Skocz do zawartości

Nba 2k9


Bartg

Rekomendowane odpowiedzi

Ograne demko na x360 - jeszcze lepsze animacje graczy ( jeszcze bardziej fenomenalnie realistyczne ), lepsze twarze, opcja lock-on-d rozbudowana - mozna wybrac lewym analogiem jaka pozycje ma zajac obronca, do wyboru 9. Niestety jak to w przypadku demek Nba 2k demo mocno wykastrowane - nie ma timeoutow, brak opcji rozegrania zagrywki czy wyboru rodzaju defensywy. Do ogrania 1 kwarta 4 minuty Lakers-Celtics.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zagrałem w demko z ps store i jako,że kosza nie lubię jedyne co mogę powiedzieć to ,że ta gra wygląda i rusza się fenomenalnie.To obok fight night najbardziej fotorealistyczna gra sportowa na rynku.Jak ktoś nie wierzy niech zobaczy ten filmik-w gorszej jakości obrazu,który tuszuje plastikowość oprawy,ten tytuł wygląda jak transmisja w tv

 

http://pl.youtube.com/watch?v=hjvFwzz6c1U

Odnośnik do komentarza

Zagrałem najpierw w demo Live09 i zastanawiałem się nad zakupem, bo wydała mi sie bardziej arcade'owa niż 2K8, a troche mnie już symulacja zmęczyła. Ale demko 2K9 pokazało mi, że król konsolowego basketu się nie zmienił :] Nie wiem, jak tego dokonali, ale rozgrywka jest jeszcze bardziej dynamiczna, płynna, intuicyjna; animacja zachwycająca, grafika bardzo dobra. Taki był kiedyś PES. Nawet jak przeciwnik zablokuje to jest radocha :D

Edytowane przez Sikor
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jest lepsza od poprzedniej części, rzuty dużo częściej wpadają, szczególnie te spod kosza, a konsola to bezwglednie wykorzystuje, więc skuteczność z gry na poziomie 60-70% nie jest jakimś niebywałym zjawiskiem. Grając Celtics miałem Garnettem 9/9 w rzutach z post up'ow :o Tak więc gra jest prosta w ataku ,a trudna w obronie (np jak przeciwnik ma jakiegoś dobrego dunkera to paczki odchodzą co chwile i nieważne, że w pomalowanym stoi Garnett z Perkinsem). Taki troche arcade im wyszedł, co nie zmienia faktu ze gra się swietnie. Ale może to ja nie umiem za dobrze bronić jeszcze,rozegrałem jakies 30 meczy i w sumie z tą obroną idzie mi troche lepiej niż na początku. :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o NBA 2k9 to poprawiono kilka błędów względem NBA 2k8, np. zbyt łatwe dunki najlepszymi w dużym tłoku i już nie jest tak łatwo z różnymi trickami Paulem lub Iversonem, tak czy siak jednym zawodnikiem meczu już nie wygrasz, jeśli chodzi o skuteczność rzutów, to jest ciut za łatwo z trumny, za to bardzo spodobała mi się skuteczność z dalszych odległości (chwilowy brak krycia i trójka siedzi), tak po prostu jest w NBA, grafa i muza 10/10, zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd kibiców. Jeśli chodzi o wady to BRAK GORTATA! Co (pipi)a skandal, przecież to trzeci poza Pietrusem i Howardem podkoszowiec w Orlando, no i chyba najlepszy blokujący, ale takich emerytów jak Battie, czy Madsen to musieli zostawić bo są "amerykańcami". Przez neta nie gram, jak na razie więcej wad nie dostrzegłem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pewnie się pokończyły niektórym kontrakty i musisz ich odnowić, wciskasz na gracza, tam się wyświetli re-sign, albo coś w podobie i ustalasz nowy kontrakt.

Jest jeszcze taka możliwość, że część graczy pokończyła karierę i masz za mało zawodników, trzeba mieć tak czy siak co najmniej 12 graczy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ja z kolei mam iście mistrzowskie pytanie...jak do jasnej cholery robi się save (i później load) w trakcie sezonu?! Menu jest tragicznie rozwiązane - brak logiki, zero intuicji <_< Nawet (pipi)a "instrukcja" poświęcona jest...włączaniu konsoli i podaniu listy płac developera. O braku Gortiego, po(pipi)ych numerach zawodników (swoją drogą, da się je edytować?) czy obecności ekipy Supersonics nie mówie... MASAKRA

 

PS: Mam wersję PS2 ale z tego co się orientuje menu i wszelakie opcje są tak samo rozwiązane jak w current genach.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Odkopie troszkę temat bo gram se.

 

No i ten, kurde... Ta gra jest genialna, dopiero rozkminiam o co chodzi tak naprawdę w NBA, schematy itp, wszystko dzięki tej grze :D Emocje są takie, że nawet mój brat który ze sportów to jedynie chyba raz obejrzał skok Małysza usiadł obok mnie i się jarał, bo tak to zaj.ebiście wygląda. Tu ktoś mówił na początku tematu, że daleko koszykówkom do PESa czy nawet Fify... No błagam, ale NBA 2K9 jest miliard osiemset czterdzieści trzy razy lepszy i bardziej rozbudowany, co równa się większej miodności niż PES i FIFA razem wzięte ze wszystkimi swoimi odsłonami! Po prostu geniusz.

 

Teraz tylko musze poustawiać suwaki, bo za często trójki wsiadają jak na moje oko :D Ale to już w internecie znalazłem rozpiski ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Slidery wszystko na 50 są bardzo nierealistyczne i zmień je jak najszybiej. Gra jest fenomenalna, grałem w nią dobre cztery miesiące. Największą frajdę sprawia przemyślana od początku do końca akcja. Trzeba mieć arsenał jakiś 5-6 zagrań i wtedy jest ciekawie. FIFA jest fajna, ale odstaje od prawdziwego futbolu. Przy NBA 2K9 różnica między meczem koszykówki bardziej się zaciera.

 

Dla mnie przydałoby się więcej momentów, gdzie strzelcy zespołu rozstawiają się na wolnych pozycjach jak to jest w realu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...