Skocz do zawartości

Shellshock 2


Dark AlexX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bo to był "hicior" 5/10, teraz to normalnie same hiciory wszedzie :)

 

5/10 według Ciebie .

Dla mnie i wielu innych osób które znam , oraz osób chociażby z tego forum ta gra była fascynująca pod wieloma względami .

W psx-ie dostała mocne 8 (ale nie wszyscy sugerują się oceniaczką z psx i dobrze ).

Kiedy się kolego wypowiadasz krytycznie na jakiś temat, to uzasadnij , bo wk* rwiają mnie takie persony

wszystko-krytykujące i siarką s''rające .

Odnośnik do komentarza
nie grałem w ShellShock: Nam '67 na PS2, a z tego co widze to jest właśnie kontynuacja tej gry

 

No widzisz xylaz, nawet w to nie grałeś :) , ale spoko , ja już dawno przestałem sugerować się ocenami zg-redów i innych pismaków . Bardziej wierzę opiniom internautów )no, chyba, że wszyscy i wszystko dookoła mówi ,że dany tytuł to chu**jnia .

 

pozdro!

 

Odnośnik do komentarza

Ja grałem na PC i powiem tyle, tytuł wspominam ot tak sobie, żałośnie liniowa (ot zawalone drzewo na drodze, nie do przeskoczenia dla żołnierza walczącego w wietnamie O_O) grafika .... ale najgorsze było sterowanie, niemniej rozumiem że chodzi tu o wersje na PS2 z którą nie miałem żadnego kontaktu, niemniej wersja na PC była niewarta uwagi (100 razy lepsza była chociażby seria Conflict).

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam ,że obie wersje(PC&PS2) nie różniły się zbytnio , ale na PC grając klawerką i myszą sterowanie zawsze jest do bani (chyba,że grałeś jakimś padem) .

Conflict Vietnam i Shellschock stawiam na równi (ten pierwszy może nieco bardziej klimatyczny, ale problematyczne to ciągłe leczenie kompanów na polu walki -w niektórych misjach skupiasz się bardziej natym ,niż na strzelaniu) .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...