Skocz do zawartości

Midnight Club: Los Angeles


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sorry z podwójnego posta

 

odnośnie ustawki po T-Mobile: nie dość, że zgranie 6 osób w tym samym czasie to już pewien problem to jeszcze sama gra stwarza problemy: obsługuje tylko listę 50 freindsów :/ - nie da się wysyłać inv

 

mimo wszystko mam nadzieję że zaliczy [jeśli wszyscy sie zjawią w tym samym pokoju]

Ktoś postawi pokój CRUSING - BIKE ONLY i tak będzie łatwiej go znaleźć:

ONLINE-STANDART-CUSTOM-CRUSING-BIKE ONLY

 

wszyscy muszą mieć motorek - niech pokój postawi jakaś osoba co nie ma rozszerzonej mapy [darmowy dodatek ok 1400MB] jeśli jest taka, bo np. jak ja postawie a mam rozszerzony to osoby bez nie wejdą

Odnośnik do komentarza

Ta gra to jeden wielki bug , glitch , farmazon , niedoj.eb... nazywajcie ja jak chcecie tylko powiedzcie mi co ja mam (pipi)a teraz zrobic :/ Zrobilem wszystkie goal attacks , przy ostatnim ukonczonym wyscigu - kiedy wyskakuje przesylanie wyniku do tabeli - gra zalicza zwieche , odpalam jeszcze raz , przechodze wyscig i (pipi)ego trofeum jak nie bylo tak nie ma - FUCK YEAH! Any suggestions ?

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

No na 100% , wszyzstko oblecialem i wszystko jest zaliczone :/ Ale spier*olona ta gra , dobrze ,ze jestem przeczulony na punkcie kasowania sie saveow i mam jeden zapasowy co nie zmienia faktu ,ze bym musial robic z 50 wyscigow jeszcze raz - dobrze ,ze one sa latwe jak sie jezdzi kawasaki ...

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza
Ta gra to jeden wielki bug , glitch , farmazon , niedoj.eb... nazywajcie ja jak chcecie ...

 

ej gra sama w sobie nie jest zła :P - tylko R* + trofea online = :censored2:

 

ja cały czas mam problem z Everone's a critic. na razie próbuję tak , że jak mi się wczyta jakieś auto w Rate my Ride to oceniam i robie save. narazie mam tak 17 - zobaczymy czy tak uda się obejść.

 

no i to nieszczęsne T-mobile ..... :wacko:

odnośnie ustawki po T-Mobile: nie dość, że zgranie 6 osób w tym samym czasie to już pewien problem to jeszcze sama gra stwarza problemy: obsługuje tylko listę 50 freindsów :/ - nie da się wysyłać inv

 

mimo wszystko mam nadzieję że zaliczy [jeśli wszyscy sie zjawią w tym samym pokoju]

no i niestety nie zalicza :/ - wczoraj chyba tylko Redmitsu zaliczył

 

kuwa ta lista 50 freindsów to nieporozumienie : zmienia się zależnie od .uj wie czego (bo napewno nie jest tak że na liście jest pierwszych 50 osób jakich dodaliśmy w PSN)

mam na liście PSN 68 osób, zacząłem tak z ciekawości kasować zbędne osoby - wykasowałem z 3 osoby już po ustawce i wszyscy których dodałem pod ustawkę [czyli niby powyżej 50tej osoby] min.XM16E1 pojawili się na liście w grze. Po ponownym uruchomieniu gry już XM16E1 nie mam na liście....

poza tym pleju pisał mi że na liście ma 38 osób a mu wczoraj nie zaliczyło....

