Skocz do zawartości

Dead Set


Dark_Slide

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka Brytania ma wielki problem. Zmarli wracają do życia i eliminują ludzi zarażając ich swoją przypadłością. Stąd nowe zastępy zombie plądrują kraj. Jedynymi nieświadomymi zagrożenia osobami są uczestnicy programu Big Brother. Ich bezpieczeństwo jendak nie trwa długo. Serial science-fiction z krytyką w stronę reality shows.

 

Zwiastun 1

Zwiastun 2

 

Nic więcej nie wiem na temat tego projektu. Zapowiedzi interesujące. Ciekawe co z tego wyniknie...

 

Źródło hatak.pl

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Trochę czasu minęło od założenia przeze mnie tematu, a dopiero niedawno obejrzałem całość serialu. Całość podobała mi się o wiele bardziej niż ostatnie filmy Romero (Diary, Land of the Dead). Z racji, że ostatnio przekonuje się do niektórych brytyjskich seriali (choćby bardzo dobre Apparitions), dlatego akcent aż tak mnie nie raził. Serial trzyma poziom przez wszystkie odcinki, choć mi najbardziej podobał się pierwszy, drugi i ostatni. Również polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

W ramach oczekiwania na The Walking Dead postanowiłem tymczasowo zaspokoić swój apetyt na żywe trupy czymś o podobnej tematyce. Niestety, jako że ostatnie dokonania pana Romero w dziedzinie straszenia zgniłym mięsem za bardzo nie zachwycają, to musiałem rozejrzeć się za czymś innym. Wybór zupełnie przypadkowo padł na Dead Set. I do ciężkiej cholery, oby więcej takich przypadków.

 

Przejmujące uczucie zaszczucia, mocny klimat, niezła masakra - tak w skrócie można opisać DS. Bez zabawy w ciuciubabkę z zombiakami po centrum chandlowym, bez wywijającej mieczami Milli Jovovich. Przez większość czasu jest poważne, czyli tak jak być powinno i trzeba przy tym przyznać, że jeżeli chodzi o survivalowy smaczek to zarówno bajki George'a jak i kinowe Residenty mogłyby się od tego serialu uczyć. Gra aktorska nie rozwala, ale też specjalnie nie razi. Wprawdzie mam za sobą na razie tylko 2 z 5 odcinków, ale już teraz jestem zdecydowanie usatysfakcjonowany dokonaniem Anglików.

 

Oglądać, bo do czasu TWD nic lepszego już się nie trafi.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobra, właśnie skończyłem, wprawdzie trochę późno, ale do dzisiaj brakowało mi odpowiedniego nastroju.

 

 

O tej godzinie już nie chce mi się rozpisywać, więc tylko szybko uświadomię Ci, że jeżeli lubisz zombiacze klimaty, a nie widziałeś jeszcze tego serialu to jesteś skończonym gejem. Koniec przekazu.

 

8/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...