i w tym przypadku odkladam gre na polke:P

 

Ps2. Gwiazdki wbite na odwal sie i jest platyna :D

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...