Skocz do zawartości

Star Wars: The Force Unleashed


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na samym początku przechodziłem na easy i chyba od 4 misji miałem tego buga, później przechodziłem na normalu i już go nie było, porobiłem sobie wszystkie achivmenty i na końcu ukończyłem na Sith Master tu też nie było błędów. A z tego co widziałem u siebie to zabicia z ataków przechodzą na wyższe poziomy, bo gdy grałem na normalu robiłem Aerial Ambush a później przechodząc na Masterze zrobiłem to kilka razy i achiv wyskoczył.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

czy warto sciagać ten dodatek do sw? ktoś sciągał? orientuje sie ktos co kryje sie pod tajnym archivmentem bo zostały mi juz tylko 2 za przejscie na v-hardzie i jeden tajny:(

jakieś rady na przyciąganie tego statku :( bo nigdy nie mogę zdążyć nim nadlecą te statki :wkurzony:

 

juz sobie poradziłem :) teraz jeszcze tylko sciagnąć dodatek:)

Edytowane przez czesio83
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Panowie - prośba o pomoc.

Jak rozwalić do końca Vadera? "Niechcący" udało mi się go rozwalić, miałem do wyboru - wykończyć Imperatora (jasna strona mocy) albo dokończyć sprawę z Vaderem. Wybrałem to drugie i zaczynam żałować. Myślałem, że go lekką ręką dokończę a tu pełen pasek zdrowia i power w trzy dupy. Pomiata mną jak chce, jak uda mi się obniżyć jego pasek życia do połowy to sukces. Nie ma czym rzucić, nie ma gdzie się schować - pusta arena i dostaję baty jak trzeba. Moje moce są dla niego jak głaskanie kotka. A przecież już mu nieźle chwilę temu dowaliłem. Jest jakiś myk na niego?? Może ktoś ma jakieś rady?

Poziom trudności to Sith Lord (przedostatni).

Z góry dzięki.

 

 

edit: nieaktualne.

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...