Jump to content

FIFA 09 - kto chce zagrać w barwach FC Extreme?


koso

Recommended Posts

Dzięki możliwości tworzenia własnego klubu w FIFA 09, PSX Extreme ogłasza nabór do FC Extreme - klubu zrzeszającego fanów i przyjaciół PE. Niniejszym inauguruję też temat, w którym będziemy rozmawiać na temat klubu, jego przyszłości i - oby - rychłych sukcesów. Rzecz dotyczy wersji FIFY na PS3, z wersją na X360 wystartowaliśmy już wcześniej.

 

Nabór startuje natychmiast. By wstąpić w szeregi klubu, należy zgłosić akces via mail (koso@psxextreme.pl) lub przez PM-kę na Xbox Live (ID: Kosowsky). Decyduje kolejność zgłoszeń. Przynajmniej na początku, bowiem potem istotna będzie już tylko dyspozycyjność (czy członek klubu ma czas grać), umiejętności (czy potrafi grać) oraz dyscyplina (czy potrafi uwzględnić dobro drużyny i zagrać na lewej obronie zamiast na ataku). Proszę też kandydatury na General Managera, czyli osobę, która również będzie mogła opiekować się klubem, wysyłając zaproszenia i ustalając terminy gier. Chodzi o Gracza, który będzie ostro grał w FIFĘ na PS3 przez najbliższe miesiące.

 

O ewentualnych transferach będziemy rozmawiać w tym temacie, póki co potraktujemy Fifkę jako zabawę. Zapraszam do FC Extreme!

 

W klubie są:

Kosowsky

Luciero

Mariusz T

ACAB_PL

kronos33

pabylo15

potas

qbanczyk

saperGDA

hanek82

 

Zaproszenia zostały wysłane do:

punisher95_pl

PookieLoveMuffin

Nogus30

Figlarz

Polonja

Jogi177

Poszlad

b3ton_1991

Altair166

Kamil07

 

ACAB_PL zostaje menadżerem :)

Link to comment
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

czemu nie zostało wysłane zaproszenie do mojej osoby mimo,że jako pierwszy odpisałem na post Kosa?===>pytanie skierowane oczywiście do Kosa lub też innej osoby odpowiedzialnej za wysyłanie zaproszeń

Edited by Ficuś
Link to comment
Po raz ostatni, i co potem?;) Widocznie mi umknelo, za co sorry. Wiadomosci na PSN sa zorganizowane koszmarnie, to pewnie dlatego. To mamy tego drugiego menadzera? Jesli bedzie dwoch, tez sie nic nie stanie, wrecz przeciwnie.

a potem bym to olał :P aż tak zdesperowany nie jestem by grozić redakcji :P

Link to comment

Całkiem dobrze graliśmy jak na 1 raz,trochę więcej zgrania i będzie git ;)Trzeba w końcu wybrać drugiego menago.Może jutro o tej samej porze znowu ustawka?Większa frekwencja by sie przydała też bo chyba więcej niż pięciu Nas nie było dziś.Pzdr

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.