Skocz do zawartości

FIFA 09 - kto chce zagrać w barwach FC Extreme?


koso

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki możliwości tworzenia własnego klubu w FIFA 09, PSX Extreme ogłasza nabór do FC Extreme - klubu zrzeszającego fanów i przyjaciół PE. Niniejszym inauguruję też temat, w którym będziemy rozmawiać na temat klubu, jego przyszłości i - oby - rychłych sukcesów. Rzecz dotyczy wersji FIFY na Xboxa 360, z wersją na PS3 wystartujemy niebawem.

 

Nabór startuje natychmiast. By wstąpić w szeregi klubu, należy zgłosić akces via mail (koso@psxextreme.pl) lub przez PM-kę na Xbox Live (Gamertag: Koso PL). Decyduje kolejność zgłoszeń. Przynajmniej na początku, bowiem potem istotna będzie już tylko dyspozycyjność (czy członek klubu ma czas grać), umiejętności (czy potrafi grać) oraz dyscyplina (czy potrafi uwzględnić dobro drużyny i zagrać na lewej obronie zamiast na ataku).

 

O ewentualnych transferach będziemy rozmawiać w tym temacie, póki co potraktujemy Fifkę jako zabawę. Zapraszam do FC Extreme!

 

edit: Uwaga, są pewne problemy z zaproszeniami - przy próbie wysłania do niektórych z Was pojawia się komunikat "nie można wysłać wiadomości". Trudno powiedzieć o co chodzi, dlatego proszę o zgłaszanie się osób, które mają już swoją kopię gry i profil EA. Więc gdybyście od razu nie znaleźli się w klubie - spokojnie, będziemy próbować.

 

edit2:

 

Osoby już będące w klubie:

Koso PL

SaintFloop

Cyter666

kasiol pl

tommy lee pl

Niras

MarcinP1995

Luk4sPL

Gaucho PL

tadekpl88

Lorack PL

kail pl

virtualGREG PL

tijs vervest

Miguel PL

Grampel

BlukeR POL

Ajo Poland

Polson PL

Helus PL

Dzej

 

Osoby, do których zostały wysłane zaproszenia:

Pelipe PL

Tyson and rox

Domin87

Chlebak

Sheva PL

Car Piotr PL

Trzezwyy79

Manius 666

QrooQ

Kawendish

Filip144

Skwara PL

 

Nowy menadżer - Helus PL.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przemyślałem sprawę, czasu na granie zbyt dużo miał nie będę, przynajmniej na razie, a i umiejętności skromne. gdybym jakimś cudem załapał się do 11 PSX Extreme to miejsce odstąpię :P.

 

edit:

 

GT

BadBlackBat PL

Edytowane przez whitesand
Odnośnik do komentarza
Wysłane, lewa strona moja :D

Chyba obrona bo ja biorę pomoc, najlepiej Silvą jakbym grał. :P

Oczywiście żartuje.

każdy gra gdzie idzie mu najlepiej i grać jak najlepiej dla drużyny. A nie każdy na środkowego napastnika się rzuci. Wejdzie tam ktoś kto po prostu na to zasłuży swoim "skillem".

Choć nie ukrywam, że lewą stronę sobie upatrzyłem. W 08 szło mi tam co najmniej dobrze. Może dlatego, że jestem lewonożny ^^.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...