Skocz do zawartości

FIFA 09 - kto chce zagrać w barwach FC Extreme?


koso

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytasz w moich myślach :]. Akurat wtedy będzie gierka.

Co do tych, gdzie próba zaproszenia jest nieudana to pewnie dlatego, że nie posiadamy jeszcze nowej kopanki od EA. Tak wiem teza miesiąca :].

 

Poza tym, jak wygląda hostowanie i dołączanie do meczu 10 vs 10(czy tam mniej, jak zawsze wychodzi).

Jest lobby? Czy się to hostuje?

W zeszłym roku szukałeś po prostu meczu a jak dołączyłeś to zapraszałeś kumpli. Kiedy "host" wyszedł, ty przejmowałeś rolę hosta.

Czy jest tak samo?

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Normalny człowiek w soboty wieczorem powinien się bawić, a nie ślęczeć przed TV :) Spoko, znajdziemy jakiś dzień, który będzie wszystkim pasował. Zresztą docelowo będzie kilka jedenastek, więc jakoś się dogramy.

 

Btw, terminy będę też wrzucać w lobby klubowym, jako blog General Managera (za(pipi)iście brzmi ;) )

Odnośnik do komentarza
Normalny człowiek w soboty wieczorem powinien się bawić, a nie ślęczeć przed TV :) Spoko, znajdziemy jakiś dzień, który będzie wszystkim pasował. Zresztą docelowo będzie kilka jedenastek, więc jakoś się dogramy.

 

Btw, terminy będę też wrzucać w lobby klubowym, jako blog General Managera (za(pipi)iście brzmi ;) )

Może chodziło o sobotę, tak 5 rano jak wszyscy z chlania wrócą, wtedy to byśmy formę pokazali;D Dla ogólnego doinformowania napiszę, że jutro dopiero około 19,30 pojawię się na zgrupowaniu (praca, także ten, mam usprawiedliwienie panie managerze)), ale jest nas tylu, że na 18 skład powinien być. Cheerleaderek nam tylko brakuje;p

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Super, że dziś gramy, ale szkoda, że po 18. ja będę mógl dopiero koło 20, ale jak tylko wrócę z treningu to od razu do konsoli:)

pozdro

 

 

ps. headset będę miał w przyszłym tygodniu, bo stary kot mi zjadł

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...