 

mimo wszystko chciałbym spróbować jeszcze raz <_< - ktoś by się pisał ? powiedzmy za tydzień o tej samej porze tylko żeby wszyscy byli przygotowani czyli:

- ściągnięty darmowy dodatek rozszerzający mapkę [bosmanek przez brak się nie załapał]

- lista 50 friendsów [najlepiej przed ustawką lub mogą spróbować w trakcie ustawki kasować - tylko jak osoby mają pełną 100 to się niech zastanowią ... ]

 

Poniedziałek 11.05 20.30 [ja mogę 18.00 - 24.00 - jak ktoś ma bardziej napięty kalendarz niech wpisze swoje godziny]

 

Takeshi-X-PL

Ichtio - nie wiem czy dalej Ci się chce bo byłeś ale w ogóle nie odpowiadałeś na wiadomości ??

pleju - może tym razem zaliczy

bosmanekPL - ściągnij dodatek

f0olas (pisane f'"zero"olas)

XM16E__PL (podwojne "_")

Redmitsu88 - pomożesz ? :P

Max_E_PL

Edytowane przez TaKeShiX
Odnośnik do komentarza

Ja bym wolal w tym tygodniu jakos to zrobic :)

Pon , sroda i piatek jestem po 21 , reszta dni po 16.

Btw. Kolejnym idiotyzmem jest zdobywanie przeroznych champow (luxury,tuner itd.). Mam zaliczone 45 wyscigow tunerami ,a i tak nie wyskakuje mi walka o mistrzostwo... Duzo cierpliwosci przy tej grze trzeba miec zebyzaliczyc platyne , dobrze ,ze przynajmniej sama w sobie gra jest super. ;]

Odnośnik do komentarza

ok to lecimy od nowa :) - zróbmy dwie wersje [narazie pasują nam obu]

T-Mobile

 

Czwartek 18.00

Takeshi-X-PL

XM16E1__PL ( podwojne "_" )

f0olas (pisane f'"zero"olas)

Poniedziałek 21.00

Takeshi-X-PL

XM16E1__PL ( podwojne "_" )

f0olas (pisane f'"zero"olas)

Edytowane przez TaKeShiX
Odnośnik do komentarza
Mi pasi czwartek,ale koło 19.

 

ok zróbmy tak - 18.30 założę pokój. wykasuję do 50 osób listę i wyślę Wam inv : online -> community -> R1 -> invitations. pytanie czy jak ja będę miał Was na liście a Wy mnie nie , to czy inv dojdzie <_< ( ale w sumie i tak musicie zrobić aby każdy pojawił się na liście :P)

 

Czwartek 18.30

Takeshi-X-PL

XM16E1__PL ( podwojne "_" )

f0olas (pisane f'"zero"olas)

Max_E_PL

Redmitsu88

 

jeszcze min. 1 osoba : bosmanek ? ATG ? lesheq ?

 

Ja w czwartek niestety nie dam rady :( poniedziałek mi odpowiada.

 

nawet jak wyjdzie mi w czwartek, to ja w poniedziałek mogę Ci pomóc.

Edytowane przez TaKeShiX
Odnośnik do komentarza

dołączę się do Was o 20.00 :)

 

tak w ogóle to na tiered race da się jakoś ustawkę zrobić ?

 

btw XM16E1 pisałeś mi, że też masz ten problem z "Everone's a critic" - da się to obejść tak jak pisałem: jak wczyta Ci się jakiś samochód - oceniasz - wyjście - save. ; nie trzeba pod rząd tego robić - za 25 razem wpadnie.

Odnośnik do komentarza
k ;]

tak btw widze ze poradziles sobie z zrobieniem zlotka na goal attacks ;] samo sie naprawilo czy zcheatowales cos? ;p

Wszytalem save ktory mialem na pendrive i zrobilem jeszcze raz te 40 wyscigow :/

Takeshix - no to dobrze tylko ,ze czesto jest tak ,ze nawet przy pierwszym samochodzie gra sie zwiesza :/

O 20 wiec sie widzimy panowie .

Btw. nie da sie ustawiac tak w normalny sposob , zaraz zrobie jakas krotka rundke , powiem na jaki serwer trzeba wbic i jedziemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...