Jump to content

Kane & Lynch: Dead Men


SiemankoOo

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Guest MasterShake

z dope bag? Bo ma 250 gs + jeden z achi jest hmmm mocno specyficzny XDDD

 

Put it in your pipe...

 

ale np przeleciec caly dope bag moznaby, w uk probowalem to albo mi padalo albo jakis baran wylaczal i nigdy nie wpadlo.

Link to comment

Nie ma problemu. Z Dope Bag nie mam jeszcze jednego achieve'a, bo czasem trochę ciężko trafić na dobrą okazję grając z przypadkowymi ludźmi.

 

Wyłączane mecze to zmora tej gry :/ Miałbym spokojnie dwa razy więcej wszystkiego (zwycięstw, kasy, killsów...) gdyby nie host, który niemal z zasady jak tylko zginie, to wywala mecz. Z kolei jak sam hostujesz i przy okazji za dobrze Ci idzie, to ludzie wychodzą. Zostajesz sam i koniec - gra robi cancel'a i wracasz do lobby z niczym :] Dlatego trzeba się zebrać w minimum dwie, trzy osoby i spokojnie działać.

Link to comment

Dlatego musimy zwołać się ekipą na konkretny dzień i pokatać. Ja grałem trochę online, ale szlag mnie trafiał, bo grałem z ekipą hamburgerów i często zabijali mnie na samiusieńkim początku (wg. nich to zabawne), zemściłem się jak 2 razy byłem hostem, zabili mnie w chamski sposób na samym początku, po czym ja wyłączałem grę tuż przed końcem. Przyznaje się bez bicia.

 

Za to z polakami inna baja. Zwłaszcza z forum. Nigdy nikt nie wyszedł, więc dlatego proponuję zbiorową orgi... znaczy grę.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.